Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU => OYUNSİTENİZ PLAY / OFF TURNUVASI 1 => Konuyu başlatan: Hamza - 17 Ağustos 2006, 17:10:51

Başlık: SOHBET - MUHABBET- SORU - SORUN YERİ
Gönderen: Hamza - 17 Ağustos 2006, 17:10:51
OYUN SİTENİZ PLAY /  OFF TURNUVASİ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORUNUZU ELEŞTİRİNİZİ BURADA YAPABİLİR . TURNUVA İLE ALAKALİ BU KONUDAN SOHBET EDEBİLİRSİN . OYUNSİTENİZ PLAY OFF TURNUVAMİZ HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN
Başlık: Ynt: SOHBET - MUHABBET- SORU - SORUN YERİ
Gönderen: onore - 17 Ağustos 2006, 17:26:22
tsl,türkçe yama falan sorun olur mu
Gönderen: Hamza - 17 Ağustos 2006, 17:30:32
kardeş sana önerim hemen fifa 06 oyununda ne yama varsa hepsini sil turnuvaya başlamadan önce yoksa online oynarken çok sorun yaşarsin .eğer silemediysen oyunu sil tekrardan yükle . demondan silmene gerek yok sadece oyunu kurduğun dizinden sil ve demondan yükle 10 dakkalik işlemle oyunun cd keyini sitemizin cd - serial key bölümünden bulabilirsin
Gönderen: onore - 17 Ağustos 2006, 17:36:29
yazdığın sırada yeniden yüklüyodum
Gönderen: onore - 18 Ağustos 2006, 16:27:38
maçlar ne zaman  ??? ??? ???
Gönderen: Hamza - 18 Ağustos 2006, 16:35:42
onur kardeşim kuralari çektik . rakibini İSİMLER ve MSN ADRESLERİ konusundan msn i ne ekle msn i açtiği anda maçinizi yapabilirsiniz 1.tur eşleşmeleri için son gün 20 ağustos pazar günü dür . pazar gecesi 00.00 a kadar tüm maçlarin bitirilmesi gerekiyor 
Gönderen: gfb_sero - 18 Ağustos 2006, 16:38:24
Ya kardeşim artık bu kaçmalar beni çok rahtsız ediyor ilk turdaki rakibim yani sony_harun 35 dk 5-0 öne geçtim adam kaçtı yaw artık buna bi çağre bulun kardeşim insanın oyun oynama zevkini öldürüyo böle insanlar
Gönderen: onore - 18 Ağustos 2006, 16:48:55
evet hile yapabilirler
Gönderen: Hamza - 18 Ağustos 2006, 17:00:54
Ya kardeşim artık bu kaçmalar beni çok rahtsız ediyor ilk turdaki rakibim yani sony_harun 35 dk 5-0 öne geçtim adam kaçtı yaw artık buna bi çağre bulun kardeşim insanın oyun oynama zevkini öldürüyo böle insanlar

BU KONUDA SENİ SONUNA KADAR DESTEKLİYORUM KARDEŞİM . BU SORUNA BİR ÇÖZÜM BULMAMIZ LAZİM ARTİK . ÇÜNKÜ BU TÜR KAÇMALAR OYNADİĞİMİZ OYUNDAN ALDİĞİMİZ ZEVKİ DEDİĞİN GİBİ ÖLDÜRÜYOR. BURADAN TÜM TURNUVA KATİLİMCİLARİNA SESLENİYORUM : SEVGİLİ ARKADAŞLAR LÜTFEN BU UYARİMİ DİKKATE ALİN . OYNADİĞİNİZ OYUNDA NE KADAR GOL YERSENİZ YİYİN . MAÇİN SON DAKİKASİNİ BEKLEYİN . MAÇTAN AYRİLMAYİN . MAÇ İÇERİSİNDE OYUNU SOĞUTUCU HAREKETLER YAPMAYİN . KENDİ YARİ SAHANİZDA TOP ÇEVİRMEYİN . ŞİMDİ BANA DİYECEKSİNİZ  ' HAMZA KARDEŞ BU TÜR HAREKETLER PROFOSYONELCE HAREKETLER VE BUNLARİ YAPMAMİZDA HERHANGİ BİR SAKINCA YOK ' SEVGİLİ KARDEŞLERİM BU TÜR HAREKETLER NORMAL SAHALARDA ELBETTE PROFOSYONELCE HAREKETLER ANCAK BİZİM BURADA OYNADİĞİMİZ SANAL OYUNDA ESAS ÖNEMLİ OLAN İKİ TARAFİNDA OYNADİĞİ OYUNDAN ZEVK ALMASİ  . LÜTFEN OYNADİĞİMİZ OYUNDAN ZEVK ALMAK,OYNADİĞİMİZ OYUNU SEVMEK İÇİN OYUNDAN ERKEN AYRİLMAYINIZ OYUNU SOĞUTMAYINIZ .

Gönderen: amett - 21 Ağustos 2006, 11:49:34
baboli kardeş günlerdir seni bekliyom he gel artıkta yapak maçımızı he
Gönderen: gfb_sero - 25 Ağustos 2006, 18:39:00
Karakartal emrah kardeşim msn den msj yolluyorum cvp vermiyosun bak maçın günüde geçti eğer bu msjı okursan gelde maçımzı yaplım