Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU => Konuyu başlatan: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 15:27:09

Başlık: AYRILIYORU(Z)M
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 15:27:09
ARKADAŞLAR SİTEDEN AYRILMAYA KARAR WERDİM.HAMZA GEÇEN ZAMANLARDA BURADA OLMAMIN SEBEBİ SENİN HATIRIN İÇİNDİ..AMA ARTIK YETER DİYORUM...BENLE BİRLİKTE TOLGA DA AYRILIYOR...

HEPİNİZ HAKKINIZI HELAL EDİN  ;)
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 15:29:24
EWET KANKA GIDIYORUZ...

BIZIM KAVGAMIZ FLN YOKTU !! ZTN O KONULARDA BOS ISTI

MSN DE KONUSTUK VE SORUNUN OLMADINI CÖZDÜK .

HUZUR KALMADI DAHA SITEDEE...BEN BENIM YUZUMDEN GIDIYORUM

KIMSENIN ISTEMEDIGINDEN...IBRAHIMDE BASKA SEBEPLERDEN AMA BENIM YUZUMDEN DEIL ;)

ISTENMEDIM YERDE KALMAM..TÜM KÖTÜ YAPTIMI DÜSÜNENLERDEN ÖZÜR DILERIM..GERI GELMELERINI DILERIM
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 15:30:13
la olm manyakmısın  ???

tolga gitsin ala ala onun yüzünden kaç kişi gitti  ???

tolga sitenin her yerine küfür yazarım msjlarımı editleme yazarsam nah silersin  >:(
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 15:30:39
la olm manyakmısın  ???

tolga gitsin ala ala onun yüzünden kaç kişi gitti  ???

tolga sitenin her yerine küfür yazarım msjlarımı editleme yazarsam nah silersin  >:(

benim yuzumden gitmiyor ;)
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 15:31:09
ulan başlıcam sizin belanıza gidin gidin  >:(
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 15:32:11
gidioz ztn
Gönderen: melih123 - 30 Aralık 2007, 15:33:24
yetti be üye kalmıcak yakında sitede
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 15:33:46
bende gidiyom hadi by bidaha girmicem SİZİN YÜZÜNÜZDEN
Gönderen: Force23 - 30 Aralık 2007, 15:33:52
 ;D
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 15:34:10
halil sana noluyo ya onca kayip bide sen saka yapma sakanin sirasi deil
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 15:35:17
ARKADAŞLAR BEN KENDİ İSTEĞİMLE AYRILIYORUM.CEMALLERLE  BİRLİKTEYİM ARTIK.Bİ KAÇ ŞEREFSİZ GÖEVİMİ İY YAPMADIIMI SÖLEMİSTİ..BAKALIM ARTIK GİDİYORUM İŞTE..
Gönderen: melih123 - 30 Aralık 2007, 15:35:20
la force naBer uzn süredir girmiyn
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 15:36:06
hadi beyler bu konuyu okuyan siteye girmicek bi daha ben girmicem ;) son günüm bu ;)
Gönderen: Force23 - 30 Aralık 2007, 15:36:59
Ewt kanka ya net kapandı ya bide yazılılar filan var çok ders çalışıorm bi türlü nete de gidemiordum ama 15 tatil yanınızdayım sonra tekrar bi kaç ay görünmicem ama yazın takrar burdayım  ;) :)
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 15:37:00
YOLUN AÇIK OLSUN KANKA..BENDE BIRYERE GIDICEM BELKI, ŞUAN KAFAMDA KENDI SITEM WAR
KENDI SITEMI AÇICAM .
Gönderen: Force23 - 30 Aralık 2007, 15:38:03
Kolay gelsin ... ;)
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 15:39:39
melih,salih,cemil,zeynel,apo,cüneyt,hazer vs vs

hadi beyler akşam 10 da msn de olun konuşalım bizde bırakalım siteyi ne olurki zaten  ;)
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 15:41:44
halil sende beni kötüledin dedinki SENIN YUZUNDEN KAC ÜYE GITTI FLN !
SENINLE BIRSEY OLMADIMIZIDA DEDIN HADI SAY BAKAYIM KAC ÜYE VE NEDENLERI
HEMEN BEKLIORM .

DIGER ÜYELERIDE ICINE KATMA HAMZA ABIYI YALNIZ MI BIRAKCAKSINZ ONLARDA
GIDERSE KIMSE KALMAZ..
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 15:42:44
MERAKLA BEKLIYORUM ! KIM VE KAC KISI GITMIS BENIM YUZUMDEN . GORECEZ
HEPSINE BIRER BIRER YORUM VE CEVAP WERICEM . VE SUCSUZ OLDUMU GÖRÜCEKSIN..
ÖLE ABARTTINIZ KI ARTIK YETTI
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 15:43:42
beyler dediğim saatte toplanıyoruz ;) kılavuzu çağırmadım zaten gitmiş o
Gönderen: Force23 - 30 Aralık 2007, 15:44:09
DEMON senin eski nick DEMON TR Mİ ???? !!
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 15:45:04
la olm evet dedimya oydu ;D
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 15:55:39
demon bir daha msjlarımı editlersen hamzayı bilmem

sitenin heryerine küfür yazarım görürsün herkez senin ne olduğunu görür >:(
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 16:03:24
benim yuzumden gidenler SAY Adamsan LAN SAY
Gönderen: Wagner - 30 Aralık 2007, 16:20:10
ÖNCELİKLE BEN CEMAL:

BEYLER BENDE BIRDAHA SITEYE GIRMICEM BUNUN SEBEBI KESINLIKLE DEMON DEILDIR !

YAKLASIK 1 SENEDIR BU SITEYE EMEK VERIYORMVE HAMZANIN NASI BI INSAN OLDUGUNU YENI YENI ANLIYORM.
SİTEDE KONUSTUGU TATLI DIL VE HOSGORU HEPSI HIKAYE HEPSI SITENIN CIKARLARI ICIN !

DUN DEFALARCA VEDA KONUSU ACTIM KONUDA LOGOLARIMI UYELIGIMI REPLAY YARISMALARINI BANA AIT HERSEYI SIL DIYE YEDIREMEMIS OLMALIKI LOGOLARI VE REPLAYLARI KAYBETMEMEK ICIN KONUYU SILDI DEFALARCA !

VE DEMON ICIN BENI BIR KALEMDE SILDI ( DEMON YERINDE BASKASIDDA OLABILRDI SITEYE YENI GELDIGI ICIN SOLUYORM ) !!

BIR KONU DAHA BENI BILDIGINIZ GIBI SITEDEN BANLADI VE BANLISTE BANLANMA SEBEBINEDE: BIGSEXY VE DEMONA ANA BACI KUFUR ETMESI DIYE YAZDI ! AZ ONCE DEMONLA KONUSTUK BEN SANA NERDE ANA BACI KUFUR ETTIM DEDIM ? HAYIR ETMEDIN DEDI ! BIGSEXYE GELINCE ONA BUNU DEDIM:

BABAN ANNENI GULERKEN DOGURTMUS HERALDE HAKARET ETMEME RAGMEN GULUYOSAN ! HAMZA BU KELIMEYI ANA BACI KUFRU OLARAK YORUMLADI ! PEKKII 4-5 AY ONCESINE DONELIM AYNEN BOLE BI TARTISMAMIZ DAHA OLMUSTU BIGLE VE CVP OLARAK SITENIN ORTASINA GUPE GUNDUZ ANAMA SOVMUSTU AMA HAMZA MESAJI EDITLEYIP YAPMAYIN BEYLER DIYE GECISTIRMISTI ! HAMZANIN BUKADAR ALÇALCAGINI ONCEDEN SOLESELER BENDE INANMAZDIM ! YAZIKLAR OLSUN SANA HAMZA !...
Gönderen: Force23 - 30 Aralık 2007, 16:20:56
Yaw kardeş sen neden kartal emreyi banladın ??
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 16:22:53
ewet cemal herkesde benim üstüme gelince bende gidiorum artik...

5 kurusluk insanlar icin kendimi asalattiramam...deymez bunlar .

klavuzlan ben ( DEMON ) artik fifagod  ' daiz yani cemal lan , sencerin

sitesinde . ins bizim giib calisanlari bulursun hamza artik yetti herkes herzaman

her kavgada üstüme geldi ama yavas yavas herkes benlen iyi oldu .

sencer,ibrahim,cemal,cemil,zeynel,cüneyt,tugay hepsilen süper geciniorm hepsilende baristim
(ICLERINDE KAVGA ETMEDIKLERIMDE VAR) AMA ISTENMEDIM YERDE KALMAM GENE BIR KAC KISI
YÜZÜME VURDU O KVGA KONULARINI !!
Gönderen: Wagner - 30 Aralık 2007, 16:23:55
 ;) ;) ;)
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 16:25:02
 ;)
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 16:28:42
DÖNELIM BUTUN BENIM KAVGALARA....

BENI BANLAMISTIN HAMZA ABI HATIRLIYORMUSUN ?
( BAK HALA SANA SAYGIM WAR )

BENI BANLADIN HALBIKI BAK BIRKISILEN KAVGAM WARMI GÖR BAK...

BENI ISTEMIYENLER WAR GÖKHAN,HALIL GIBI AMA YOKSA SUAN VE DÜNDENBERI

GÖR BAK HEPSILEN COK IYIYIM ONLARDA BENIMLEN . ISTE BU SON KES KONU ACILINCA

( HALIL ACTI ) TOLGA MI GENE FLN DURUP DURURKEN IBRAHIMDE DEDI TOLGA YUZUNDEN

DEIL SITEDEN AYRILIYORUM . ARTIK YETTI IBO DA GIDIORSA BENDE GIDIORUM . SITENIN

HUZURU FELAN KALMADI . . . >:( >:( EN COK SINIRLENDIRENDE BUNUN SUCLUSU BENMISIM GIBI

YAPMAN >:( >:( >:( BENDEN SÖZ FLN ISTEMISTIN WERDIMDE KAVGADA OLMADI AMA ÜYELER

BENI SUCLUYORSA NAPAYIM BEN . ALMANYADANIM DIYE ISTEMIYOLAR COK ACIK AMA BEN GENE

DE HEPSILEN GENE COK IYI OLDUM VE ONLARDA BENIMLEN HATTA EN COK ANLASAMADIMIZ -

HAZER,CEMAL,SENCER len cok iyi olduk !
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 16:30:51
SONKEZ SABRIMI TASIRAN HALIL OLDU !!

ARDINDAN AYRILDIMI YZADIM DAYANAMIYORUM ARTIK...

VE YORUMLAR BIDEN AKIWERDI SITEDE HIC OLMAYAN FORCE FLN

BU DEMON DEMON TR MI MELIH FLN GELDI GÜLDÜ KARTAL-EMRE MSN DEN

KÜFÜR YAZDI . NE ANLAMI WARKI BÖLE SITENIN ! EMEKLERIMIZ BOSAYMIS

YAZIKLAR OLSUN ..
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 16:46:29
ACIK SON BIR MESAJ :

HAMZA ABI SENINLEN HIC BIR SORUNUM YOKTU, ÜSTÜNE BANA GÜVENDIN

RÜTBE VERDIN BENI HERZAMAN IYI CIKARDIN ! DIGER KÖTÜLÜYENLERDEN KORUDUN

SENLEN BURDA OLMAK BERABER CALISMAK GERCEKTEN COK GÜZELDI . AMA ISTE

HERSEYIN BIR ( AMA ) ' SI VAR .. BEN ISTENMEDIM YERDE KALMAM ! HERGÜN GIRDIGIMDE

BU LAFLARI YÜZÜME VURUYOLAR ! BAZEN SORDUM KENDIME . BEN NE ADAMMISIM BEA ?

BUKDR KISISIZLIK OLMAZKI ONCA ADAMIN GITMESINE SEBEP OLMAM IMKANSIZ .

BU LAFLAR HEP BENI ISTEMEYENLERDEN BOS LAFLAR...DEDIM GIBI BEN ISTENMEDIM YERDE KALMAM

VE BURDADA ISTENMEDIMI HISETTIM ARTIK...HERGÜN AYNI MEVZU HIC ALAAHKASI YOK HALBIKI ..

NESE BEN DAHA FAZLA UZATMICAM UMARIM SIMDIK TÜM BENI ISTEMIYENLER GÜZEL VAKIT GECIRIR

HERKES MUTLU OLUR VE OKDR ABARTTINIZ ADAMLAR GERI DÖNER BEN GIDEN GÖRMEDIM HALDE !

ÜSTÜNE ZEYNEL RÜTBE ALMIS . BIRDE GÖKHAN KONUSU WARDI DÜN O NERDE NAPIO BELLI DEIL .

NESE UMARIM BIZIM GIBI CALISANLARI BULURSUN..HOSCAKAL HAMZA ABI !
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 16:47:51
RÜTBEMIDE AL ! BANLA ! SIL NAPARSAN YAP BIRDAHA UGRAMAMAYA KARAR WERDIM...

HERKESIN MUTLU OLMA DILEGILE
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 16:48:14
THREAD CLOSED !!
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 17:03:11
Açtim..
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 17:46:22
tolga seni istemeyenlerin çoğu zaten fifagoddaydı ve sen oraya gidiyosun hangi mantıkla gidiyosun ben anlamadım
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 17:50:22
halil o bugünki son mesaji bitirdi biktim artik...

anlamassin tabi beni ! ve durumumu .

ibo gidiyorum konusu acmis . hemen benden biliinioo herkes saldirmis bana ztn..

artik yetti dedim ve gidiyorum .. ibolan ikimiz gitme karari wermistik ztn ..

ibrahim fifagod a gidiorum dediydi hep kavgalar yuzunden . ben dedim sen gidersen

bende giderim ztn kötü tanilmisim burda ikimiz ayni yere gittik . wolf da orda . umariz

simdik gidenler - istemiyenler beni geri dönerler . ins. iyi calisan birsini bulursun hamza abi
Gönderen: Wagner - 30 Aralık 2007, 18:25:34
BU SORUNLARIN HEPSI ÇIKARCI HAMZANIN YANLIS ISLER YAPMASINDAN KAYNAKLANIYO NESE UZATMAYA GEREK ;)
Gönderen: LeGeND-MæN - 30 Aralık 2007, 18:40:26
TMM BEYLER HEPİNİZ GİDİN DAHA NE DİYELİM SİZE BİZ 3 KİŞİDE OLSAK OYUNSİTENİZİ TAŞIRIZ YÜKSELTİRİZ SEVGİNİZ BUYSA OYUNSİTENİZE GÜLE GÜLE...AMA EMİN OLNU HAMZA GİBİ DAYI ADMİN HİÇBİRYERDE BULAMAZSINIZ.... ;)
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 18:46:49
güle güle beyler klavuz sen gitmesen iyi olrudu kardeşim ama sen bilirsin

sitede fazla boşluk olacaığını sanmıyorumn

gidebilirler bizim için sorun değil beyler onlar gibi 15-20 üye geliyor hamza girince onaylıyacaktır...
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 18:48:53
bence de onaylasın dün kavga ettiği adamın sitesine gidenden hayır gelmez.
Unutulmasın ki biri gider biri gelir ama OYUNSİTENİZ hep zirvededir. ;)
Gönderen: LARSONNN - 30 Aralık 2007, 19:04:08
Hadı bakalım ;) sızde hamzanın gercek yuzunu anlarsınz bıran once umarm  ;)
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 19:06:04
 ;) doru söledin
Gönderen: LARSONNN - 30 Aralık 2007, 19:06:59
 ;) ;) ;)
Gönderen: LARSONNN - 30 Aralık 2007, 19:09:09
HAMZA BANLAMA CVP YAZ DELIKANLI GIBI !
Gönderen: LARSONNN - 30 Aralık 2007, 19:09:50
ÖNCELİKLE BEN CEMAL:

BEYLER BENDE BIRDAHA SITEYE GIRMICEM BUNUN SEBEBI KESINLIKLE DEMON DEILDIR !

YAKLASIK 1 SENEDIR BU SITEYE EMEK VERIYORMVE HAMZANIN NASI BI INSAN OLDUGUNU YENI YENI ANLIYORM.
SİTEDE KONUSTUGU TATLI DIL VE HOSGORU HEPSI HIKAYE HEPSI SITENIN CIKARLARI ICIN !

DUN DEFALARCA VEDA KONUSU ACTIM KONUDA LOGOLARIMI UYELIGIMI REPLAY YARISMALARINI BANA AIT HERSEYI SIL DIYE YEDIREMEMIS OLMALIKI LOGOLARI VE REPLAYLARI KAYBETMEMEK ICIN KONUYU SILDI DEFALARCA !

VE DEMON ICIN BENI BIR KALEMDE SILDI ( DEMON YERINDE BASKASIDDA OLABILRDI SITEYE YENI GELDIGI ICIN SOLUYORM ) !!

BIR KONU DAHA BENI BILDIGINIZ GIBI SITEDEN BANLADI VE BANLISTE BANLANMA SEBEBINEDE: BIGSEXY VE DEMONA ANA BACI KUFUR ETMESI DIYE YAZDI ! AZ ONCE DEMONLA KONUSTUK BEN SANA NERDE ANA BACI KUFUR ETTIM DEDIM ? HAYIR ETMEDIN DEDI ! BIGSEXYE GELINCE ONA BUNU DEDIM:

BABAN ANNENI GULERKEN DOGURTMUS HERALDE HAKARET ETMEME RAGMEN GULUYOSAN ! HAMZA BU KELIMEYI ANA BACI KUFRU OLARAK YORUMLADI ! PEKKII 4-5 AY ONCESINE DONELIM AYNEN BOLE BI TARTISMAMIZ DAHA OLMUSTU BIGLE VE CVP OLARAK SITENIN ORTASINA GUPE GUNDUZ ANAMA SOVMUSTU AMA HAMZA MESAJI EDITLEYIP YAPMAYIN BEYLER DIYE GECISTIRMISTI ! HAMZANIN BUKADAR ALÇALCAGINI ONCEDEN SOLESELER BENDE INANMAZDIM ! YAZIKLAR OLSUN SANA HAMZA !...

,,,
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 19:19:30
Şu kadarını söyliyim,Burada hiç kimseyi zorla tutmuyoruz.Sitemizden ayrilmak isteyene de geri dönmek isteyene de kapım her zaman açıktır.Ama şunu herkes bilsinki benim sitemden üye kaçirmak isteyenleri kolay kolay affetmem.Cemal bu lafım sana,Banliste yazmiş olduğum ban sebebinin fazla bir önemi yok.Onu aceleyle yazdim zaten.Seni banlama sebebim,Demon Yoksa Bizde Yokuz Diye Konular Açip Sitemiz kurulduğundan beri neredeyse her gün burada olan ve aramızdan su sızmayan üyeleri Buradan Soğutmaya çalişmandı.Şimdide Gelmiş Bana neler söylüyorsun

Demon senin şu an yaptiğini rüyamda görsem inanmazdim biliyor Musun ? Daha Dün bile değil,bir kaç saat öncesinde Oyunsitenizdeki yöneticiliğini bırakip Fifagodda adminlik yapan Cemale bizi sattığı için demediğini bırakmiyordun Şimdi sen Oyunsitenizi Bırakip oraya gidiyorsun.Halbuki Senin onca yaptiklarina rağmen Her zaman iki tarafinda gönlünü alıp sana destek olmaya çaliştim.

Cüneyt ve Cemilinde söylediği gibi Tüm bunlara rağmen Oyunsitenizi Ayakta tutmak için Gece gündüz çalişmaya devam edeceğiz ve Oyunsiteniz,Türkiyedeki En Büyük Turnuva Sitesi olmaya devam edecektir.Bundan kimsenin şüphesi olmasin

Şu anda Amaçlarina ulaşanlara sesleniyorum(Onlar Kendilerini Gayet iyi biliyorlar),

Ben hayatta olduğum sürece Oyunsiteniz hiç bir zaman kapanmayacak.Yaşim ilerlediği zaman ve bu işleri bırakacak zamana geldiğimde kendimden daha iyi bir admin bulup bu siteyi çok güvendiğim birisine devredeceğim.Boşuna Sevinmeyin

Gönderen: LeGeND-MæN - 30 Aralık 2007, 19:22:51
ŞU AYRILANLAR NEDEN AYRILIYOR BİR BİLSEM VARYA...AMA SİTE BOŞ KALMAZ DEDİM YA 3 KİŞİDE 2 KİŞİDE OLSAK BU SİTEYİ TAŞIRIZ... ;)
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 19:28:51
evet beyler ne bu yaptığınız ibo konu açmış benim ne dememi bekliyosun herkez seninle tartıştı defalarca konu açtı gidiyom diye yalanmı  ???

ben senle kavgalı değilim sinirliyim çok üye gitti ama cemilin dediği gibi cüneytin oyunsiteniz zirvede biri gelir biri gider ;)

sitede kimseyle kavgalı değilim tolga sana sinirliyim

ve birkaç kişiye beyler arkadaşlık kuruyonuz satıp gidiyonuz diyonuzki tolga burda ben tartıştım onla gidiyorum

peki neden tolga gitmiyorda siz gidiyonuz?

haksızmıyım beyler
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 19:30:38
ŞU AYRILANLAR NEDEN AYRILIYOR BİR BİLSEM VARYA...AMA SİTE BOŞ KALMAZ DEDİM YA 3 KİŞİDE 2 KİŞİDE OLSAK BU SİTEYİ TAŞIRIZ... ;)

Sebebi yok Cemil.Daha Dün Demon yüzünden ayriliyoruz diyorlardı.Ama o sadece bir bahane.Onlarin amaçlarini halen anlayamadiniz mi ?

Bizim sitemizde Sürekli aktif olan üyeleri buradan soğutup kendi sitelerine almaya çalişiyorlar.Cemal seni ayakta alkışlıyorum.Bu işi çok iyi yapiyorsun gerçekten.En sevdiğim üyeleri bana karşı soğutuyorsun.ama beni gerçekten iyi tanimiş olanların sizlerin bu basit oyununuza gelmeyeceklerinden eminim.

Haydi Şimdi delikanliysan itiraf et,Demon sadece amacına ulaşabilmek uğruna kullanabileceğiniz güzel bir kozdu öyle değil mi ? Demon Yoksa Bizde Yokuz Diyerek kaç tane üyemizi sitemize karşı kışkırttın.Şimdi Demonu kendi sitene buyur ediyorsun.Bu kadarı da Pes.Eğer şu siteden ayriliyorum diyenler birazcık düşünürlerse onlarin amaçlarini çok iyi anlayacaklar

Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 19:30:38
evet hamza seninle yönetcilik konusunu işlerin bitince konuaşlım oke  ;)

görüceksin kimseye pabuç bırakmıcaz demonun ve cemalin asıl yüzünü görmeye başla hamza ben demiştim demeyi secmem ama

görüyosun 1-2  şey için sitelerini satıyolar  ;)
Gönderen: LeGeND-MæN - 30 Aralık 2007, 19:30:40
HAKLISIN TABİ BE HALİL.SEN HİÇBİRYERE GİDEMEZSİN BİZ ARKDAŞMIYIZ ARKADAŞIZ..NE GÜNLERİMİZ GEÇTİ BE UNUTULUR MU SEN KAL HALİL HİÇİRYERE GİTME BU ARADA GEL www.trfutbol.org bu sabah açıldı gel sana Yetki verim  ;D :-*
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 19:34:23
hamza doru söylüyor beyler

benim de kendi sitem var fakat her zaman oyunsiteniz için çalışıyorum ve kimseyi kendi siteme alamaya çalışmıyorum isteyen kendi isteği ile gelir hoş gelir turnuvalarımıza katılır amacım burdan üyeleri soğutmak değildir hiç bir zaman

ben her zaman oyunsiteniz adına çalışırım 

ama sitem açıldı isteyenelri bekelrim  ;D  www.sanalligler.net yeni 1 hafta olmuyo
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 19:37:20
vallahi bu son olayda halil sucluydu halil öyle seyler yazdiki burda kalmamin anlami yoktu..

gururumlan oynandi ! hamza sen böle aynen beni korudukca ztn herkes neler saniyodu ..

hazerin dedigi mesala ben sana host parasi fln weriyomusum...kafayi yedim artik.

birde cemal bana öyle seyler anlattiki bu mesajlarini yazmasan hala öle sancaktim.

ama bu yazdiklarin bana cok dogru geldi...nese geri dönüsü yok ztn.beni hicbirzaman

affetmiceksiniz ! zaten istenmedim yerde kalcak kadar gurursuz deilim
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 19:38:35
tamam cemil

hadi hamza ben gidiyom siteden by cemilin sitesindeyim görüşürüz artık ordayım üyeliğimi sil fln fln

;D ;D ;D

(  benidemi istiyon sitede tolga benidemi çekiyon sitene  ) ???
Gönderen: LeGeND-MæN - 30 Aralık 2007, 19:40:06
SEN BİLİRSİN TOLGA BEN ŞAHSEN KALMANDAN YANAYIM...AMA OYUNSİTENİZİ BIRAKIYORSAN GÜLE GÜLE ;)
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 19:40:40
 ;D ;D ;D

herkesi soğusun bakem herkes benim siteme gelsin  ;D ;D

beyler ha benim siten ha onun sitesi amaç eğlenmek ben bütün sitelere giriyorum ama % 60 oyunsitenizde takılıyorum
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 19:41:57
vallahi bu son olayda halil sucluydu halil öyle seyler yazdiki burda kalmamin anlami yoktu..

gururumlan oynandi ! hamza sen böle aynen beni korudukca ztn herkes neler saniyodu ..

hazerin dedigi mesala ben sana host parasi fln weriyomusum...kafayi yedim artik.

birde cemal bana öyle seyler anlattiki bu mesajlarini yazmasan hala öle sancaktim.

ama bu yazdiklarin bana cok dogru geldi...nese geri dönüsü yok ztn.beni hicbirzaman

Helal olsun sana Cemal.Beni Üyelerime öyle bir anlatmişsinki kaç zamandir birlikte olduğumuz ve her gün kendisine destek çıktığım adam bile benim hakkımda neler düşünüyor.Kim bilir beni yeterince tanımayanlar Neler diyecekler.Üyelerimi Sitemize karşı kışkırtıp Kendi sitene kazandırma çalişmalarina devam edeceksen Elinden geleni ardına koyma

Ben,bana güvenenlerle yoluma devam edeceğim.Gerekirse burada tek başıma kalırım ama yine pes etmem !
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 19:42:19
ben burayi birakmadim cemil kardesim...
burasini okdr sevdimki birakmam imkansiz...
ya senin gibi birkac anlasdigim kisiler var ama digerleri bos...
hepsi bana karsi örnegi cöp kutusunda HAZER NE YAZMIS
ALAMN COCOGU fln ben bu laflari yedirmem kendiem . sitedee de küfür yazmak
istemem ama bazen tutamiyorum kendimi...gururumlan oynatmicam ben kimseyi !
ben burda istenmiyorum..o nedenle gidiorum..yoksa ben durduk yere gül gibi siteyi
neden birakayim . burasi gibisi yok ! ama ben mecburum gitmeye...
Gönderen: LeGeND-MæN - 30 Aralık 2007, 19:43:04
SEN GİTME LAN HALİL  ;D KAL OLM  ;D SİTEMEDE HOŞGELDİN SEFA GELDİN...YÖNETİCİLİĞN HAYIRLI OLSUN  ;) SİTE BOŞ OLDUĞUNA BAKMA ÇALIŞMA YAPIYORUM ONDAN  ;)
Gönderen: LeGeND-MæN - 30 Aralık 2007, 19:46:06
AYIP ETTİN HAMZA REİS SEN BURADA ASLA TEK BAŞINA KALMIYACAKSIN....BEN SENİ İYİ TANIYORUM GEREKİRSEDE ANLATIYORUM SEN RAHAT OL ;) BİLİYORSUN YOKSA BU TEMALAR,MESAJLAR KONULAR VS HERŞEY SENİN OYUSİTENİZ İÇİN BIRAK GİDEN GİTSİN İSTEMEYEN İSTEMESİN UNUTMA "ALLAH'A VE AHİRET GÜNÜNE İNANAN YA HAYIR KONUŞSUN YA DA SUSSUN." ... "MÜ'MİNİN MİZANINDA GÜZEL AHLAKTAN DAHA AĞIR BASAN BİR ŞEY YOKTUR. " ... ;)
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 19:50:10
AYIP ETTİN HAMZA REİS SEN BURADA ASLA TEK BAŞINA KALMIYACAKSIN....BEN SENİ İYİ TANIYORUM GEREKİRSEDE ANLATIYORUM SEN RAHAT OL ;) BİLİYORSUN YOKSA BU TEMALAR,MESAJLAR KONULAR VS HERŞEY SENİN OYUSİTENİZ İÇİN BIRAK GİDEN GİTSİN İSTEMEYEN İSTEMESİN UNUTMA "ALLAH'A VE AHİRET GÜNÜNE İNANAN YA HAYIR KONUŞSUN YA DA SUSSUN." ... "MÜ'MİNİN MİZANINDA GÜZEL AHLAKTAN DAHA AĞIR BASAN BİR ŞEY YOKTUR. " ... ;)

eywallah Cemil.Az öncede söylediğim gibi Kimseyi zorla tutmuyoruz Burada.İsteyen çeker gider,isteyen bizimle devam eder.Geri Dönmek isteyene de kapım açıktır,Ayrilmak isteyene de
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 19:50:45
ben burayi birakmadim cemil kardesim...
burasini okdr sevdimki birakmam imkansiz...
ya senin gibi birkac anlasdigim kisiler var ama digerleri bos...
hepsi bana karsi örnegi cöp kutusunda HAZER NE YAZMIS
ALAMN COCOGU fln ben bu laflari yedirmem kendiem . sitedee de küfür yazmak
istemem ama bazen tutamiyorum kendimi...gururumlan oynatmicam ben kimseyi !
ben burda istenmiyorum..o nedenle gidiorum..yoksa ben durduk yere gül gibi siteyi
neden birakayim . burasi gibisi yok ! ama ben mecburum gitmeye...

Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 19:51:11
ben her zamanki gibi seninleyim ve burdaki adam gibi üyelerleyim hamza biliyosun  ;)
Gönderen: LeGeND-MæN - 30 Aralık 2007, 19:53:44
DEMON İSTESEM BENDE SANA GICIK KAPARDIM AMA BU SİTEDE KAPMAM BAZEN EVET GICIKLIĞIN OLDU AMA YÜZÜNE VURMAM SANA PM ATARAK YADA BİRYERDEN KONUŞARAK HALLEDERİM...SONUÇTADA ARKADAŞ OLURUM...BUNU HERKES BİLİYOR ASLA YOL ALMAM DAİMA YOL VERİRİM AMA HALA SENİ İSTİYORUM BEN ŞAHSEN İNŞALLAH YOL DEĞİŞTİRİP KALIP OYUNSİTENİZ AİLESİNE DEVAM EDERSİN  ;)
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 19:57:06

Helal olsun sana Cemal.Beni Üyelerime öyle bir anlatmişsinki kaç zamandir birlikte olduğumuz ve her gün kendisine destek çıktığım adam bile benim hakkımda neler düşünüyor.Kim bilir beni yeterince tanımayanlar Neler diyecekler.Üyelerimi Sitemize karşı kışkırtıp Kendi sitene kazandırma çalişmalarina devam edeceksen Elinden geleni ardına koyma

Ben,bana güvenenlerle yoluma devam edeceğim.Gerekirse burada tek başıma kalırım ama yine pes etmem !

ORDA YAZIKLARIMIN AYNINI YAZDIM MERAK ETME KIMSEYE YALAN BILGI VERMEM ;)
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 19:58:21
Bu yaptıklarından sonra hala mesaj yazma tolga,sana karşı olan iyi niyetimizi suistimal ettin güle güle...
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 19:58:27
Hamza Öncelikle Olaylarla Benim Alakam Sıfır

Demon ve Kılavuz un olayına gelince kimse onları kışkırtmadı yok ordan ayrıl buraya gel gibi şeyler olmadı yani benim tarafımdan cemalinde yaptığını zannetmiyorum ben sabah kalktım 3 4 gibi kılavuz sizleyiz yazdı oyunsitenize girdim pm atılmış demon oyunsitenizden ayrıldım sizin siteye geliyorum sonra cemal geldi bu konuyu gösterdi okudum ve en başından demon a yöneticlik vermem dedim... cemal beni sadece 1 ay ÜTY olmasına ikna etti Onada tam ikna olmadım hala alabilrim rütbesini kılavuz a gelince eskiden beri tanışırız her zmn sitemizde yeri var gelir çalışır alır yönetciliğini düşünmem bile... !

yani ben veya kimse onlara bişey demedik bizim siteye gel diye sabah kalktığımda olan şeyler bunlar iyi oku ;)
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 20:00:07
eyw kardeşim..bugün sinirlerime hakip olamayim çok büyük yanliş bir karar werdiğime inaniyorum..
hepsi gurur meselesi...bu sitedee beni çok sayida istemiyenler oldu.bunlardan bir nedenide almanyali
olduğum içindi . ben burda dewam etmek istedim . hamza sözüm wardi onuda tuttum . elimden geleni yaptim .
ama ben burdan istenmedim, ve ben istenmedim yerde asla kalmam ! ben gurursuz deilim . keşke bunlara
gerek kalmasaydi hepimiz iyi gecinseydik.ve sitede hiç kavga olmasaydi.ve herkes burda olsaydi.
ama olmadi malasef...burayi okadar çok sevdimki asla birakmicam...bundan sonrasini henüz bilmiyorum.
ama cemala demediğim kalmadi . hamza abi hakkinda anlattiklari oldu . bende ona kizginlikdan inandim...
wolf fln klavuz da gidince bende burda istenmiyince herzaman aşalandiğim aklima geldikce feci sinirlendim..
ve bana rütbe verceni söyliyince bende ibrahime gidicemi söledim . ve ayrilik konusuna benide eklemesini
rica ettim . sonrada yorumlariniz geldi ! şimdikde bu durumdaiz .
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 20:01:42
alin rütbemi ( SENCER , CEMAL ) ..!!
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:01:49
demon çarparım seni kimseyi suçlama... kimse sana öle bişey demedi bana pm attın sen oyunsitenizde bizim sitedeki işinde bitmiştir ! cemal al senin demon un !
Gönderen: DeMoN - 30 Aralık 2007, 20:02:20
istiyen kim sacmalama .. cemal bana herseyi anlatti msn de ! sen yoktun bile
dusda oldunu söledi .
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:03:49
lan denyo öğlen yalvarıodun puşt lan sen varya az i.bbne deilsin hamza sen buna rütbe verirsen bu saatten sonra sanada helal olsn nediym ben.. ! lan sen bana sabahın köründe atmışın pm yi edit yalan söleme bari hamza bütün söledikleri yalan sana söliym !
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 20:04:12
demon hala sitede kalırsan seni alkışlarım  ;)
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 20:04:33

Demon ve Kılavuz un olayına gelince kimse onları kışkırtmadı yok ordan ayrıl buraya gel gibi şeyler olmadı yani benim tarafımdan cemalinde yaptığını zannetmiyorum ben sabah kalktım 3 4 gibi kılavuz sizleyiz yazdı oyunsitenize girdim pm atılmış demon oyunsitenizden ayrıldım sizin siteye geliyorum sonra cemal geldi bu konuyu gösterdi okudum ve en başından demon a yöneticlik vermem dedim... cemal beni sadece 1 ay ÜTY olmasına ikna etti Onada tam ikna olmadım hala alabilrim rütbesini kılavuz a gelince eskiden beri tanışırız her zmn sitemizde yeri var gelir çalışır alır yönetciliğini düşünmem bile... !

yani ben veya kimse onlara bişey demedik bizim siteye gel diye sabah kalktığımda olan şeyler bunlar iyi oku ;)

Benim sözüm cemale,

Bir insan düşün,24 saat öncesinde Onu bir sitede istemiyoruz,O yoksa Bizde Yokuz Diye Konular Açıp Msnde adam toplayarak 10-15 dakika içerisinde kabarik bir liste oluşturuyor ve ertesi sabah o istenmediğini yazdiği adam kendisine gelip ben senin sitedeyim dedikten sonra senden ona rütbe verilmesini rica ediyorsa bunda bir art niyet ararim ben.Ne demek istediğimi açikça ifade edebildim mi sana
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:05:02
pusatt ne demon u alkışlıon hamzayı alkışla vallahi helal olsn derim başka bişey demem... !
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 20:05:36
demonun bana dediği "fifagoddan teklif geldi" güle güle
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:05:56
eyw kardeşim..bugün sinirlerime hakip olamayim çok büyük yanliş bir karar werdiğime inaniyorum..
hepsi gurur meselesi...bu sitedee beni çok sayida istemiyenler oldu.bunlardan bir nedenide almanyali
olduğum içindi . ben burda dewam etmek istedim . hamza sözüm wardi onuda tuttum . elimden geleni yaptim .
ama ben burdan istenmedim, ve ben istenmedim yerde asla kalmam ! ben gurursuz deilim . keşke bunlara
gerek kalmasaydi hepimiz iyi gecinseydik.ve sitede hiç kavga olmasaydi.ve herkes burda olsaydi.
ama olmadi malasef...burayi okadar çok sevdimki asla birakmicam...bundan sonrasini henüz bilmiyorum.
ama cemala demediğim kalmadi . hamza abi hakkinda anlattiklari oldu . bende ona kizginlikdan inandim...
wolf fln klavuz da gidince bende burda istenmiyince herzaman aşalandiğim aklima geldikce feci sinirlendim..
ve bana rütbe verceni söyliyince bende ibrahime gidicemi söledim . ve ayrilik konusuna benide eklemesini
rica ettim . sonrada yorumlariniz geldi ! şimdikde bu durumdaiz .

BI DK BIDK DEMON SEN BANA MSN DE SLM VERIP KLAVUZLA BEN ARTIK SENIN SITENE GELMEK ISTIYORZ DEMEDINMI ALLAH ICIN YALANSA YALAN DE PRINTLERDE VAR KLAVUZDA AYNEN ARTIK SIZIN SITEYE GELICEM DEDI BENDE TABIKI HERZAMAN DEDIM YALANSA SOYLEYIN ELIMDE SS LER VAR ! HAMZA BU YAPTIKLARINA BIRDA IFTIRALARINI EKLIYOSN BENIM GOZUMDE IICE SIFIRA INIYOSN BEN KIMSEYI YALVARARAK SITEME CAGIRMAM ! SENIN YAPTIGIN GIBI ;) BIR ZAMANLAR SITEDEN GITCEGIMI SOYLEYINCE MSN YE GELIP AZ IKNA ETMEYE CALISMAMISTIN !!!!!!!!!!!  ;) ;)
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:06:24
anlıyorum hamza cemalin şuan yaptığı yanlış ki ben zaten zor ikna oldm adam olmaya başlamış falan dedi iyi dedim ama yöneticlik vermem dedim bak şimdi neler yapıo ama sende bu adama yöneticlik verirsen bu sitede barındırırsan helal olsn derim sana...
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:08:12

Benim sözüm cemale,

Bir insan düşün,24 saat öncesinde Onu bir sitede istemiyoruz,O yoksa Bizde Yokuz Diye Konular Açıp Msnde adam toplayarak 10-15 dakika içerisinde kabarik bir liste oluşturuyor ve ertesi sabah o istenmediğini yazdiği adam kendisine gelip ben senin sitedeyim dedikten sonra senden ona rütbe verilmesini rica ediyorsa bunda bir art niyet ararim ben.Ne demek istediğimi açikça ifade edebildim mi sana

YA KES YETER !! DEMON GELDI MSN DE BANA RUTBE VERIN OYUNSITENIZI BIRAKTIM DIYEREK BENDE ADAM OCLAKSAN SITEDE KENDINI DUZELTCEKSEN SENI DENIYEBILRM DEDIM VE SENCERLE KONUSTUK ONCE UTY VERELIM DEDI 1 AY SONRA IYI GORURSEK YONETICI8 YAPICAZ DEDI !
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:08:28
@ big sexy

dostm adam bize geldi sanada yalan sölemiş ben zaten onu en başından banlamıştm senin burda işin yok diye herkez biliyor bunu... ! ne kadar gıcık kaptığımıda bilior herkez bu siteden gitme ve kendi sitemi açmamın nedeni bu

@ cemal

kanka bırak demon editsi karıştırıo ylaan atmış hep.. şerefsiz heirf hamza bu herifi barındırırsan helal olsn sana... !
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:10:09
demonun bana dediği "fifagoddan teklif geldi" güle güle

VAY ANASINI YA DEMON SEN HARBIDEN BI IBLISMISSN A<Q YA ALLAH BELAMII VERSINKI BEN O ADAMA GEL SANA RUTBE VERELIM DEMEDIM !!!!! DEMEMDE ONCA SEY YASADIK BOLE BISI IMKANSIZ!!!!! DEMON HARBIDENDE ADAM OLUYPOSN SANMISTIM SENI TAM I-P-N-ESIN !!!!!!!!
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:10:57
cemal msn e gel a.q
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 20:11:02

Benim sözüm cemale,

YA KES YETER !! DEMON GELDI MSN DE BANA RUTBE VERIN OYUNSITENIZI BIRAKTIM DIYEREK BENDE ADAM OCLAKSAN SITEDE KENDINI DUZELTCEKSEN SENI DENIYEBILRM DEDIM VE SENCERLE KONUSTUK ONCE UTY VERELIM DEDI 1 AY SONRA IYI GORURSEK YONETICI8 YAPICAZ DEDI !

Cemal Bana Şimdi Net Bir Cevap Ver ,

Henüz Dün sabah Demonu sitede istemediğin için, Siteyi birbirine katiyor Ve O yoksa bizde yokuz diyerek Benim üyelerimi sitemden soğutmaya çalişmana rağmen Bu sabah demon sana gelip Rütbe verin diyorsa Sen hangi mantıkla seni Deneriz Diyip Ona ÜTY veriyorsun ?
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 20:12:09
cemal ve demon

en baştan beri ne kadar adi adamlar olduğunuzu hamzaya söledim ama beni dinlemedi

artık ceremesini çeksin

bu sitede  apo cüneyt sencer izmirli halil kartal emre   cemil .. vs.. sayamadıklarım da var bunlar gibi adamlar lazım oyunsitenize

cemal ve demon gibilerini  at çöpe
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:12:15
hamzaa olm o yoksa bizde yokuz deil o varsa biz yokuz :D türkçe hocanı düdükliym a.q :D bu benim alanım deil cemal vericek o na cvp :D
Gönderen: El_NiNo - 30 Aralık 2007, 20:13:13
Hamza Reis Ben Seni bırakmam  :-* :-*  ;)  Hamza Gel Şu FFc 48 finlini yapak  ;)
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:13:15
pusat benim hakkında düşündüklerin için saol ama demon u siktir et de cemal i tanımamışn tam bence iyi geçinmeyi denesen anlıcaksın nası biri olduğunu ki böle biri olsa onla site açmazdım :)
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 20:13:31
hamzaa olm o yoksa bizde yokuz deil o varsa biz yokuz :D türkçe hocanı düdükliym . :D bu benim alanım deil cemal vericek o na cvp :D

Şimdi gülme zamanı değil sencer.Ne demek istediğimi anlamiştir umarim

Konu dağılmadan Cemalden bir cevap bekliyorum
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 20:13:59
cemalin kıvırmalarını dinliyoruz

demon da dahil
Gönderen: El_NiNo - 30 Aralık 2007, 20:14:46
Hamza Reis Ben Seni bırakmam  :-* :-* :-*       Hamza Gel Şu FFc 48 finlini yapak 
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 20:14:58
zeynel ve canı unutmuşum onlarda en iyilerden

hamza bir ara rütbe işini konuşalım  ;)
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:15:07
pusat tamam sen karışma... bırak sonra sen kötü olucan ;)

hamza bu arada olayı tam kavradın sende inş ? demon u biz çağırmadık kendisi köpek gibi ynaımıza geldi iki kere pm atmış bana burda ;) kılavuz u da biz çağırmadık ama hoşgelmiş her zmn yeri var... :)
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 20:15:17
hamza yapacağın şey gayet basit:demonun rütbesini almak!
bundan sonrası bizi ilgilendirmez,bu saatten sonra ben olsam geri almam.
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:15:55
doğru yolu bulmaya başladınız hepiniz yawaş yawaş... ama iş işten geçti ;)
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:16:37

Benim sözüm cemale,

Henüz Dün sabah Demonu sitede istemediğin için, Siteyi birbirine katiyor Ve O yoksa bizde yokuz diyerek Benim üyelerimi sitemden soğutmaya çalişmana rağmen Bu sabah demon sana gelip Rütbe verin diyorsa Sen hangi mantıkla seni Deneriz Diyip Ona ÜTY veriyorsun ?

TATLI DILINE KANDIM + SENIN BANA YAPTIKLARIN BENI CILGINA CEVIRMISTI TAM 5-6 KERE VEDA KONUSU ACMAMA RAGMEN SILDIN VE BANLADIN BENI BIDE BUNLARA IFTIRALARINI EKLEYIP BANLISTE ANA BACI KUFUR ETTI DIYIP BENI AŞALADIN ! BENDE HEMEN OLUR DEMEDIM SENCERLE KONUSIM DEDIM SENCERDE UTY YAPALIM DEDI HEMEN 1 AY SONRADA YONETICI YAPALIM DEDI ! TMM HAMZACIJM ANLADNMI ?
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 20:18:46
hamza bundan sora cemal ve demona yetki verirken 100 kere düşünürsün artık ;)
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:18:50
ama ben biliyodm bu editnin böle yapıcağını ÜTY de yetki yok bizdekinde daha hiçbirin ayarlamadığımdan kapadım bu editnin böle yapıcağını biliodm :D ondan verdim akşamı ib..ne ye döndü gene

OLM DEMON SANA SADECE ŞUNU SÖLÜYORUM

SANA ALMAN DİYOLAR YA

DOĞRU SÖLÜYOLAR

SENDE TÜRK KANI DENEN BİRŞEY YOK O ASALET YOK SENDE ! ŞEREFSİZ HERİF !
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 20:19:22
amaaaaaaan
Gönderen: ManSpider111 - 30 Aralık 2007, 20:20:11
zeynel ve canı unutmuşum onlarda en iyilerden

hamza bir ara rütbe işini konuşalım  ;)
İKİSİDE BENİM OLM  ;D ;D ;D
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:20:35
cemal ve demon

en baştan beri ne kadar adi adamlar olduğunuzu hamzaya söledim ama beni dinlemedi

artık ceremesini çeksin

bu sitede  apo cüneyt sencer izmirli halil kartal emre   cemil .. vs.. sayamadıklarım da var bunlar gibi adamlar lazım oyunsitenize

cemal ve demon gibilerini  at çöpe

VAY BEA GERCEKTENDE BU ALEMDE ADAM GIBI ADAM KALMAMIS DAHA DUN DEDIM ONA GEL IYI GECINELIM NEREYE KADAR SURCEK BOLE 11 YASINDA COCUKSN BANA ETTIGIN LAFLARA BAK DEDIM SEN ADAM OL BENDE SANA ABI GIBI YAKLASIM DEDIM KONUSTUK ANLASTIK BARISTIK SIMDI ETTIGI LAFLARA BAKARMISNZ ?
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 20:21:26
ne biliyim lan karıştırıyom ben daha zeynel canı farklı kişiler sanıyorum a.q

oalya bak    adamla o kadar görüşüyoz  kendime a.q  ;D
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 20:22:02
demon kaç yaşında bu arada  ;D
Gönderen: ManSpider111 - 30 Aralık 2007, 20:22:09
 :(
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 20:22:26

OLM DEMON SANA SADECE ŞUNU SÖLÜYORUM

SANA ALMAN DİYOLAR YA

DOĞRU SÖLÜYOLAR

SENDE TÜRK KANI DENEN BİRŞEY YOK O ASALET YOK SENDE ! ŞEREFSİZ HERİF !

insan biraz utanır lan sen ne yapıyon hı  ???

yüzsüzleşiyon hemen

kavga et iki tarafı biririne dşür sonra gel hamzadan özür dile hamzanın iyi niyetinden faydalan sonra cemale git ne lan bu  >:(

senceru kanka sana demiom haa ;D
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 20:22:28
hepiniz aynı b.ksunuz  :D
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 20:22:50
zeynel k. bakma kardeşim   ;D  aklım havada
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 20:23:33
hamza msn e gelsene
Gönderen: noumakadir - 30 Aralık 2007, 20:23:51
 :'(
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:23:59
halil az daha bana sölüyosn sandım vallahi fena giriodm sonundaki not iyi olmş :D:D:D

big sende o lafını kime sölediğini anlamadım ?
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:24:10
MAKARAYI KESIN HAKSIZSAM SOLEYIN ALLAH BILIYODURKI DEDIKLERIMIN HEPSI DOGRUDUR VE BELGELIDIR ISTIYEN VARSA HEMEN SS ATAYIM _?

HAMZA SENINDE BU CVABIMA KARSILIGINI BEKLIYRM !!!
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 20:24:22
hamza msne gelirmisin bir  ara

zeynel k. bakma  ;D

dalgınlık (olayı Kapatalım )  ;D ;D ;D
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 20:24:52
sana deil sencer
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 20:25:09
banamı?
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 20:25:17

Benim sözüm cemale,

TATLI DILINE KANDIM + SENIN BANA YAPTIKLARIN BENI CILGINA CEVIRMISTI TAM 5-6 KERE VEDA KONUSU ACMAMA RAGMEN SILDIN VE BANLADIN BENI BIDE BUNLARA IFTIRALARINI EKLEYIP BANLISTE ANA BACI KUFUR ETTI DIYIP BENI AŞALADIN ! BENDE HEMEN OLUR DEMEDIM SENCERLE KONUSIM DEDIM SENCERDE UTY YAPALIM DEDI HEMEN 1 AY SONRADA YONETICI YAPALIM DEDI ! TMM HAMZACIJM ANLADNMI ?

Sen Kandım Diyerek Milleti Kandirmaya devam et.ama beni asla kandirmayacaksin.Ana bacı küfür etme konusuna gelince,bu bir iftira değil.ifade ağır kaçmiş olabilir ancak cüneyte söylediğin hiç hoş bir şey değildi.Bu bir ban sebebi değil bunu yukarıda da söyledim.Seni banlama sebebim,Sitedeki üyelerimi Demon Varsa Biz yokuz diyerek kışkırtıp msnde adam toplayarak listeye ekleme çalişmalarindan dolayi oldu.Ve O gün sana olan sinirimden dolayi veda konusu açmana izin vermedim.Sana olan sinirim halen geçmiş değil.Bu yaptiğin kolay kolay unutulmaz.Benim yaptiğim ise Haklı Bir Ban Oldu
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:25:27
tmm big
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 20:26:03
hadi beyler bu konuyu çöpe yolamayın tamamen silin bitsin burda giden gider hadi güle güle
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 20:26:16
hamza msn
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 20:27:01
neyse  bu oalya fazla takılmayalım hamza bence hemen konuyu kilitle böyle giderse işin sonu hayır değil
Gönderen: noumakadir - 30 Aralık 2007, 20:27:53
hayat herşeye rağmen bok gibi :-\
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 20:27:55
ya fazla uzatmanın anlamı yok dimi.Sonuç olarak fifagod kendi işine bakacak oyunsiteniz kendi işine..Demon iki sitede de görev alamayacak
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:28:14
hamza sen onları bırak cemalin dedikleri harfiyen doğru küfür olayını bilmiorm yorum yapmıcam ssleride mevcut diğer konunun...

benim ve diğer üyelerin şuan tek merak ettiği bu gerizekalıyı tekrar siteye alıcakmısn gerçekten bunu çok mrk ediorm ;) karakterini anlıcam senin burdan ;)

merak ediyorum big bu dediğin şeyi... ;) bakalım hamza napıcak
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 20:28:57
evet hamza onu söyle
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 20:29:09
kılavuz konuyu açtı gitti neyse

konuyu mühürledim beyler
Gönderen: noumakadir - 30 Aralık 2007, 20:29:21
 ;D
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 20:30:20
hamza sen onları bırak cemalin dedikleri harfiyen doğru küfür olayını bilmiorm yorum yapmıcam ssleride mevcut diğer konunun...

benim ve diğer üyelerin şuan tek merak ettiği bu gerizekalıyı tekrar siteye alıcakmısn gerçekten bunu çok mrk ediorm ;) karakterini anlıcam senin burdan ;)

Benim karakterimi kimseye ispat etme gibi bir derdim yok

Beni tanıyan tanır.Başkalarinin bir iki lafıyla karakterimi yanliş anlamaz

Son olan olaylardan sonra sinirlerim gerçekten çok gerildi.Bu konuyu da daha fazla uzatip Kimsenin kalbini kırmak istemiyorum

Topıcı Kitledim.Lütfen açmayın
Başlık: HAMZA ISINE GELINCE KONUYU KITLEME !
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:33:58

BAK KOCUM OZMN ORAYA ADAM GIBI BELIRTCEKSN BU YUZDEN BANLADIGINI ANA BACI KUFUR ETMIS FLN DEMICEKSIN BEN KENDIMI MILELTE YANLIS ANLATMAK ISTEMIYORM BURDA HAKKIMI YEMIS OLUYOSN BU BIR

İKİNCİSİ BİGE SOLEDIGIM SEYLER MADEM HOŞ DEIL 4-5 AY ONCE HALA HATIRLIYORM ODA SITENIN ORTASINDA ANAMA SOVMUSTU AMA SEN ONU BANLAMAYIP BIDAHA YAPMAYIN DIYREK GECISTIRDIN KOUYU BUNU NEDEN YAPMISTIN PEKI NEDEN AYRIUMCILIK YAPIYOSN BUNUN CEVABINI VER !!!!! ??
!!!!!
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:34:44
KIMSE KITLEMESN KONUYU ! HAMZA DAN BASKASIDA CVP YAZMASN !!
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:36:35
hamza bende cevabımı veriym deminki mesajına

karakterini anlıcam derken kanıtlamaya tabiiki ihtiyacın yok ama o adamı alırsan kusura bkmada karatersizsin

ve sana bir soru daha ?

bizim bu siteden ayrıldığımıza pişmanmısn sıf bu demon editsinin tarafını tuttun diye pişmanmısn ?
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:42:11

karakterini anlıcam derken kanıtlamaya tabiiki ihtiyacın yok ama o adamı alırsan kusura bkmada karatersizsin

ve sana bir soru daha ?

bizim bu siteden ayrıldığımıza pişmanmısn sıf bu demon editsinin tarafını tuttun diye pişmanmısn ?

ALIN DEMONUN DEDIKLERI O SS LERE RAGMEN O ADAMI BU SITEDE BARINDIRIRSA HICCCC BISI DEMEM GULER GECERIM !!!

(http://img77.yukle.tc/image.php?id=80571.jpg)

(http://img77.yukle.tc/image.php?id=95642.jpg)

BAKALIM NE DICEKSINZ !!!!!!
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 20:42:47
Özrü Kabahatinden büyük diye bir laf vardir.İşte Bu söylediklerin tam buna karşılık geliyor

Dün Sitemizden Demon burada yetkili olduğu için Üyeleri toplayip O varsa biz yokuz diye imza attiran SEN,Bu Gün Gelip o adama rütbe veriyorsun.Tadlı Diline kanarak( bu da bahanen ).Bahanende o kadar saçmaki,Demon sana buradan Gelip tatlı dille özür dilediği halde ona çok sert çıkmıştın.herkes gayet iyi biliyor

Sana diyecek bir laf bulamiyorum.Herkes seninde benimde nasil biri olduğumu gayet iyi biliyor.Bu yaptiğin birine küfür etmekten çok daha ağır bir şey.Buradaki onca insanı Sitemize karşı soğutmandan bahsediyorum.
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 20:43:24
 ;D

güler geçerim

Gönderen: LeGeND-MæN - 30 Aralık 2007, 20:43:46
 ;D ;D ;D ;D
Gönderen: melih123 - 30 Aralık 2007, 20:43:56
 :( :P
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 20:44:21
bana cevap yokmu hmaza :D
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:44:53
Özrü Kabahatinden büyük diye bir laf vardir.İşte Bu söylediklerin tam buna karşılık geliyor

Dün Sitemizden Demon burada yetkili olduğu için Üyeleri toplayip O varsa biz yokuz diye imza attiran SEN,Bu Gün Gelip o adama rütbe veriyorsun.Tadlı Diline kanarak( bu da bahanen ).Bahanende o kadar saçmaki,Demon sana buradan Gelip tatlı dille özür dilediği halde ona çok sert çıkmıştın.herkes gayet iyi biliyor

Sana diyecek bir laf bulamiyorum.Herkes seninde benimde nasil biri olduğumu gayet iyi biliyor.Bu yaptiğin birine küfür etmekten çok daha ağır bir şey.Buradaki onca insanı Sitemize karşı soğutmandan bahsediyorum.

SU SS LERE BI BAK ONCE BOZUK LINKLER IMAGESE ATIYORM SONRA YAZ !
Gönderen: HaLiLL - 30 Aralık 2007, 20:45:30
cemal resim gözükmüyo
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 20:45:41
 ;)
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 20:47:14

SU SS LERE BI BAK ONCE BOZUK LINKLER IMAGESE ATIYORM SONRA YAZ !

SS NİN BİR ÖNEMİ YOK! SANA NASİL YALVARIRSA YALVARSİN,NE ŞEKİLDE KONUŞURSA KONUŞSUN ONA RÜTBE VERMEYECEKTİN!
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 20:49:01

ve sana bir soru daha ?

Eğer ben tolgaya Rütbe verirsem ve Karaktersiz damgasi yiyorsam siz benim 2 katim kadar karaktersizsiniz.Bir gün öncesinde Bu sitede yetkili olan biri buradaysa biz yokuz diyenler O adama kalkıp da rütbe veriyorsa sizin karakteriniz hakkında Diyecek lafim yok !

Sencer sen rütbe vermek istememiş olabilirsin,bu söylediğim cemale

Ama yinede sitenin asıl sahibi olarak buna karşı çıkmaliydin
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 20:50:34
HALİL CEMİL ZEYNEL HAMZA CÜNEYT

SİZLERLE HEP DOST ŞİMDİKİ GİBİ SICAK KALACAĞIM

ALLAH'A EMANET OLUN.
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:50:40
BAK BAKALIM HAMZA HIC BIR SEKILDE ONA KARSI TAVRIMI DEISTIRMIYORM BAK YAZDIKLARINADA O DEMONUN SANA VE SENIN SITEN ICIN NELER DEMIS GOR !!!

http://www.resimupload.com/ds370659422_1.html

http://www.resimupload.com/ds485459270_2.html

BIRAZ DAHA VAR AMA ONLARI KOYMAK ISTEMIYORM KALP KRIZI FLN GECIRME SONRA ;)
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 20:51:51
resim yine gözükmüyo :D
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:52:49

ve sana bir soru daha ?

Eğer ben tolgaya Rütbe verirsem ve Karaktersiz damgasi yiyorsam siz benim 2 katim kadar karaktersizsiniz.Bir gün öncesinde Bu sitede yetkili olan biri buradaysa biz yokuz diyenler O adama kalkıp da rütbe veriyorsa sizin karakteriniz hakkında Diyecek lafim yok !

NASIL SENCER ISTEMEDI YA ALLAHIM SENCER BAK SEN YAPMA INTIHAR EDICEM SIMDI YETER !!! BEN SANA DEMEDIMMI ONCE NE DERSIN YAPALMMI DIYE SEN HEMEN SAZAN GIBI ATLADIN YETER ARTIK HAMZA SS LERE BAK VE YORUM YAP ZATEN SS LERDEN SONRA BU ADAMI GENE ALIRSAN DEDIGIM GIBI GULERE GECERM !
Gönderen: ManSpider111 - 30 Aralık 2007, 20:52:53
gene görünmüyor la  ???
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:53:47
http://www.resimupload.com/ds370659422_1.html

http://www.resimupload.com/ds485459270_2.html

Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 20:54:24
bide resimleri upload edebilse hamza görecek ama  :D
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 20:54:57

ve sana bir soru daha ?

NASIL SENCER ISTEMEDI YA ALLAHIM SENCER BAK SEN YAPMA INTIHAR EDICEM SIMDI YETER !!! BEN SANA DEMEDIMMI ONCE NE DERSIN YAPALMMI DIYE SEN HEMEN SAZAN GIBI ATLADIN YETER ARTIK HAMZA SS LERE BAK VE YORUM YAP ZATEN SS LERDEN SONRA BU ADAMI GENE ALIRSAN DEDIGIM GIBI GULERE GECERM !

Cemal şu an sana gülüyorum gerçekten.Bana diyorsunki,Şu an ona rütbe verirsen güler Geçerim

Peki sen niye bu sabah ona rütbe verdin.O ne söylerse söylesin bunu yapmamaliydin
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 20:55:24
BU İŞTE RESİMLER

(http://pic1.resimupload.com/r1/resim_485459270.jpg)

(http://pic1.resimupload.com/r6/resim_370659422.jpg)
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 20:57:04

ve sana bir soru daha ?

Cemal şu an sana gülüyorum gerçekten.Bana diyorsunki,Şu an ona rütbe verirsen güler Geçerim

Peki sen niye bu sabah ona rütbe verdin.O ne söylerse söylesin bunu yapmamaliydin

Şu söylediğimde haksiz miyim.Adamlar bana diyorki demona rütbe verirsen güler geçerim

Peki sizin bu sabah yaptiğiniz neydi.Hey allahim ya.Bi de daha dün demon hakkında neler diyordunuz
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:57:35
ya ben vermedım ole pat dıye hersey ss lerde allah askına msn ye gelde atayım 3 tane ss var herseyı kanıtlıyo !!
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 20:58:29
www.imageshack.us

Buradan upload et o zaman.Madem her şeyi açikliyor bu ssler,merakla bekliyorum
Gönderen: ManSpider111 - 30 Aralık 2007, 20:58:36
valla 1.cisi fena  ;D ;D
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 20:59:21
durun ıkı saattır onla ugrasıyorm bırazdan yollıcam ss leri
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 20:59:33
tmm bekliyoruz
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 21:01:04
HAMZA BANA DARGIN MISIN  :) :) :)
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 21:01:25
BU 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://img341.imageshack.us/my.php?image=99239092xn7.jpg
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 21:02:50
HAMZA BANA DARGIN MISIN  :) :) :)

Kimseye dargın değilim Kardeşim.Ama siteyi neden bıraktiğini halen anlamiş değilim.Nedenini buradan açikça yazarsan tatmin olacağim
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 21:03:32
OK AÇIKLIYORUM HAMZA
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 21:03:36
BU 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEN KIMSEYE SITEME GELMESI ICIN YALVARMAM YAKARMAM HELE DEMON ICIN ASLA !

http://img84.imageshack.us/my.php?image=81439965kw4.jpg
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 21:04:27
Yalvardin demiyorum zaten

Hiç almamaliydin hakkında böyle düşündüğün bir adamı sitene
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 21:05:10
BU 3 !!!!!!! DEMONU ASLA HIC DUSUNMEDEN PAT DIYE YETKILI YAPMAM SENCERLE KONUSTUM ODA BU CEVABI VERDI !!!

http://img341.imageshack.us/my.php?image=37138981lb8.jpg
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 21:06:05

ONCE 3. SS YE BAK KIM ALMIS !!!! INSANLARI NE OLDUGUNU TAM BILEMEDEN YARGILAMAMAYI OGREN !
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 21:07:07
hamza söze gerek yok dimi  :) yapılacak şeyi biliyorsun ben mi yapayım
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 21:07:26
ŞİMDİ SENDEN TOPLU BI ACIKLAMA BEKLIYORM HAMZA UNUTMAKI BEN DEDIKLERINI YAPCAK KADAR EZIK KARAKTERSIZ BIRI DEILIM TMM BIRAZ SERT TAVIRLI OLABILRM BENI SUCLADIGIN SEYLERI ASLA YAPMAM!
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 21:07:40
hamza

site ne kadar benim olsada adamların dediğini yapmak zorundayım

ve cemal ben sana hemen atlamadım ben onu yapmaya mrklı deilim bu 1 sadece yönetici yapmam dedim ve olursa üty olur dedim oda hiçbir yetkisi olmadığı için... beni karıştırmayın olaya olayla ilgim yok... ben o adamı sitede barındırmam... ! sen olmazsan sen yetki bile varmı yokmu die sordn a..q beni karıştırma... !
Gönderen: ManSpider111 - 30 Aralık 2007, 21:07:46
 :-* :-* :-*
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 21:08:50

ONCE 3. SS YE BAK KIM ALMIS !!!! INSANLARI NE OLDUGUNU TAM BILEMEDEN YARGILAMAMAYI OGREN !

Eğer Tolgayi gerçekten istemiyorsan sencere müdahale edebilirdin

Yönetici olduğun sitede tolga yetkili diye burayi bırakan biri ,

ADMİN OLDUĞU SİTEDE Tolganin yetkili olmasina ses çıkarmıyorsa ...

Cümlenin devamını bu konuyu okuyan üyeler getirebilir
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 21:10:33
kim kime müdahale edio olayı karıştırmayın benim işim yok sadece üty olabilir dedim oda yetki olmadığı için bakalım napıcak diye...
Gönderen: ManSpider111 - 30 Aralık 2007, 21:12:22
beyler burası biraz karıştı msn den dewam edebiliriz aslında ???
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 21:12:53
GERCEKTEN ADAM OLDUGUNU SANDIM MSN DE ANLATTIKLARI BENI COK ETKILEDI AMA YENI BISI DAHA OGRENDIM BUGUN BABANA BILE GUVENMICEKSN DIILKI DEMON SEN BU KONUDA BIRAZDA OLSA HAKLI OLABILRSN OPNU TERSLEYIP BASIMDAN ATMAM LAZIMDI AMA BI SANS VERMEYI DUSUNDUM ! SENIN BU SITEDE 10 LARCA KISIYE YAPTIGIN GIBI ! BUNLARA VERILEBILECEK EN IYI ORNEK NADIR VE METE KARDESLERDIR HAMZA TMM MI ?
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 21:13:14
....
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 21:15:16
sende kardeşim

beninle ilgili bir problemin olduysada k.bakma Allaha Emanet Ol..!!!
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 21:15:58
HAMZA CEVABINI BEKLIYORM HALA !
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 21:17:45
YOK PUSAT SENLE UFAK SORUNLARIMIZ OLDU AMA HEPSİ BOKTAN İŞTE :)

NESE ...
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 21:19:42
 ;D len sen ;D i o kadar takıma aldım

hala ne diyon sen  :D

Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 21:20:54
GERCEKTEN ADAM OLDUGUNU SANDIM MSN DE ANLATTIKLARI BENI COK ETKILEDI AMA YENI BISI DAHA OGRENDIM BUGUN BABANA BILE GUVENMICEKSN DIILKI DEMON SEN BU KONUDA BIRAZDA OLSA HAKLI OLABILRSN OPNU TERSLEYIP BASIMDAN ATMAM LAZIMDI AMA BI SANS VERMEYI DUSUNDUM ! SENIN BU SITEDE 10 LARCA KISIYE YAPTIGIN GIBI ! BUNLARA VERILEBILECEK EN IYI ORNEK NADIR VE METE KARDESLERDIR HAMZA TMM MI ?

Şans vermeyi bende çok severim.Ve defalarca yaptiğim şeydir.Ama şans vermeden evvel,Bizim sitede demon yetkili olacaksa bizde yokuz konusunu açtiğin sırada msnden o listeye katilmalari için haber verdiğin üyelerimizle tek tek konuşman gerekiyordu ayrıca sitemize girip Demon ile bir sorunumuzun kalmadiğini da yazmaliydin en azindan Daha dün uğruna olay çıkarttiğin adamın bu gün kendi sitene alinmasindan şikayetçi değilsen eğer !
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 21:23:11
OLM BIRAK GIRGIRI  :)
Gönderen: FeaRLeSs - 30 Aralık 2007, 21:24:41
tamam abi . ;D
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 21:25:12
ibo ultra lig fikstürlerini yerine koy aga gitmeden önce şu işi hallet
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 21:26:07
İbo msne gelir misin
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 21:26:46
MSN DEYİM HAMZA
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 21:28:07

Şans vermeyi bende çok severim.Ve defalarca yaptiğim şeydir.Ama şans vermeden evvel,Bizim sitede demon yetkili olacaksa bizde yokuz konusunu açtiğin sırada msnden o listeye katilmalari için haber verdiğin üyelerimizle tek tek konuşman gerekiyordu ayrıca sitemize girip Demon ile bir sorunumuzun kalmadiğini da yazmaliydin en  azindan Daha dün uğruna olay çıkarttiğin adamın bu gün kendi sitene alinmasindan şikayetçi değilsen eğer !

BI DK YA SEN KENDI SITENI DEFALARCA HACKLEMIS OLAN BI ADAM VE KARDESINI AFFEDIP SITEYE ALDIN! USTELIK SENDE NADIRIN HAKKINDA COK KOTU SEYLER DUSUNUYODN AMA ONUN SOZLERINE INANIP ALDIN AYNI OLAY BENIM BASIMA GELDI INSANIZ HEPIMZ SONUCTA BENDE SENIN YAPTIGIN HATAYA DUSTUM OLAY BUDUR . BUKADAR UZATMAYADA GEREK OLDUGUNU DUSUNMUYORM AMA IYI OLDU BU VESİLE İLE DEMONUN ASIL YUZUNU SENDE SONUDA GORMUS OLDUN ! SIMDI BENDE SENCERIN SORDUGU SORUYU TEKRAR SORUYORM DEMON ICIN BENI SENCERI GOKHANI VE KLAVUZU KAYBETTIGIN İÇİN PİŞMANMISIN ?
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 21:29:01
OLAYI KAPATALIM BEYLER..
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 21:30:06
kabak tadı verdi hakkaetn
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 21:30:53

Şans vermeyi bende çok severim.Ve defalarca yaptiğim şeydir.Ama şans vermeden evvel,Bizim sitede demon yetkili olacaksa bizde yokuz konusunu açtiğin sırada msnden o listeye katilmalari için haber verdiğin üyelerimizle tek tek konuşman gerekiyordu ayrıca sitemize girip Demon ile bir sorunumuzun kalmadiğini da yazmaliydin en azindan Daha dün uğruna olay çıkarttiğin adamın bu gün kendi sitene alinmasindan şikayetçi değilsen eğer !

BI DK YA SEN KENDI SITENI DEFALARCA HACKLEMIS OLAN BI ADAM VE KARDESINI AFFEDIP SITEYE ALDIN! USTELIK SENDE NADIRIN HAKKINDA COK KOTU SEYLER DUSUNUYODN AMA ONUN SOZLERINE INANIP ALDIN AYNI OLAY BENIM BASIMA GELDI INSANIZ HEPIMZ SONUCTA BENDE SENIN YAPTIGIN HATAYA DUSTUM OLAY BUDUR .

Tamam Cemal.Anladim.Neyse olan oldu artik.Sende haklisin.Ama bana da hak ver.Yani daha bir kaç saat önce hakkında böyle düşündüğün bir adamı birden kendi sitende yetkili olarak kalmasina ses çıkarmayinca tepkimi ortaya koymam çok doğaldi

Bu konuyu burada kapatalim Ve kimse kimseye dargın kalmasin beyler

Cemal Bizde helalleşelim ve senin banını açayim tamam mi

Hakkını helal ediyor musun

etmezsende canın sağolsun
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 21:32:45
TAMAM ASLINDA BIRAZDA IYI OLDU BU VESİLE İLE DEMONUN ASIL YUZUNU SENDE SONUDA GORMUS OLDUN !

TMM HAKKIMI HELAL EDIYORM HAMZA
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 21:33:41
TAMAM ASLINDA BIRAZDA IYI OLDU BU VESİLE İLE DEMONUN ASIL YUZUNU SENDE SONUDA GORMUS OLDUN !

TMM HAKKIMI HELAL EDIYORM HAMZA

evet aynen öyle oldu.

Eywallah cemal.Bende helal ediyorum.aramızda kırgınlık olmasini kesinlikle istemezdim zaten
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 21:34:26
HA ŞÖYLE OLUN :)

BU ARADA HAMZA MSN E GELMEDİN HALEN
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 21:34:44
HA ŞÖYLE OLUN :)

BU ARADA HAMZA MSN E GELMEDİN HALEN

hemen geliyorum
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 21:34:56
hamza demonun rütbesini alıcaksın dimi
Gönderen: Senceru - 30 Aralık 2007, 21:35:26
Hamza... ! Yetkili Kalmasına Ses Çıkarmayınca Dersen Olay Bana Döner... Ben Yapmışım Gibi Konuşmayın... ! Cemal Sende Söle Sen Geldin Sordun ve Bende Olurs ÜTY daha sonraa yönetici dedim ama bu i.neyi bildiğim için dedim akş**a döndü top bana laf gelmesin beni sinirlendirmeyin benim işim yok bu olayla... !

DEMON U SİTEYE BEN ALMADIM YETKİSİNİ BİLE BEN VERMEDİM ... VERMİCEMDE !
Gönderen: ManSpider111 - 30 Aralık 2007, 21:35:44
rütbesi yokki  ;D
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 21:36:00
cüneyt dikkkatini çekmedi herhalde

hamza tolga ile benim rütbeyi aldı  :)
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 21:36:40

Aldim rütbesini.Zaten bu onun kendi tercihiydi
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 21:36:47
ibo fikstürleri yerine koy :D
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 21:37:31
Hamza... ! Yetkili Kalmasına Ses Çıkarmayınca Dersen Olay Bana Döner... Ben Yapmışım Gibi Konuşmayın... ! Cemal Sende Söle Sen Geldin Sordun ve Bende Olurs ÜTY daha sonraa yönetici dedim ama bu i.neyi bildiğim için dedim akş**a döndü top bana laf gelmesin beni sinirlendirmeyin benim işim yok bu olayla... !

tmm sencer bu olay unutulsun artik.olan olmuş.kimse kimseye kırgın kalmasın
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 21:37:46

TMM ZATEN OLAY IKIMIZIN HATASIYDI  ;)
Gönderen: LENNON - 30 Aralık 2007, 21:38:20

Aldim rütbesini.Zaten bu onun kendi tercihiydi

KENDI TERCIHI OLMASA ALMICAKTIN YANI ?  :)
Gönderen: LeGeND-MæN - 30 Aralık 2007, 21:38:50
İBRAHİM,HALİL,CEMAL KİM GİDİCEKSE KLASIN YA O KADAR ÇABUK TERKETMYİN SİTEYİ DAHA KARPUZ KESECEZ  :D
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 21:39:49
eminim ki

İMZASINA YAPILAN KARŞILAŞMALAR ATTIM :)
Gönderen: ManSpider111 - 30 Aralık 2007, 21:41:03
 :) :)
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 21:41:25
bizahmet geri taşıyıver
Gönderen: ManSpider111 - 30 Aralık 2007, 21:42:18
zuhahah rütbesimi var la cüneyt iyi misin :) ??? :D :D
Gönderen: -Qlv- - 30 Aralık 2007, 21:43:42
 :)
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 30 Aralık 2007, 21:43:47
 :D :D
Gönderen: Hamza - 30 Aralık 2007, 21:43:56
ibo fikstür nerde :)