İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ***ALfoNSo***

421
Power League Maç Sonuçları / 1.Hafta Fixtürü
« : 16 Mayıs 2009, 00:20:57 »
yine yürümeyen bir lig ...

422
HER TELDEN DUYURULAR / Oyunsiteniz 4 Yaşına Girdi
« : 06 Mayıs 2009, 14:30:06 »
Ben ilk yıl burada olamasam da 2 yıldır buradayım ve mevcut kadro içerisinde eskilerden biri sayılırım.Şimdiye kadar bu formatta kurulan siteler uzun ömürlü olmadı fakat Hamza'nın ve diğer destekçilerinin sayesinde OYUNSİTENİZ çok güzel bir marka haline geldi..Bu site hamzanın da dediği gibi kapanmayacak...Hamza bıraksa bile bu site inşallah yaşamaya devam edecek..Hayat şartlarından dolayı jenerasyonlar değişebiliyor fakat erişkin bireyler olduğumuzda da burda "Hopeful","Malatyasporlu" nickleriyle oynayan Nail ve Evren abi gibi bizlerde burda oluruz umarım.Ne de olsa en güzel anları,mutlulukları,dertleri,acıları burada paylaştık.Sanal da olsa gerçek hayattakinden iyi dostlarımız oldu..
Sitenin buraya kadar gelmesinde  emeği geçen herkese teşekkür eder;Sitemizin daha nice yıllar hayatta olmasını temenni ederim...İYİKİ VARSIN OYUNSİTENİZ!!!

423
OSC Power League / Power League Davetiye Listesi
« : 06 Mayıs 2009, 14:17:37 »
davetiniz için teşekkür ederim ama ben affımı isteyeyim..

424
Çöp Kutusu / ALINACAK TAKIMLAR
« : 01 Mayıs 2009, 21:09:56 »
alfonso
cuneyt_kmo@hotmail.com
barcelona

425
HER TELDEN DUYURULAR / BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!!!
« : 24 Nisan 2009, 19:15:03 »
evet bu site için elbirliğiyle çalışmaya devam arkadaşlar...

426
« : 23 Nisan 2009, 19:32:27 »
son 2 yıldır en güzel günleri ya da en kötü durumların yaşandığı günleri bu sitede paylaştık.Bugün de güzel günlerden biriydi ama maalesef sitede hibir mesaj yoktu.Buna üzüldüm gerçekten..
Benim sınavım var ve pek giremiyorum maalesef,seneye de hamza olmayacak..Bu durumda iş sitedeki demirbaşlara düşüyor.Emre,şafak,ayberk gibi isimlerin güzel bir ekip kurmasıyla site canlanabilir..Biraz sorumluluk alsanız çok iyi olur arkadaşlar..Sitenin bir an önce eski günlerine dönmesi lazım..

427
« : 23 Nisan 2009, 13:32:40 »
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere armağan ettiği ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMImız kutlu olsun arkadaşlar..Nice Bayramlarda yine birarada olmak dileğiyle...

428
Ispanya cup / 1. TUR EŞLEŞMELERİ
« : 31 Mart 2009, 21:45:50 »
neyse ben zaten oynayamam da site canlansın diye demiştim..Haftada bir iki kere hamzayla ,başkasıyla filan zevkine oynarız  :)

429
« : 31 Mart 2009, 21:21:25 »
ondan öncede aynıydı

430
« : 31 Mart 2009, 18:50:02 »
hamza site ruh gibi ne turnuva var ne maç yapan..
artık bişeyler yapsan.. :V

431
hamza bu sitenin hali ne  :(

432
« : 29 Mart 2009, 20:37:05 »
benim rakip ağda yok