Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => HER TELDEN DUYURULAR => Konuyu başlatan: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:14:52

Başlık: SİTELER ARASI TURNUVADAN ÇEKİLMEDİK ( TATLIYA BAĞLANDI )
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:14:52
AZ ÖNCE SENCERU İLE OYNAMIŞ OLDUĞUM MÜSABAKADAN BİLEĞİMİN HAKKIYLA VE ALNIMIN TERİYLE 1 PUAN ÇIKARTMASINI BİLDİM.FAKAT SENCER BU GALİBİYETİ HAZMEDEMEMİŞ OLMALIKİ BANA TOPU ÇOK FAZLA SAVUŞTURDUN DİYEREK SKORU GEÇERLİ SAYMADI VE YAZMİŞ OLDUĞUN 2-2 LİK SONUCU DA SİTESİNDEN SİLDİ.

BÖYLE BİR HAKSIZLIĞA YANITSIZ KALMAYACAĞİMIZDAN DOLAYİ OYUNSİTENİZ.COM OLARAK BU ORGANİZASYONDAN ÇEKİLMİŞ BULUNMAKTAYİZ

Senceru lütfen üyeliğimi çabucak sil
Başlık: SİTELER ARASI TURNUVADAN ÇEKİLDİK
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 02:16:13
ben sadece kuralları söledim msn de gelip biraz konuşsaydın benle bunuda halledeblirdik... çekilmek istiosan adamlarına söle maçlarını yapmasınlar sizi fikstürden çıkartmıyorm üyeliğinide silmiyorum ;)
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:18:37
sen bilirsin.Ben Çıkış yaptim Az önce.Bir daha sitene girende senin gibi hazımsız ve çıkarcı olsun
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 02:19:23
laflarına dikkat et... msn e gelirsen hala halledebilirz.. ! pişman olucğaın şeyleride sakın söleme birdaha ;)
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:20:39
Ben Laflarimi gayet yerinde kullaniyorum.Çıkarci olduğunu az önce itiraf ettin zaten.Hazımsızlığını da burayi okuyan herkes görmüş olacak
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 02:22:43
çıkarcı deil sitemin çıkarları için... ! sen sitenin çıkarları için demon u banlamayınca çıkarcı olmuomusn 500 dolar istiyince çıkarcı olmuyormusun ? ben hazımsız deilim fark yediğim günlerde oldu tebrik edip geçtim en sevmediğim şey haksızlık.. ! çözebiliceğimiz bir sorunu büyütmek istiyorsan büyütelim ;)
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:28:50
çıkarcı deil sitemin çıkarları için... ! sen sitenin çıkarları için demon u banlamayınca çıkarcı olmuomusn 500 dolar istiyince çıkarcı olmuyormusun ? ben hazımsız deilim fark yediğim günlerde oldu tebrik edip geçtim en sevmediğim şey haksızlık.. ! çözebiliceğimiz bir sorunu büyütmek istiyorsan büyütelim ;)

Lafı evirip çevirip gene demona getirdin.Lütfen konuyu çarpıtma.Bileğimin hakkıyla 1 puan çıkarttiğim maçtan sonra,sonucu sitene yazdiğim an mesajimin silinmesi + bana kural hatasi yaptin maçı tekrar edeceğiz demen senin hazımsızlığını gösterir.

En sevmediğim şey haksizlik diyorsun.Peki benim alnımın teriyle kazandiğim bu bir puan sevincini yaşamayi neden mahrum ediyorsun bana

Bak şunu bilesinki ben burada 1 puanin ya da 3-5 puanın kavgasini yapmiyorum.Böylesine konsantre olup başarili bir sonuç aldiğim maçtan sonra sevincimi kursağımda bırakmana kızıyorum
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 02:31:30
ben sadece kuralları söleyip geçicektim diyorum anlatamıyorum galiba ama msn e bile gelmiyorsun anlamadan etmeden cvp veriyorsun bende buna kızıp böle bişey yaptım anladın ? sana 15 dk dırda uzlaşma teklif ediyorum gel msn e halledelim ama hala inatçılığında devam ediyorsun çok şey kaybediceksin devam et...
Gönderen: C3MALAKKo - 05 Ocak 2008, 02:32:07
tmm hamza msn ye gelsen adam kabul edıcek ben suan konusyrm onunla ınat yapma
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 02:33:24
anlamıyoki adam bunu ?
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:34:30
ben sadece kuralları söleyip geçicektim diyorum anlatamıyorum galiba ama msn e bile gelmiyorsun anlamadan etmeden cvp veriyorsun bende buna kızıp böle bişey yaptım anladın ? sana 15 dk dırda uzlaşma teklif ediyorum gel msn e halledelim ama hala inatçılığında devam ediyorsun çok şey kaybediceksin devam et...

Söz ağızdan bir kere çıkar.Eğer Beni sadece uyarmayi düşünseydin bunu pm olarak da yollayabilirdin.Msne gelemeyeceğimi yazmiştim sana.Hadi bunu geçelim neden yazmiş olduğum sonucu siliyorsun madem maç geçerli sayilacakti?
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:35:49
tmm hamza msn ye gelsen adam kabul edıcek ben suan konusyrm onunla ınat yapma

Cemal kabul etsin ya da etmesin artik umrumda değil biliyor musun.Tüm puan sevincim kursağımda kaldi

Size siteler arası turnuvada iyi eğlenceler !

Ben çıkıyorum.Mesajlariniza cevap veremeyeceğim malesef
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 02:36:24
sen bilrsin söz ağızdan bi kere çıkar yolunda dvm et sen... sadece uyarmayı düşünüyordum tebrikler güzel maç oldu dicektim msn e gelmedin forumda çağırdım sadece gel dedim bunu anlatmak için ne anlatıcağımı sordun pm at dedin buna kızıp mesajı sildim... ! 

sen bilrsin teşekkürler... ne üyeliğini silicem ne diskalifiye edicem sizi ;)
Gönderen: C3MALAKKo - 05 Ocak 2008, 02:37:05
 >:( tmm yarın sakın kafayla konsrz
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 02:37:40
bu iş bu gün konuşulmazsa yarın sakin kafayla falan ben konuşmam bunuda herkez bilsin... ! hayatındaki ikinci hatayı yapıyo bana karşı birincisi siteden gitmemize neden olan demon a hak verdiği için pişman oldu ikincisindede bunda pişman olucak inatlan devm et ;)
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:39:40
sen bilrsin söz ağızdan bi kere çıkar yolunda dvm et sen... sadece uyarmayı düşünüyordum tebrikler güzel maç oldu dicektim msn e gelmedin forumda çağırdım sadece gel dedim bunu anlatmak için ne anlatıcağımı sordun pm at dedin buna kızıp mesajı sildim... !

sen bilrsin teşekkürler... ne üyeliğini silicem ne diskalifiye edicem sizi ;)

Keşke bunlari en baştan söyleseydin.Ben Turnuvadan çekiliyoruz deyince mi tebrik etmek aklına geldi

Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 02:41:17
msn e gelseydin sölerdim hala da bekliyorum ama inatçı olduğun için devm ediosun kafana dik dvm et bakalım ;)
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:44:41
Çok güzel kıvırıyorsun tebrik ederim.Yine zeytinyaği gibi üste çıkmaya çaliş.Bu gece yaptiklarini kolay kolay unutmayacağim.Hakkımızın yenmesine kesinlikle sessiz kalamam
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 02:45:25
ben üste çıkmıyorum senin yaptığın ayıptan bahsediyorum... hakkı yenen biri varsa oda biziz ;) ki onuda geçip sana hala gel diyorum ama sen inat ediosn dvm et ;)
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:51:07
evet siz çok mağdur durumundasiniz şu anda :) bu lafına sadece gülüyorum

Büyük umutlarla katildiğimiz turnuvadan çekilmeyi kesinlikle istemezdim ama bana bunu yapmaya mecbur bırakiyorsun.Haksızlığa tahammülüm yok kesinlikle.Artik uyumak istiyorum.cevap yollama lütfen

Size Siteler arası turnuvada iyi eğlenceler !
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 05 Ocak 2008, 02:51:39
iyigeceler hamza
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 02:53:01
biz mağdur durumda olmadık olmayacağızda... istemiyorsanız çekilebilirsiniz eğer son kararınsa duyuru yayınlayıp bütün maçlarınzı hükmen sayıcam...  ama ondan önce gene çağırıyorum skoru 2-2 yazalım ve işi tatlıya bağlayalım diyorum.. ! inat etme çok şey kaybedersin hamza... !
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:53:11
saol cüneyt.sanada

Gönderen: C3MALAKKo - 05 Ocak 2008, 02:53:27

Büyük umutlarla katildiğimiz turnuvadan çekilmeyi kesinlikle istemezdim ama bana bunu yapmaya mecbur bırakiyorsun.Haksızlığa tahammülüm yok kesinlikle.Artik uyumak istiyorum.cevap yollama lütfen

OLM SINIRLISN DIYE BOLE DIYOSN YARIN UFAKTA OLSA BI PISMANLIK DUYARSIN ;) TMM MAC 2-2 BITSIN SENCER SENDE INAT YAPMA TMM ANLASIN BIR MAC ICIN BUKADAR TANTANAYA DEGMEZ !:.. ZATEN GARANTI CIKICAK HER I8KI SITEDE 5 SITEDEN ILK 4 YA :S DEGMEZ
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 02:54:22
Zaten Onu Sölüyorum Gelsin Msn'e 2-2 yazalım halledelim tatlıya bağlayıp yatalım ;) o kadar arkadaşlığımız var bi anda silmek istiosa yapsın yapıcağını...
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:54:50
biz mağdur durumda olmadık olmayacağızda... istemiyorsanız çekilebilirsiniz eğer son kararınsa duyuru yayınlayıp bütün maçlarınzı hükmen sayıcam...  ama ondan önce gene çağırıyorum skoru 2-2 yazalım ve işi tatlıya bağlayalım diyorum.. ! inat etme çok şey kaybedersin hamza... !

o maçin skoru zaten 2-2.Bana skoru 2-2 yazalim diye bir teklifte bulunmak gibi bir hakkın yok.Siz mağdur durumda olmayin.Çıkarlarinizi koruyun.Puan kaybedince bahaneler arayip maçi tekrar ettirmeye çalişin.Bu şekilde Şampiyon olabilirsiniz
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 02:56:02
AlemGençlik te nasıl şampiyon olduğumuz herkez gördü...

cümlemin içinden bi kaç lafımı seçip ona cevap veriyorsun ondan kısa bişey yazıyorum...

tekrar soruyorum 2-2 yazalım ve olayı tatlıya bağlayalım kabul ediyormusun ?
Gönderen: C3MALAKKo - 05 Ocak 2008, 02:56:15
Zaten Onu Sölüyorum Gelsin Msn'e 2-2 yazalım halledelim tatlıya bağlayıp yatalım ;) o kadar arkadaşlığımız var bi anda silmek istiosa yapsın yapıcağını...

YA TMM SALLA MSN YEDE GELMESIN MAÇ 2-2 YAZILSIN BITSIN BI MAC ICIN DEGMEZ ....

HAMZA SENDE BI MAC ICN SITENI CEKERSEN EGER DIER SITELERINDE HAKKINI YEMIS OLCAKSIN VE BAYA UGRASTIRCAKSIN BIZI !..
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:58:10

OLM SINIRLISN DIYE BOLE DIYOSN YARIN UFAKTA OLSA BI PISMANLIK DUYARSIN ;) TMM MAC 2-2 BITSIN SENCER SENDE INAT YAPMA TMM ANLASIN BIR MAC ICIN BUKADAR TANTANAYA DEGMEZ !:.. ZATEN GARANTI CIKICAK HER I8KI SITEDE 5 SITEDEN ILK 4 YA :S DEGMEZ

Cemal Lütfen 51 nolu mesajimı oku

http://www.oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=82410.45

şu an senin söylediğinin aynısını ben söylemiştim zamanında ama sencer benim mesajimdan sonra Maçi tekrar edeceğiz yoksa hükmen yazarim Dedi

Allah aşkına tarafsiz bir şekilde söyle.bu yapilan tamamen skoru kabullenememe sonucu olmuş bir şey değil mi ? Eğer gerçekten beni tebrik etmeyi düşünseydi 51 nolu mesajdan sonra yapardı bunu
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 02:59:18
Alıntı
hamza biz zaten çıkarız o gruptan Göz kırpan mrk etme iki sitede çıkar sizle biz ama kural ihlali yaptığını sölüyorum tekrar yapmazsan hükmen yazıcam malesef istersen yarın istersen şimdi tekrarlayalım Göz kırpan

söz ağızdan bir kere çıkar.tebrik etmek isteyen adam böyle bir şeyi hayatta söylemez
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 02:59:50
gördm... sadece bizim sitelerimiz çıkar demişin onu ztn bilioruz ;)
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 03:01:02
Ben kime laf anlatmaya çalişiyorumki

Bozacının şahidi siracı lafı tam uyuyor bu duruma

Herkese iyi geceler
Gönderen: C3MALAKKo - 05 Ocak 2008, 03:01:09

Cemal Lütfen 51 nolu mesajimı oku

http://www.oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=82410.45

şu an senin söylediğinin aynısını ben söylemiştim zamanında ama sencer benim mesajimdan sonra Maçi tekrar edeceğiz yoksa hükmen yazarim Dedi

Allah aşkına tarafsiz bir şekilde söyle.bu yapilan tamamen skoru kabullenememe sonucu olmuş bir şey değil mi ? Eğer gerçekten beni tebrik etmeyi düşünseydi 51 nolu mesajdan sonra yapardı bunu

HAMZA UFAKTA OLSA ZAMAN GECRMSSNDIR SEN BEN SENI BILIYORM HEP CIZGIDEN FLN YURUYOSN SENCERDE O ANKI SINIRINE HAKIM OLAMAYIP KURALLARI ONUNE KOYDU NESE OLAYI KAPATALIM VE HIC YASANMAMIS GIBI DEVAM EDELIM  KABULMU ?? BENDE CIKICAM BBIRAZDAN CBK
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 03:01:15
hala aynı şeyleri tekrarlıyorsun tamam sen bilrsin daha bişey demiyorum sana aramızın bozulmasını istiosan dvm et

eğer olayın tatlıya bağlanmasını istiyorsun bu konuyu tamamen silyiorsun ;) diğer konudaki mesajlarıda bende skoru siteye yazıyorum tekrar ;)
Gönderen: Senceru - 05 Ocak 2008, 03:11:41
Olay Sonunda Tatlıya Bağlanmıştır

www.FifaGod.Net - www.OyunSiteniz.Com

Senceru 2 - 2 Ballack
Gönderen: Hamza - 05 Ocak 2008, 03:17:01
Beyler ikinizide uzun süredir taniyorum.Alti üstü bir maç için aramızın bozulmasini istemezdim.hatrınız için kabul ediyorum bunu.umarim bundan böyle maç sonunda bu tür tartişmalar yaşanmaz.

Herkese iyi geceler