Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU => FİFA 2006 TURNUVALARİ => Konuyu başlatan: meslord - 18 Ağustos 2006, 23:11:57

Başlık: FIFA 06 Oynayanların Dikkatine
Gönderen: meslord - 18 Ağustos 2006, 23:11:57
Aşağıda Gerçekten önemli şeyler yazıyo biraz Vakit Ayır OKU OLURMU

Arkadaşlar kafam bozuldu içimi döküyorum

Arkadaşlar serbest olsun diye oyumu kullandım ama daha önemli bir şeyi anlatmak için yazıyorum arkadaşlar fifa 06 turnuvaları çok uzun(7-8 aydır)oluşturuluyor yapılıyor fakat önemsiz gibi kabul edilerek bir konunun üstünden acemice atlanıyor.Fifa 06 çıktı çıkalı herkez aynı şikayeti yapıyor oyun yavaş.Ama buna rağmen hala görüntü ayarları dahi kurallara koyulmadan turnuva düzenleniyor. Bazı kendinibilmezler kural koyulsada bu kurala uymuyor ve bu şekilde kuzu kurt'u avlayabiliyor.Yaklaşık iki aydır ne Fifa oynuyorum nede
Turnuvalara katılıyorum.Bunun nedeni başıma gelen Talihsizlikler(Ouyn  yavaşlığı nedeniyle).Üstelikte turnuvalarda Admine  rakibimiz görüntü ayarlarına uymadı oyun yavaştı diye yeminetmemize rağmen sanki böyle bir mesaj atılmamış gibi davranılıyor.Yani durum şudur kurallara uymak için hiçbir sebep yok.Ben kurallara her zaman uyarım fakat benim karşımada ne kadar anlayışsız inatçı rakip varsa gelir şansıma.Bu sorunu çözmenin yoluda ne yazıkki orjinal cd almama kaldı bu gidişle 07 orjinal almak zorunda kalıcam çünkü artık bu Turnuvalardan soğudum kurallara uymayan 3-5 kendini bilmez nedeniyle.Bunun sorumlusu Sağlam duramayan Adminlermi yoksa terbiyesiz ve yalancılarında fifayı sevmesimi bilmiyorum bu arada azıcık insan olan bundan sonra karşısındaki rakibini düşünerek 640x480x32  low ayarlarıyla oynasın.Artık benden geçti belki 07 çıkınca yaniden katılırım turnuvalara bilmem ama bellide olmaz ben bir futbol aşığıyım belkide bakmışsınız yarın turnuvalardayım. ??? :( :)
Başlık: Ynt: FIFA 06 Oynayanların Dikkatine(Lütfen En azından Bir hafta Silmeyin)
Gönderen: Hamza - 18 Ağustos 2006, 23:26:41
MESLORD KARDEŞİM BENİM EN ÇOK ÜZERİNDE DURDUĞUM KONULARDAN BİR TANESİ KURALLAR . BİZ HER TURNUVADA KURALLARİ EN BAŞTA YAZARİZ . VE TÜM TURNUVA KATİLİMCİLARİNA OKUTURUZ . MAÇLARA SOKMADAN ÖNCE SORARİZ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜN KAÇ GRAFİK KALİTESİ YÜKSEK Mİ DİYE . BİZ ÜZERİMİZE DÜŞENİ HER TURNUVADA YAPARİZ. ANCAK BAZİ KENDİNİ BİLMEZ KURAL TANİMAZ SEVİYESİZLER YÜZÜNDEN TURNUVALARİMİZDA HUZUR KALMİYOR . BİZ YÖNETİM OLARAK BU TÜR ŞAHİSLARA KURALLARİN KURAL OLDUĞUNU VE HERKES TARAFİNDAN UYULMASİ GEREKTİĞİNİ DEFALARCA VURGULUYOR FAKAT ANLATAMİYORUZ . DAHA DOĞRUSU ONLAR YA ANLAMİYORLAR YA DA İŞLERİNE GELMEDİĞİ İÇİN ANLAMAK İSTEMİYORLAR. BU YÜZDEN KARDEŞİM BU TÜR ŞAHİSLARİ OLABİLDİĞİNCE ARAMİZDA BARİNDİRMİYORUZ . SENİN İÇİN RAHAT OLSUN KARDEŞİM . ORJİNAL FİFA 07 CD Sİ ALMANA GEREK YOK . BİZİM BURADA DÜZENLEDİĞİMİZ FİFA TURNUVALARİ GERÇEKTEN ÇOK ZEVKLİ EĞLENCELİ ÇEKİŞMELİ GEÇİYOR . VE SEN DE HER ZAMAN TÜM TURNUVALARİMİZA DAVETLİSİN KARDEŞİM . ANCAK KARDEŞİM ; EĞER KURALLARA UYMAYAN BİRİNİ GÖRÜRSEN ONUNLA MUHATAB OLMAYACAKSİN DİREK OLARAK BİZE BİLDİRECEKSİN . BİZ DE GEREKENİ YAPACAĞİZ . 24 SAAT SİZLER İÇİN DURMADAN ÇALİŞİYORUZ. SİZLERİN EĞLENMESİ ZEVK ALMASİ İÇİN . SİZLERİN ÜZÜNTÜSÜ SIKINTISI BİZLERİN SIKINTISI ÜZÜNTÜSÜDÜR KARDEŞİM BUNU HİÇ BİR ZAMAN UNUTMA
Başlık: Ynt: FIFA 06 Oynayanların Dikkatine(Lütfen En azından Bir hafta Silmeyin)
Gönderen: 123456 - 18 Ağustos 2006, 23:32:54
Bende bu konuya yorum yazma gereği duydum.Turnuva başlangıcında 50 tane kural konur ama 1 ini uyulmaz adminlerde uymuyanların arkadaşı olunca şike kaçınılmaz oluyor.Hep ezilen madur durumda kalan oluyor.Ben bu arkadaşa sonuna kadar katılıyorum.MADEM KURALLARA UYMYUCAN TURNUVAYA GİRME DİYORUM
Gönderen: Hamza - 18 Ağustos 2006, 23:41:39
Alıntı
Bende bu konuya yorum yazma gereği duydum.Turnuva başlangıcında 50 tane kural konur ama 1 ini uyulmaz adminlerde uymuyanların arkadaşı olunca şike kaçınılmaz oluyor.Hep ezilen madur durumda kalan oluyor.Ben bu arkadaşa sonuna kadar katılıyorum.MADEM KURALLARA UYMYUCAN TURNUVAYA GİRME DİYORUM

arkadaşim sen kim oluyorsun da adminler kurallara uymayanlarin arkadaşi olunca şike kaçinilmaz oluyor deme cesaretini gösterebiliyorsun . ben yukari da demedim mi kurallara uymayanlari kim olursa olsun aramizda barindirmayiz diye benim yazimi okumadin mi yoksa :S ayrica sitemize üye olduktan 15 saniye sonra buraya yorum yapman çok çelişkili deil mi ? kim seni buraya yorum yapman için zorladi
Gönderen: x_tol - 18 Ağustos 2006, 23:43:09
bu kural dinlememe sadece fifa için geçerli değil.her oyunda bu tür hareketler yapılıyor.
bunun çözümü yok.
onun için ya orijinalde oynayın.ya da sadece tanıdıklarınızla.
Gönderen: meslord - 18 Ağustos 2006, 23:46:17
Hamza kardeşime desteğinden ötürü teşekür ediyorum.Ayrıca hamza kardeşim bu konularda bilinçlenmeye ihtiyacımız var bende bu nedenle birçok kişiye (FIfacılara ayırdığım özel mail adresimde) bu linki verdim yorum yapları için rica ettim arkadaş onun için bu yorumu yapmış olabilir önümüzdeki bi kaç gün sırf yorum yapmak için kayıt olanlar olacaktır. Bu maili yaklaşık 50-60 kişiye yakın kişiye gönderdim.İnşallah duyarlı olurlar
Gönderen: meslord - 19 Ağustos 2006, 00:00:37
Hamza kardeşim Bi şeyi daha hatırlatmak istiyorum bazen internet sebepsiz yere yavaşlaya biliyor bu nedenle göürntü ayarlarını düşürmenin yani sıra skype msn gibi programlarıda kapatmalıyız hatta ben sırf performans için maçlara girmeden önce virüs programlarını dahi kapatıyorum bunları yaparsak eğer daha iyi performanslı maçlar yapacağız.
                                                                         Saygılarımla;Meslord
Gönderen: Appiah_4 - 19 Ağustos 2006, 13:23:09
ewet kardeşim sana katılıyorum ben her maça girerken virüs,msn,skype,gogle talk,lime wire,voip programlarını kapatıp giriyorum biraz daha hızlı oluyor aynı şeyi karşı tarafta yaptıgı zaman maç çok kaliteli oluyor
Gönderen: eren1204 - 13 Eylül 2006, 19:00:39
kendmi birden call of duty oynarmış gibi hissettim yaw  ;D öle güzel kapışıyonuz ki hayran kaldım herkes nede haklı hamzada haklı meslordda haklı tabi bazı konularda  :D