İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - Abdullah

445
HER TELDEN DUYURULAR / AVATAR SORUNU ÇÖZÜLDÜ
« : 18 Kasım 2007, 19:06:46 »
EVET BEYLER.AVATAR SORUNU ÇÖZÜLDÜ.BİRİ AVATAR İZİNLERİNİ KALDIRMIS.KORSANIN İŞLEMİNİ YAPARKEN FARK ETTİM BEYLER.HADİ HAYIRLI OLSUN.

446
EVET BEYLER OLUM KALIM MAÇIMIZIN İLK YARI SKORU

TÜRKİYE 1 - 1 NORVEÇ ( BERABERE )

TOPLA OYNA YUZDEMİZ DAHA YUKSEK

SUT SAYIMIZ DAHA YUKSEK

HAYDİ BİSMİLLAH İNŞALLAH ÇIKACĞIZ

447
FFC 23 / KAYITLAR BURAYA BEYLER HADİ GELİN
« : 17 Kasım 2007, 16:26:07 »

OYUNSİTENİZ FİFA 08 FAST FUTBOL CUP 23 TURNUVASİ KAYİTLARİ AÇİLMİŞTİR . KAYDİNİZİ BU TOPİC İÇERİSİNE NİCK VE MSN ADRESLERİNİZİ AŞAĞİDAKİ GİBİ ALT ALTA YAZARAK YAPTİRABİLİRSİNİZ . TAKİM SEÇMEK SERBESTTİR . HEPİNİZE BAŞARİLAR DİLERİM

^^ NİCK ^^

^^ MSN ^^

NOT : FAST FUTBOL CUP [ FFC ] TURNUVALARİMİZA İLK DEFA KATİLACAK OLAN ARKADAŞLARİMİZ İÇİN SÖYLÜYORUM ; BU TURNUVAMIZ ADI ÜSTÜNDE FAST CUP YANİ HIZLI TURNUVA OLACAKTİR VE ÇOK BÜYÜK BİR SORUN ÇİKMAZ İSE BİR GECE İÇERİSİNDE BİTİRİLECEKTİR . AYRİCA TÜM KATİLİMCİLARİMİZİN TURNUVAMIZ BAŞLADİKTAN HEMEN SONRA SOHBET YERİNE GİRMESİ ZORUNLUDUR . SOHBET - MUHABBET TOPİCİ İÇERİSİNDEN RAKİBLERİMİZ BİRBİRLERİYLE İLETİŞİM KURACAKLARDİR . HEPİNİZE ŞİMDİDEN BOL ŞANS DİLİYORUM

448
HER TELDEN DUYURULAR / İYİ GECELER
« : 17 Kasım 2007, 15:57:19 »
HADİ BEYLER UYUDUM BEN

HERKESE İYİ GECELER

449
HER TELDEN DUYURULAR / SİTEMİZİN YENİ ADMİNİ CEMAL
« : 17 Kasım 2007, 13:39:38 »
>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

:-* :-* :-* SİTEMİZİN YENİ ADMİNİ CEMAL.TEBRİK EDERİM  :-* :-* :-*

BİR DAHA SEN ADMİN GÖRÜRSEN BİR AY BOYUNCA RUTBESİZ KALACAKSIN.

HAMZAYA SÖZ VERMİŞTİN.HEMDE  >:( >:( >:( >:(

450
ANKETLER / FORUMUN ARKA TEMASI OLSUN MU ?
« : 10 Kasım 2007, 22:54:42 »
EVET BEYLER SİZCE FORUMUN ARKA TEMASI OLSUN MU ?

EVT OLSUN RESMİM :

HAYIR OLMASIN

BU İKİ SEÇENEĞİ 1000 MESAJIN USTUNDEKŞ KULLANICILARIN KULLANMASI RİCA OLUNUR

451
10 KASIM SEBEBİYLE PORTALIMIZ YENİLEMİSTİR.DUYURULUR...

HER İKİ PORTALIMIZADA MUZİK EKLENMİSTİR.MODZİLLA KULANAN KULLANICILARIMIZIN MUZİKTEN YARARLANMASI İÇİN ADRESTEN İNDİRMESİ RİCA OLUNUR.

http://appldnld.apple.com.edgesuite.net/content.info.apple.com/QuickTime/061-3394.20071101.Xc5Tg/QuickTimeInstaller.exe

452
HER TELDEN DUYURULAR / PORTALIMIZA MÜZİK EKLENMİŞTİR
« : 10 Kasım 2007, 20:02:13 »
DEĞERLİ YÖNETİCMİZ CRİME TARAFINDAN ( BEN ) PORTALIMIZA MÜZİK EKLENMİSTİR.

EXPLORER KULLANAN UYELERİMİZ İÇİN BİR SORUN YOKTUR.ANCAK

MODZİLLA KULLANAN UYELERİNİZ PORTALIMIZDAKİ VE DİĞER SİTE PORTALLARINDA Kİ MUZİK MP3 LERDEN YARARLANABİLMESİ İÇİN LUTFEN AŞAGIDAKİ LİNKİ İNDİRİN.

http://appldnld.apple.com.edgesuite.net/content.info.apple.com/QuickTime/061-3394.20071101.Xc5Tg/QuickTimeInstaller.exe

453
SORULAR VE SORUNLAR / WinAmp 2.81 Dowland bulurmuusnuz
« : 10 Kasım 2007, 16:57:57 »
Beyler lutfen bana bunu bulun.Lanet olsun bir siteye yonlendiryor.Ordan da indirilemiyor

454
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / LİVERPOOL : 8 - 0 : BEŞİKTAŞ
« : 07 Kasım 2007, 15:10:57 »
ilk maça bak ve 2. maça bakın yazık gerçekten skora üzülmedim sadece o taraftarlara üzüldüm 90 dakika desteklerini kesmediler bjk golleri yedikçe kısaca şunuda sölim bjk avrupada boyunun ölüçüsünü aldı fenerbahçeyle dalga geçiliyodu hatırlarsanız 6-2lik m.united maçı enzından bu maçın 2 takımın attığı gol toplamı 8  anfield road'da aylık oynadılar  dünya gördü nekadar büyük olduğunu beşiktaşın aslında bazı arkadaşlar anlıyolardır çok iyi beni beşiktaş yönetim ve futbolcular inönüdeki maçta fazla uçtular o havayı bekliyolardı burdada nese olan oldu ama kara bir geceydi gerçekten ben fenerbahçeliyim kazanmasını istedim ama hiç ihtimalde veremiyodum ;D beşiktaşlılar allah sabır versin sizlere geçmiş olsun unutmadan şunuda belirtim beşiktaş camiası fenerbahçeyle hakemle mhk ile uğraşıcaklarına birde lig maçlarını paflarla çıkıcaz falan ayaklarına yatıcaklarına kadar bu maça motive olsaydı keşke pafların maçına kim çıkıcak A takımmı 

NOT : APTALLARIN BAŞINA GELEN HERŞEY HAKETTİKLERİ İÇİNDİR. akıllı konuş lan dallama haraket etmesk sana mı düşmüş.

İZMİRLİ2

AMET İNGİLİZ USAKLIĞI YAPMA.

455
EVT BEYLER TARİH YAZDIK.İNGİLTEREDE 8-0 LIK YENİLGİYLE TARİHE GEÇTİK

456
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / Avatar Sorunu !
« : 05 Kasım 2007, 23:16:58 »
AVATARLARIN YERİNİ BULDUM BİRİSİ AVATARLARI ATTACHMENT DOSYASINA ATMIS.