İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ***ALfoNSo***

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 1983
109
DREAM LEAGUE FIXTURES / ***DREAM LEAGUE DEVRE ARASI PANORAMA***
« : 03 Ağustos 2009, 17:35:12 »
OYUNSİTENİZ DREAM  LEAGUE'DE BİR MAÇ EKSİK LİGİN İLK YARISINI  GERİDE BIRAKTIK.BU ZEVKLİ İLK 7 HAFTAYA  Bİ GÖZ ATALIM...
DEVRENİN TAKIMI:MILAN
LİEDSON yönetimindeki Milan Ligin ilk yarısında fırtına gibi esti..Sezona Tevez-Di Natale gibi isimler dışında mütevazı transferle girip taraftarlarını hayalkırıklığına uğratan Milan bu sonuçla taraftarını da şaşırttı...Ligdeki 7 maçın sadece birinde berabere kalıp diğer 6 maçı kazanan Milan şimdiden şampiyonluk için büyük avantaj elde etti..
DEVRENİN TEKNİK DİREKTÖRÜ:LİEDSON
Milan teknik direktörü takımının zirveye oturmasıdna büyük pay sahibi olduğundan doğal olarak devrenin teknik direktörü olmayı haketti..
DEVRENİN TRANSFER TAKIMI:BARCELONA & INTER
İki ekip birbiriyle ilginç takaslar yaparak gündeme bomba gibi düştü...
DEVRENİN MAÇI :3.HAFTA MILAN-ARSENAL
Müthiş maçta tam 6 gol vardı.Arsenal 2 farklı öne geçmesine rağmen Milan geriden gelerek 3-2 öne geçti..Bunun üzerine Arsenal bir de kalecisinin atılmasıyla 10 kişi kaldı..Fakat 10 kişi kalan Arsenal pes etmeyerek son dakikalarda tekrar beraberliği sağladı...Bu Milanın puan kaybettiği tek karşılaşma oldu...
DEVRENİN VASAT MAÇI:3.HAFTA INTER-MAN UTD
İki ekip de gol yollarında etkisiz kaldı..Yakalanan pozisyonlar gol olmadı..İzleyenler 1 gol ile yetindi...
DEVRENİN OFANS TAKIMI:INTER & MILAN
Her iki ekip de gol yollarında çok başarılıydı.Zira futbolseverlere 7 maçta tam 22 şer gol izlettiler...
DEVRENİN DEFANS TAKIMI:MILAN
İtalyan ekip hücumda olduğu kadar defanstada başarılıydı attıkları 22 gole karşılık kalelerinde sadece 7 gol gördüler..
DEVRENİN SÜRPRİZİ:?
İspanyol devi Real Madrid bir türlü beklenen başarıyı sağlayamadı..Devre arasına kadar tam 4 teknik direktör değiştiren Real hayalkırıklığı yarattı...
Milan kendisinden beklenmeyen çıkışla zirveye oturdu..
Chelsea,Barcelona ve Manunun bu kadar geriye düşmesi süpriz oldu..
DEVRENİN HAYALKIRIKLIĞI YARATAN TAKIMI:REAL MADRID & LIVERPOOL
İki dev klüp de ligin çok gerisinde kalarak taraftarlarınu üzdü
ALKIŞ ALANLAR:
MILAN'IN LİGDEKİ BÜYÜK BAŞARISI...
LIVERPOOL'UN ALDIĞI KÖTÜ SONUÇLARA RAĞMEN AYNI TEKNİK DİREKTÖRLE LİGE DEVAM ETMESİ...
MAÇLARIN FAİR-PLAY ÇERÇEVESİNDE GEÇMESİ..
TAKIMLARIN GOL YOLLARINDA ETKİLİ OLUP SEYİR ZEVKİ YÜKSEK MAÇLAR ORTAYA KOYMASI..
CEZA TAHTASI:
REAL MADRID:Takım kadrosunun kötü olmamasına rağmen ligde 5.teknik direktörüyle oynayan Real Madrid şaşkınlık yarattı...
MAN UTD-INTER:İKİ EKİP TEKNİK DİREKTÖRÜNÜN DEVRE ARASI TRANSFER SEZONUNA YAKIN
BASIN YOLUYLA TARTIŞIP AĞIZ DALAŞINA GİRMESİ..
REAL MADRID-MAN UTD:Devre arası transfer sezonunda transferi abartarak fifa kurallarına aykırı transferler yapılması..İki ekip bu nedenle ceza alarak  iç transfer haklarını yitirdiler..
REAL MADRID'IN BAŞINA GELENLER:Gelen antrenörler takımlarına sadık kalmayıp İstifa edince büyük tepki aldılar...

EVET BOL GOLLÜ DOSTLUK YÜKLÜ BİR 7 HAFTAYI ACISIYLA TATLISIYLA GERİDE BIRAKTIK.LİGİN İKİNCİ YARISINDA TÜM TAKIMLARA BAŞARILAR DİLERİM..NİCE ÇEKİŞMELİ,EĞLENCELİ HAFTALARA!....

110
no problem konu kilit

111
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / 8.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
« : 03 Ağustos 2009, 03:02:25 »
CHELSEA:3-0:REAL MADRID(Hükmen)

112
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / 8.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
« : 03 Ağustos 2009, 03:01:29 »
8.HAFTA MAÇLARININ OYNANMASI İÇİN VERİLEN SON SÜRE 3 AĞUSTOS GECESİDİR..UNUTMAYALIM Kİ ZEVKLİ BİR TURNUVA MAÇLARIN AKSAMAMASIYLA GERÇEKLEŞİR..MAÇLARI EN KISA ZAMANDA YAPALIM..BAŞARILAR...
NOT:SS ALMAYI UNUTMAYIN...

113
ORHANIN BİZE YAPTIĞI AÇIKLAMA AĞDAKİ EFSANE,NIHGTMASTER,LIEDSON,ŞAHİT...

"[00:28:05]    [5.96.234.167 - R_O_N_A_L_D_O_(90 orhan)]
en kötü yakım olmak istedim
[00:28:09]    [5.96.234.167 - R_O_N_A_L_D_O_(90 orhan)]
sadece bu neden"
ORHANIN YUKARIDAKİ İTİRAZDA YAPTIĞI AÇIKLAMA
"hem r madrit kötü olmadıki yine ort as kadrodaki oyuncular 80 üstü neresi kötü takımın sadece biraz heyecan arıyodum tam oldu"
ORHANIN BU SÖZLERİ ÜZERİNE RONALDO'NUN YAPTIĞI AÇIKLAMA
ben ona ilk 11 den 3 oyuncumu verdim o kendine göre bi kadro kurcaktı sadece güçsüzleri vermedim ve de onun böle bi amacı yok ki güçsüz olayım benden aldığı oyuncuları takasta kullanıp eli güçlencekti
REAL MADRIDE GELENLER          REAL MADRID'DEN GİDENLER                                                                                       RAMOS
anderson                                                   DİARRA
manucho                                                   RAUL  
gigs                                                          BENZEMA
evans                                                       ROBBEN
D.fletcher                                                  V.VAART
scholes                                                     CANNAVARO
d.welbeck                                                 CASILLAS
rodrigo possebon                                        SNIJDER
O'shea                                                      CAMORANESİ
G.Neville                                                    NISTELROOY
amos                                                        PEPE
foster
kurszczak
J.Park
Zieler
Macheda
rafael
gibson
cleverly
gray
chester
fabio
NOT:REALE GELEN 22 OYUNCUDAN SADECE 8'İ TANIDIK...ONLAR DA MALUM...ORHAN FOOTBALL MANAGER OYNAYACAK GALİBA..ZİRA 14 GENÇ İSMİ NEREDE NEZAMAN OYNATACAK BİLMİYORUM..BARCA-İNTER TAKASINDA İKİ TAKIMDA MENFAATİNE YÖNELİK TRANSFERLER YAPTI..BURADA MANU 3 AS OYUNCUSU VERİRKEN REAL TÜM TAKIMI VERMİŞ ÇOK AKILLICA DEĞİL Mİ?
İŞTE ÇELİŞKİLİ AÇIKLAMALAR,GELENLER VE GİDENLER ORTADA...BİZLE DALGA GEÇMEK İSTİYORSUNUZ HERHALDE..NURULLAH DAHA FAZLA SAÇMALAMA İSTERSEN KARDEŞİM..GÜZEL BİR ŞEKİLDE ŞU LİGE DEVAM EDELİM..BU KONU HAKKINDA BEN BİDAHA BİŞEY YAZMİCAM..HALA İTİRAZ EDECEK HAKKI KENDİNİZDE BULABİLİYORSANIZ DİYECEK BİŞEY YOK..

114
ronaldo ( manu ) olarak her transfer sezonunda yetişemedim herkes bi sürü transfer yaptı + bugün de herkese transfer teklifinde bulundum kimse kabul etmedi + bugün r.madrid tüm oyuncularımı satılığa çıkardım dedi alan var mı die genelden mesaj yolladı hiç kimse bişe demedi ben dedim alıyorum die napıyım deselerdi bu onların sorunu. bunlar tamamen normal bişe herkes onlarca takas yaparken bi takımı komple taşırken sorun olmuyo da bu mu sorun.. bu normal bişe en doğal hakkım diğerleri de yazsaydı onlar da alırdı bişeler hem ben başka transfer yapmadım nerdeyse hiç yapmadım şimdiye kadar.. hem bunun dostlukla ilişkisi ne ya ben herkesle dostum ne alakası var ---- !!! NOT: Her Takım İstediği Her Şeyi Yapabilir Alan Razı Veren Razı Bi Kaç Kişinin Çekemezliği Yüzünden Gaza Gelmeyin....
Seninle ilgili bir problem yok..Transfer sezonuna yetişememen senin sorunun..BU yüzden sen doğal olarak yapılan teklifi değerlendirmiş olabilirsin ama ligin kalitesi açısından böyle birşeye izin vermemiz mümkün değil..Bu ligde "En kötü takıma sahip olmak istedim"diyen birinin de yeri yok..Bu lig fantezi ligi değil..Bu transferler hangi takıma yapılmış olursa olsun karşı çıkacaktım...Kimin çekip kimin çekemediği umrumda değil..En kötü takıma sahip olmak isteyen arkadaşa da dedik ki "madem en kötü takımla oynamak istiyorsun boşuna kendini yorma"...Durum budur.Tekrar söylüyorum Man Utd klübüyle ilgili bir sıkıntı yoktur..Yanlış Real Madrid Klübünündür..Bu nedenle deplasman cezası gözden geçirilecektir fakat transferlerle ilgili İtirazınız GEÇERSİZDİR...

115
DREAM LEAGUE / DIŞ TRANSFERLER!!
« : 02 Ağustos 2009, 15:03:34 »
DEL PİERO(JUVENTUS)

116
DREAM LEAGUE / DIŞ TRANSFERLER!!
« : 02 Ağustos 2009, 15:02:58 »
1 HAKKINIZ VARDIR...KONU SAAT 24.00 TE KİLİTLENECEKTİR..

117
DREAM LEAGUE / DEVRE ARASI TRANSFER SEZONU AÇILMIŞTIR!!
« : 02 Ağustos 2009, 14:40:58 »
BOSİNGWA+DECO+MALOUDA+D.VILLA(CHELSEA)
=
=
GERARD+F.TORRES(LIVERPOOL)

HAYIRLI OLSUN HER İKİ TARAFA DA...

118
DREAM LEAGUE FIXTURES / 7.HAFTA MAÇ SONUÇLARI
« : 02 Ağustos 2009, 14:36:53 »
-si- -si- -si- -si- -si- -si- -si- -si- -si- :eytan :eytan :eytan :eytan :eytan :eytan :eytan #sin# #sin# #sin# #sin# *s@* *s@* *s@* *s@* arkadaşlar 7 yedim ama nasıl yedim bilmiyom
:D :D :D

119
DREAM LEAGUE / CEZA TAHTASI !!!
« : 02 Ağustos 2009, 03:52:26 »
INTER TAKIMININ OYUNCUSU ABİDAL 8.HAFTA OYNANACAK ARSENAL MAÇINDA OYNAMAYACAKTIR!!!

120
DREAM LEAGUE / DEVRE ARASI TRANSFER SEZONU AÇILMIŞTIR!!
« : 02 Ağustos 2009, 03:48:44 »
ARKADAŞLAR DEVRE ARASINDA YAPACAĞINIZ TRANSFERLER İÇİN GÖRÜŞMELERE BAŞLAYABİLİRSİNİZ..
İÇ TRANSFER DÖNEMİ 2 AĞUSTOS GECE 24.00 TE BİTECEKTİR...
DIŞ TRANSFER HAKKI 1 OLUP DIŞ TRANSFER İÇİN AYRILAN KONU SAAT 15.00 TE AÇILACAKTIR...BOL PAZARLIKLAR...

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... 1983