Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 14 Yasinda

SPOR HABERLERİ => BEŞİKTAŞ => Konuyu başlatan: Hamza - 04 Haziran 2008, 19:20:36

Başlık: Cezalar canımızı yaktı
Gönderen: Hamza - 04 Haziran 2008, 19:20:36
 Cezalar canımızı yaktı
Her hafta yaptığı toplantılarda kulüplerle ilgili dosyaları karara bağlayan ve zaman zaman eleştirilen PFDK, istisnasız bütün Süper Lig takımlarına para cezası verdi. Kurul, 18 Süper Lig ekibi için geçen sezon 1 milyon 131 bin 500 YTL'lik ceza kararı aldı. Siyah-Beyazlı ekip, toplam 214 bin 500 YTL'nin yanı sıra 1 maç saha kapama ve 2 maç seyircisiz oynama cezalarına çarptırılırken, genel menajer Sinan Engin 1 maç hak mahrumiyeti ve 5 bin YTL para cezası, futbolcu İbrahim Üzülmez ise 3 maç oynamama cezası aldı.

Öte yandan Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, Ankarasporlu Hürriyet ile Ç.Rizesporlu Görkem'in Siyah-Beyazlı takımın gündeminde olduğunu söyledi. Engin, bunun yanı sıra birkaç gündür medyada kendisine atfedilerek yeni transfer Seric ile Schildenfeld'i karşılaştırdığı ve Seric'i, Schildenfeld'e oranla Maradona'ya benzettiği yönündeki haberlerin de gerçeği yansıtmadığını söyledi. ,

Bu arada Beşiktaş yönetimi, geçen sezonun ikinci yarısında gelen tekliflerden ve Brezilya Milli Takımı'na çağrılmasından sonra performansı düşen, son maçlarda da Büyükşehir Belediye maçında gördüğü kırmızı kart nedeniyle oynamayan Bobo'yu elinden çıkarmanın yollarını arıyor. Bobo için en az 8 milyon Euro istemeyi düşünen yöneticiler, "Gazetelerde her gün haberleri çıkıyor. Bazı takımların 10 milyon Euro verecekleri ileri sürülüyor. Bu haberler de onun aklının Avrupa'ya kaymasına yol açtı. Ancak henüz bize ulaşmış resmi bir teklif yok. Eğer istediğimiz gibi bir teklif yapan olursa kabul ederiz." dediler.