İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - 90orhan

601
OSC REAL LEAGUE-1 / Turnuva Çalışmak İsteyenler
« : 28 Haziran 2010, 17:06:22 »
Tamam Yapalım Her Zaman Yanlız Ligde Transfer İşlerine Kim Bakacak Ben Gs den Keitayı ve F.meirayı İstiyom h takımda old bilmiyom :=)

602
GALATASARAY / Marquez Harekatı
« : 28 Haziran 2010, 17:04:40 »
Evet Bencede inş gelir gs ye çok faydalı olur 1 o saha 1 de santifor gelse o zamn uefayı 2. kez alırız bu yıl takım oturdu gibi geliyor bana  :bas

603
Tamam Ligi sana sormadan açtım ama temaları falan bulursun sağlam 4 kişi buldum 4 te sen bul 2 de gelir yarın başlayalım

604
OSC REAL LEAGUE-1 / OSC REAL LEAGUE KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR
« : 28 Haziran 2010, 17:01:34 »
Hamza :=) Fb ha :=) iyi tamam öyle ol ama 10 yiyince kızma sonra

birde burdaki herkese 5 6 atıyom maç yaptım hepsiyle favori benim :==:=))))9 :W

605

YENİLEN KİŞİ: gs__08  yani nurullah

606
OSC REAL LEAGUE-1 / OSC REAL LEAGUE KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR
« : 28 Haziran 2010, 12:52:24 »
1.90orhan

Barcelona

607
OSC REAL LEAGUE-1 / Kayitlar Iptal
« : 28 Haziran 2010, 12:51:37 »
Yeni Kayitlar Davetiye Sistemine Gore Yapilacaktir

608
GALATASARAY / Marquez Harekatı
« : 28 Haziran 2010, 10:20:30 »
MENAJERİ İLE GÖRÜŞTÜ
Dış transferde sessizliğini koruyan Galatasaray, Rafael Marquez'in işini bu hafta bitirmek istiyor. Sarı-kırmızılı ekipte transferi yürüten Adnan Sezgin'in Meksikalı stoperin menajeri ile geçen cuma günü Hollanda'da bir araya geldiği öğrenildi. Teknik direktör Rijkaard'ın da yer aldığı görüşmede tarafların prensipte uzlaştıkları belirlendi. Rijkaard'ın toplantıda Dünya Kupası'ndaki Marquez ile de bir telefon görüşmesi yaptığı ifade edildi.

EN FAZLA 5 MİLYON EURO
Marquez'in, "Seni takımımda görmek istiyorum" diyen Hollandalı'ya, "Kulübümle anlaşın yeter, sizin olduğunuz her yerde oynarım" yanıtını vermesi üzerine Cimbom düğmeye basma kararı aldı. Adnan Sezgin bu hafta İspanya'ya gidip Barcelona ile masaya oturacak. 10 milyon euro istenen 31 yaşındaki stoperin bonservisini 5 milyon euro'ya çekmeye çalışacak olan Sezgin onay alırsa, Marquez'i 'Aslan' yapacak.

609
GALATASARAY / Ganatasaray
« : 28 Haziran 2010, 10:14:41 »
Galatasaray Başkanı Adnan Polat, tüzük değişikliği kongresini sorunsuz olarak atlatmasının verdiği moralle müthiş bir transfer hamlesi yaptı. Önceki gece Dünya Kupası ikinci turundaki ABD-Gana maçını bazı Galatasaraylı yöneticiler ve kongre üyeleriyle birlikte televizyondan izleyen başkan Polat, Afrika ekibinin yıldızları Ayew, Gyan ve Annan'ın performanslarını çok beğendiğini söyledi ve yanındakilere "Bu üç oyuncuyu turnuva başından beri izliyorum. Tek kelimeyle müthişler. Üstelik de çok gençler. Onları Galatasaray'da görmek istiyorum. Bizim takımı uçururlar" ifadesini kullandı.

Yanındakiler, başkanın sadece o an için gönlünden geçeni söylediğini düşünürken Polat telefonunu çıkardı ve Sportif A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'i arayarak "Ganalılar'ı gördün mü Adnan? Bu Gyan, Annan ve Ayew müthiş adamlar. Durumlarını araştır bakalım.
Maliyetleri çok yüksek değilse üçünü birden alalım" dedi. Polat'ın yanındaki yönetici ve kongre üyeleri ise heyecanla dinledikleri bu konuşmayla ilgili olarak, "Başkan çok ciddi. Üç Ganalı'yı da transfer etmekte kararlı" yorumunu yaparken, Adnan Sezgin'in bu oyuncuların kulüpleriyle temaslara başladığı öğrenildi.

610
FORUM OYUNLARI / Yukardaki üyeyi % kaç seviyorsun?
« : 28 Haziran 2010, 10:09:35 »
%0 tanımıyom :=)

611
FORUM OYUNLARI / DÖRT DÖRTLÜK BİR....
« : 28 Haziran 2010, 10:08:22 »
Sonic

d. dörtlük bir insan

612
FORUM OYUNLARI / en son ne zaman
« : 28 Haziran 2010, 10:06:07 »
söylemesem
kısaca CNS