Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU => OYUNSİTENİZ WORLD CUP 2006 SUPER STAR LİG => Konuyu başlatan: gallasagit - 07 Eylül 2006, 17:05:18

Başlık: TURNUVAMIZI NASIL BULDUNUZ
Gönderen: gallasagit - 07 Eylül 2006, 17:05:18
Bakın Puan durumunu ben tek yaptım dierlerini samed arkdşım yaptı eline emeğine salık onn ne diorsunuz yorum ve oy ltfn saolun
Başlık: Ynt: ŞŞ Bırakında turnuamısı nsl buldunuzzz_??
Gönderen: amett - 07 Eylül 2006, 17:15:19
bence buraya kadar herşey güsel bi şık seçmeme doğru olmaz çünkü turnuva daha başlamadı :D herşy bu turnuvanın güselliği buraya katılan arkadaşların göstereceği ilgiye bağlı  ;)
Gönderen: gallasagit - 07 Eylül 2006, 17:21:55
bence buraya kadar herşey güsel bi şık seçmeme doğru olmaz çünkü turnuva daha başlamadı :D herşy bu turnuvanın güselliği buraya katılan arkadaşların göstereceği ilgiye bağlı  ;)
saolsın yorum için ama bnm demek istediğim yani düzen falan nsl görünüm tarzımız nsl demek istedim ;) :) :) :) :D :D :D
Gönderen: amett - 07 Eylül 2006, 17:49:46
saolsın yorum için ama bnm demek istediğim yani düzen falan nsl görünüm tarzımız nsl demek istedim ;) :) :) :) :D :D :D

önceki msjımdada belirttim zaten buraya kadr herşey mükememl kardeşim ellerinize sağlık ;) önemli olan bundna sorası ;D ;D
Başlık: Ynt: TURNUVAMIZI NASIL BULDUNUZ
Gönderen: samed2194 - 07 Eylül 2006, 20:51:54
AŞKADAŞLAR HİZMET BİZDEN DESTEK SİZLERDEN.
Gönderen: Malatyasporlu - 07 Eylül 2006, 22:42:05
NE OLURSA OLSUN EMEK HARCANAN BÜTÜN HİZMETLERE SAYGI GÖSTERELİM.AYRICA SAMET VE GALLASAGİT KARDEŞLERİMİZİ BÖYLE GÜZEL BİR TURNUVADA BİZLERİ BİRARAYA GETİRDİKLERİ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.AÇIKÇASI ÇOK SÜPER Bİ TURNUVA.ÇÜNKÜ MAÇ YAPMAMAK İÇİN HİÇBİR BAHANE OLMAYACAK.HAFTA İÇİ BÜTÜN İŞLERİNİZE ZAMAN AYIRIRSINIZ HAFTA SONU Bİ 20 DK DA TURNUVAYA AYIRIRSINIZ.AÇIKÇASI BÖYLESİNE GÜZEL HEYECANLARI 20 DK İLE YAŞAMAK AZ BİLE.BÜTÜN ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLER MAÇLARIN DOSTÇA,ZEVKLİ,ÇEKİŞMELİ VE HEYECANLI GEÇMESİNİ ÜMİT EDERİM.

SAYGI GÖRMEK SAYGI GÖSTERMEKLE OLUR.
Gönderen: samed2194 - 08 Eylül 2006, 14:48:04
HERKESİN ANKETTE ŞIK KULLANMAKTA SERBEST.AMA ORADA BİRİSİ EHH İDARE EDERİ İŞARETLEMİŞ ACABA O KİŞİYE SORUYORUM BUNDAN BAŞKA NASIL BİR TURNUVA YAPILIR ONA SORUYORUM.
Gönderen: samed2194 - 08 Eylül 2006, 15:20:58
YAW 2 KİŞİ EHH DEMİŞ DİYORUMYA ÇOK BİLİYO BU İŞLERİ KENDİ KALSINDA YAPSIN O ZAMAN ERKEKSE ÇIKAR VE BEN YAPTIM DER.
Gönderen: samed2194 - 08 Eylül 2006, 15:48:28
LÜTFEN EMEĞE SAYGI ARKADAŞLAR...
Gönderen: amett - 08 Eylül 2006, 20:16:56
HERKESİN ANKETTE ŞIK KULLANMAKTA SERBEST.AMA ORADA BİRİSİ EHH İDARE EDERİ İŞARETLEMİŞ ACABA O KİŞİYE SORUYORUM BUNDAN BAŞKA NASIL BİR TURNUVA YAPILIR ONA SORUYORUM.

arkadaşım sinirlenmene gerektiricek bişey yok kendinide fazla göklere çıkarma oke sana karşı bişeyimde yok yanlış anlama ama oraya yazmışsın bütün şıkları ve o eh işte şıkkını işaretlenmesini istemiyosan nende koyuyosun anlamıyorum herkesin görüşü farklıdır karışmana anlam veremedim orada şılar var ve isteyen istediğini işaretleye bilir böyle problemler yaratıcaksan böle bi anket düzenleme yanlışsam biri sölesin bana >:( >:(
Gönderen: amett - 08 Eylül 2006, 20:21:06
YAW 2 KİŞİ EHH DEMİŞ DİYORUMYA ÇOK BİLİYO BU İŞLERİ KENDİ KALSINDA YAPSIN O ZAMAN ERKEKSE ÇIKAR VE BEN YAPTIM DER.

arkadaşlar o eh işteyi işaretleyenler sölesin kendilerini arkalarındayım onların herkesin kendi görüşü özgürdür. ortamı geremeye nevar anlamadım  senin bi anket açıp butür tepkiler vermen çok saçma ve kendini çok övüyosun kardeşim dikkat et kendine ilerde başına büyük işler aşabilir.
Gönderen: samed2194 - 09 Eylül 2006, 22:42:30
ÇOK BİLİYON HADİ KENDİN YAP...O ZAMAN MODERATÖRLÜĞÜ..
Gönderen: samed2194 - 09 Eylül 2006, 22:48:25
BU ANKETİ BEN KOYMADIM ORAYADA BAK AMETT......
Gönderen: amett - 09 Eylül 2006, 23:37:43
KARDEŞİM BEN SANA BİLİYORUM DEMEDİM ANKETİ KİMİN YAPIP YAPMADIĞI UMRUMDA DEĞİL ANLIYOMUSUN AMA SENİN BÖLE TEPKİLER VERMEN ÇOK ÇOCUKÇA VE APTALCA OKE KARDEŞİM SENİN BU ŞEKİLDE ORTAMI GERMENE GERRK YOK HERKEZ VERDİĞİ VE VERECEĞİ KARADA ÖZGÜRDÜR SEN BUNA HESAP SORAMAZSIN TUTURMUŞSUN KİM YAPAR BÖLE TURNUVA DİYE YAPAN ÇIKAR SENDEN DAHA İİ KARDŞEİM HİÇ MEREK ETME SEN EĞLENMENE BAK AMA KENDİNİDE GÖKLERE ÇIKARMA BÖLE Bİ TURNUVA HAZIRLADIN DİYE GÜLÜTORUM SENİN BU HALİNE GÜLDÜRÜYOSUN YANE KENDİNİ OKE TURNUVA İİ GÜSL AMA NELER SÖLİCEĞİNİ BİLİCEKSİN KARDŞEİM ŞUAN OYUMU VERMESEYDİM DEĞİŞTİRİRDİM SENİN BU KONUŞMALARINA BAKARAK ÇÜNKÜ ÇOK GÖKLERDESİN KARDŞEİM OKE KENDİNİ TOPARLA ;) 
Gönderen: samed2194 - 10 Eylül 2006, 00:43:59
KARDEŞ TAMAM BEN BİŞEY DEMEDİM.HERKES ÖZGÜR DEDİM.AMA SESLENDİM EHH İŞTE DİYENLERİ..BEN YÜKSETTE DEĞİLİM.Bİ HATAMIZI SÖYLEYİN DEĞİŞTİRELİM DİYORUM AMAÇ BU..
Gönderen: gallasagit - 10 Eylül 2006, 23:43:26
hadi lee sende bende foruma 5 gündür girmedim sanırım ama neler yazmışlar bisi övmüşler saolsunlar sende kendini ii büyütmüşün oraya hep olumlu komadım iikide onu komuşum ne güsel eleştirilere göre davrancas ben hala bu turnuvada bayaa eksik var diorum ilerde inş onlrıda tmmlarıs sende fazla uçma doru sölüyolar  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Gönderen: samed2194 - 10 Eylül 2006, 23:50:46
NE EKSİK VAR SÖYLE.....
Gönderen: samed2194 - 10 Eylül 2006, 23:59:51
BUNDAN İLERİ NASIL GİDEBİLİRİZ.HA Bİ EKSİK BİRİNCİ OLANA HEDİYE...SADECE BU BENCE...BALŞKA EKSİK VARSA GÖSTER....
Gönderen: amett - 11 Eylül 2006, 00:38:56
hadi lee sende bende foruma 5 gündür girmedim sanırım ama neler yazmışlar bisi övmüşler saolsunlar sende kendini ii büyütmüşün oraya hep olumlu komadım iikide onu komuşum ne güsel eleştirilere göre davrancas ben hala bu turnuvada bayaa eksik var diorum ilerde inş onlrıda tmmlarıs sende fazla uçma doru sölüyolar  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

SADECE KATILIYORUM ;) ( YORUM YOK )
Gönderen: samed2194 - 11 Eylül 2006, 12:31:28
KONU BURADA KAPANDI İYİCE SAÇMALADIK YAAAA...
Gönderen: amett - 11 Eylül 2006, 13:08:43
KONU BURADA KAPANDI İYİCE SAÇMALADIK YAAAA...

oke kapatak bidaha msj atarken kendinizi bi gözden geçirin saçmalıyommu saçmalamıyommu diye sora msj atın  ;) :D ;D
Gönderen: samed2194 - 11 Eylül 2006, 13:11:13
SAPIRIMIMI ÖLÇÜYON KARDEŞ YAAA... :(
Gönderen: amett - 11 Eylül 2006, 13:16:56
SAPIRIMIMI ÖLÇÜYON KARDEŞ YAAA... :(

yoo ben sadece konu kapanma konusunda alıntı aldım ondan soraki yazdıklarımda herkes için geçerliydi ama artık üstüne kim alınıyosa ama sen sahiplendin hemn  :D oke kardeş uzatmayak artık bu anketide yapan arkadaşım teşekkür ediyorum ii eylendik anket sayyesinde ;D
Gönderen: samed2194 - 11 Eylül 2006, 13:19:18
ALLAH'IM SABRIMIMI ÖLÇÜYON.TAMAM BİTTİ BU KONU.......................... >:(
Gönderen: amett - 11 Eylül 2006, 13:21:23
ALLAH'IM SABRIMIMI ÖLÇÜYON.TAMAM BİTTİ BU KONU.......................... >:(

oke kardeşim kapatak şu 2.hafta maçlarının günlerini saatlerini ayarlasana oke  kolay gelsin ;)
Gönderen: samed2194 - 11 Eylül 2006, 13:26:00
TAMAM KARDEŞ BEN AYARLIYOM ŞİMDİ.
Gönderen: amett - 11 Eylül 2006, 13:28:44
TAMAM KARDEŞ BEN AYARLIYOM ŞİMDİ.

eyv. kardşeim kolay gelsin ;)
Gönderen: samed2194 - 11 Eylül 2006, 13:29:32
SAOL KARDEŞİM. :)
Gönderen: samed2194 - 15 Eylül 2006, 17:38:13
ARKADAŞLAR TURNUVAMIZDAN MEMNUNMUSUNUZ?SİZCE LİGİMİZ NASIL GİDİYOR?GÖRÜŞLERİNİZİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM.
Gönderen: amett - 15 Eylül 2006, 17:41:24
10 numara gidiyo benim malubiyetlerim hariç :D ellerine sağlık kardşeim güsl güsl
Gönderen: samed2194 - 23 Eylül 2006, 12:02:42
ARKADAŞLAR TURNUVAMIZDAN MEMNUNMUSUNUZ?SİZCE LİGİMİZ NASIL GİDİYOR?GÖRÜŞLERİNİZİ YAZARSANIZ SEVİNİRİM.
Gönderen: Hamza - 23 Eylül 2006, 13:57:22
şimdiye kadar oyunsiteniz superstarlar ligimiz adı gibi super gidiyor . her şey dört dörtlük . turnuvamiz içerisinde her türlü etkinlik var ; örneğin , iddia & tahmin oyunu oldukça ilgi çekti . fakat en önemlisi tüm katilimcilarimiz maç programlarina çok muntazam şekilde uyuyorlar .bunun için hepinize ayrica teşekkür ederim . elbette turnuvamizda emeği geçen ; samed ve grkm kardeşlerimide tebrik etmeden geçemiyeceğim .
Gönderen: samed2194 - 23 Eylül 2006, 13:59:05
SAOL HAMZA KARDEŞİM.
Gönderen: samed2194 - 29 Eylül 2006, 23:32:23
ARKADAŞLAR LİGİMİZ NASIL GİDİYO SİZCE ??? ??? ???
Gönderen: Hamza - 30 Eylül 2006, 13:11:00
şimdiye kadar çok iyi samed kardeşim özellikle superstarlar cup çok iyi oldu . inşallah böyle devam eder. ellerinize sağlik
Gönderen: samed2194 - 30 Eylül 2006, 13:53:25
SEN CANINI SIKMA HAMZA KARDEŞİM LİG HARİHA BİR ŞEKİLDE DEVAM EDER BİZ ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ GERİSİ KULLANICILARA KALMIŞ ARTIK!...