Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => HER TELDEN DUYURULAR => ŞEHİTLER ÖLMEZ , VATAN BÖLÜNMEZ => Konuyu başlatan: LeGeND-MæN - 15 Ekim 2007, 21:57:21

Başlık: YAZIKLAR OLSUN BU KADAR MI SEVGİNİZ?
Gönderen: LeGeND-MæN - 15 Ekim 2007, 21:57:21
ŞEHİTLER ÖLMEZ
VATAN BÖLÜNMEZ!

Hrant öldürüldüğünde yayın akışını kesen ancak 15 ŞEHİT'imizden sonra dansöz oynatan kanalları (ATV İbrahim Tatlıses)
Hrant öldürüldüğünde hepimiz Hrantız hepimiz ermeniyiz' diyerek sokağa cıkıp 15 şehidimizde evde oturan umursamayan insanları
ve hranta 15 ŞEHİT'ten daha fazla üzülen bütün HAİNLERİ kınıyoruz. BİZ ŞEHİT OĞLUYUZ, VATAN SAĞOLSUN . . .

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!NE MUTLU MÜSLÜMANIM DİYENE
Gönderen: Hamza - 15 Ekim 2007, 22:04:19
Çok önemli bir noktaya değindin cemil .
Gönderen: LeGeND-MæN - 15 Ekim 2007, 22:07:40
Çok önemli bir noktaya deyindin cemil .

Ermeni inliyor soykırım diye
avrupa tutturmuş haklıdır diye
bazıları aramızda yaşıyor halen
bu hrant öldü günlerce gündemden inmedi arkasından 10 binler yürüdü.yazık yazık şehitlerimiz öldü fakat onun kadar ilgi görmedi.ama biz görevimizi yapıyoruz.

ŞEHİTLER ÖLMEZ
VATAN BÖLÜNMEZ!
kahrolsun pkk!!
Gönderen: ManSpider111 - 15 Ekim 2007, 22:15:48
asıl sizin sehitlerle hrantı karsılastırmanız yazık,hrantının  çok gündemde olması ilk olarak bir ermeni olması avrupa bu olayı büyüterek bizim iç sorunumuzu dış sorun yaptı. bir kere hrantı sehitlerimizle karsılastırmanız çok yazık gerçekten hrant dink aydın bir yazar olabilir ama bizim sehitlerimizle asla boy ölçüsemez siz sokun bunu kafanıza ;) ;) ;) ;) yanlışmıyım ?
Gönderen: LeGeND-MæN - 15 Ekim 2007, 22:19:41
asıl sizin sehitlerle hrantı karsılastırmanız yazık,hrantının  çok gündemde olması ilk olarak bir ermeni olması avrupa bu olayı büyüterek bizim iç sorunumuzu dış sorun yaptı. bir kere hrantı sehitlerimizle karsılastırmanız çok yazık gerçekten hrant dink aydın bir yazar olabilir ama bizim sehitlerimizle asla boy ölçüsemez siz sokun bunu kafanıza ;) ;) ;) ;) yanlışmıyım ?

ne demek istiyorsun..şimdi karşılaştırdım diye yanlışmı.koçum rahatına bak hiçbirşey yanlış değil bunların hepsi doğru.hrant ender bir yazarsa bizim ŞEHİTLERİMİZDE VATAN BEKÇİSİ.BU VATAN ASKERLERİMİZE EMANET VE BİR BİR ÖLDRÜLÜYORLAR fakat hrant öldü diye arkasından 10 binler bunun ilginç yanı ise ermenistan değil türkiyede yürüyor :-\
Gönderen: ManSpider111 - 15 Ekim 2007, 22:25:29

ne demek istiyorsun..şimdi karşılaştırdım diye yanlışmı.koçum rahatına bak hiçbirşey yanlış değil bunların hepsi doğru.hrant ender bir yazarsa bizim ŞEHİTLERİMİZDE VATAN BEKÇİSİ.BU VATAN ASKERLERİMİZE EMANET VE BİR BİR ÖLDRÜLÜYORLAR fakat hrant öldü diye arkasından 10 binler bunun ilginç yanı ise ermenistan değil türkiyede yürüyor :-\
ben ne dedim cemil ya olayı çarpıttın ben diyorum şehitlerimiz hrantla kıyaslanamaz sen  sanki ben tam tersini sölemiş gibi konusuyosun  :) yani diyorumki hrant kim sehitlerle aynı konuya geliyo  onlar yürüsün   biz kendi yolumuza dewam ederiz ;) sehitlerimizin emanetlerinede her zaman sahip çıkarız daha iyi anladın sanırım :) ;) ;)
Gönderen: LeGeND-MæN - 15 Ekim 2007, 22:28:51

ben ne dedim cemil ya olayı çarpıttın ben diyorum şehitlerimiz hrantla kıyaslanamaz sen  sanki ben tam tersini sölemiş gibi konusuyosun  :) yani diyorumki hrant kim sehitlerle aynı konuya geliyo  onlar yürüsün   biz kendi yolumuza dewam ederiz ;) sehitlerimizin emanetlerinede her zaman sahip çıkarız daha iyi anladın sanırım :) ;) ;)

tmm ben biraz farklı anlamışım.pardon walla gıcık kapıyom şu pkk ya soykırımcılara falan burada hergün gül gibi askerlerimiz gidiyor >:( bunların hesabı tek tek sorulacak şuan deselerki gel göreve yemin ederim şuan yerimden fırlayıp görevime giderim.
Gönderen: C3MALAKKo - 17 Ekim 2007, 14:05:20
;D  cemıl uçma olm
Gönderen: El_NiNo - 17 Ekim 2007, 18:36:09
Evet bende Bunu düşünüyodum Son günlerde  ;)
Gönderen: -Qlv- - 17 Ekim 2007, 20:00:36
 :)
Gönderen: Abdullah - 17 Ekim 2007, 20:11:46
evt cemal
Gönderen: LeGeND-MæN - 18 Ekim 2007, 21:22:35
;D  cemıl uçma olm

sen kimsin lan ;D
Gönderen: Abdullah - 18 Ekim 2007, 21:24:10
cemal
Gönderen: LeGeND-MæN - 21 Ekim 2007, 09:51:25
cemal

;D ;D
Gönderen: C3MALAKKo - 21 Ekim 2007, 11:10:50
 :-* :-*
Gönderen: ManSpider111 - 21 Ekim 2007, 11:21:02
 :D :D :-\ :-* :-* :-*
Gönderen: hamdi - 21 Ekim 2007, 11:52:05
ve şuan 11-12 şehit daha verdik :(KAHROLUN PKK :-[
Gönderen: ManSpider111 - 21 Ekim 2007, 11:53:36
Yüksekova'da askerlerimize saldırı: 13 şehit  :'( :'(
Gönderen: ManSpider111 - 21 Ekim 2007, 11:54:05
Hakkari Yüksekova'daki Dağlıca Piyade Taburu'na Kuzey Irak'tan sınırı geçen teröristler tarafından ateş açıldı, saldırıda ilk belirlemelere göre 13 asker şehit oldu, çok sayıda asker de yaralandı. Teröristlere taburdan ateşle karşılık verilirken, çatışma sürüyor.
      Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde askeri birliğe düzenlenen saldırı’da ilk belirlemelere göre 13 güvenlik görevlisi şehit oldu AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde bulunan askeri birliğe, sabah saatlerinde terör örgütü PKK üyelerince ağır silahlarla ateş açıldı.
      Açılan ateş sonucu çıkan çatışmada, ilk belirlemelere göre 13 askerin şehit olduğu, bölgede operasyonların devam ettiği öğrenildi.

Dünyaya acil koduyla duyuruldu
      13 askerin şehit olduğu haberini uluslararası haber ajansları AP, Reuters ve AFP, dünyaya 'acil' koduyla geçti.
Gönderen: melih123 - 21 Ekim 2007, 12:03:51
 :-\ :-\ :-\ :'( :'( :'(
Gönderen: ManSpider111 - 21 Ekim 2007, 12:04:44
ANKARA'DA HAREKETLİ SAATLER

Olayın ardından Genelkurmay Başkanlığı, Jandarma Komutanlığı ve Başbakanlık'ta hareketli saatler yaşanıyor. Askeri birimlerin olayın gelişimi ile ilgili Başbakanlık'a bilgi verdiği ve kurumlar arasında değerlendirme yapıldığı öğrenildi.
      Genelkurmay Başkanlığı'ndan olayla ilgili yazılı bir açıklama bekleniyor.
      Genelkurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanlarınını referandum için oy vermesi bekleniyordu ancak acı olayın ardından bu beklentdi ortadan kalktı.
Gönderen: ManSpider111 - 21 Ekim 2007, 12:05:01
KAYNAK:
http://www.milliyet.com.tr/2007/10/21/son/sontur05.asp
Gönderen: Hamza - 21 Ekim 2007, 15:45:08
Şehitlerimin Kanı Yerde Kalmayacak !