Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU => ŞAMPİYONLAR LİGİ KULVARİ => Konuyu başlatan: Hamza - 16 Ağustos 2006, 23:41:24

Başlık: YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARİ
Gönderen: Hamza - 16 Ağustos 2006, 23:41:24

128 KİŞİLİK DEV AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONAMIZDA SONA DOĞRU YAKLAŞİYORUZ ARKADAŞLAR . ADİM ADİM SON MAÇA FİNAL MAÇİNA DOĞRU GİDİYORUZ . TÜM NEFESLER TUTULDU VE BÜYÜK AN BEKLENİYOR. İŞTE YARİ FİNAL EŞLEŞMELERİ BUNLAR !! . 4 ALTİN FİFACİMİZA DA BAŞARİLAR DİLERİM . YARİ FİNAL EŞLEŞMELERİ 18 AĞUSTOS CUMA GECESİ 00.00 A KADAR BİTİRİLMİŞ OLMASİ GEREKİLİYOR. GERÇEKTEN BU DEV TURNUVADA FİNAL OYNAMAYİ HAK EDEN 2 ARKADAŞİMİZİN GALİP GELMESİ DİLEĞİYLE HEPİNİZE BOL ŞANS DİLERİM 

UMUT GÜVEN - APPİAH_4

HAKAN1989 - GFB_SEROO

NOT : MAÇ SONUÇLARİNİZİ LÜTFEN BU TOPİC ALTİNA YAZİNİZ
Başlık: Ynt: YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARİ
Gönderen: hamdi - 17 Ağustos 2006, 14:16:12
ya walla malatyasporlu ben bile bile
yapmadım walla topu atmadı yaw ben manyakmıyım dk. 85 olmuş 2-1 yeniom saten ilk mactada 1 farkala yendim adamın bana 2 gol atması lazımdı.ben 1 golü zor attırırım 2 golü nasıl atcaktı 5 dk. da ltfn? 

Gönderen: umutguven - 18 Ağustos 2006, 01:02:36
ben appiah arkadaşımızı online göremedim bugün.. son gün bugünmüş ama elbet sitenin törelansı vardır umarım diğer günde yapsak olur  :)
Gönderen: Hamza - 18 Ağustos 2006, 12:14:48
BU ZORUNLU DURUM KARŞİSİNDA YARİ FİNAL MAÇLARİ İÇİN VERİLEN SON GÜN 17 AĞUSTOS PERŞEMBE GÜNÜNDEN 18 AĞUSTOS CUMA GÜNÜNE ALINMIŞTIR. HEPİNİZE BAŞARİLAR DİLERİM
Gönderen: Appiah_4 - 18 Ağustos 2006, 13:52:10
ben appiah arkadaşımızı online göremedim bugün.. son gün bugünmüş ama elbet sitenin törelansı vardır umarım diğer günde yapsak olur  :)

umut kardeş dün yoktum bugün burdayım inş. :D
Gönderen: umutguven - 18 Ağustos 2006, 14:48:29
umutgüven 8 - 1 appiah

umutgüven 7 - 3 appiah
Gönderen: gfb_sero - 18 Ağustos 2006, 19:30:10
Gfb_sero : 4 - 4 : Hakan1989

Hakan1989 : 2 - 7 : Gfb_Sero

hakan kardeşim çok ii mücadele etti dostluk namına herşey vardı arkadşıma ilerdeki turnuvalda başrılar diliyorum