İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - burak_32

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9
37
inşallah birde hep online mış yalana bak gelde küfür etme  ;D  buraya mesajı yok ama 24 saat online
adam gibi konuş msn adresimi ekle görürsün bilip bilmeden  konuşma madem hep hamaçide bu ağa gelsin gFBurak_1907  123 

geldim  yoksun işte ....  >:( onlinemiş  >:(

yaptığınız şerefsizlikten başka bişey değil ya yuh  zaten böle bi anı beklediniz heralde online olmadığım bi zamanı  çokda umrunda yaa bana  ne zaten çıksanız bişey olmaz 5-0 elenip DIIIT

38
inşallah birde hep online mış yalana bak gelde küfür etme  ;D  buraya mesajı yok ama 24 saat online
adam gibi konuş msn adresimi ekle görürsün bilip bilmeden  konuşma madem hep hamaçide bu ağa gelsin gFBurak_1907  123 

39
beyler maniak varganta ulaşamıyorum dün full açıktım açmadı msni bugünde onlineyım bekliorum aynı zamanda borada rakibini bulamıyo  12'ye kadar online olmazlarsa nolcak bu işin sonu

40
;D ;D

Serkan gel yapalım maçımızı (@DM!N)

kardeş daha yarı finale çıkmadınız bize ek süre verildi yarın gece 12 ye kadar şimdi benle maçın var msndeyim bekliyorum  ;)

hazır ikinizde buradayken oynayın beyler.son yarı finalist site de belli olsun

açık deil ki ne msnde ne hamaçide  ???

41
;D ;D

Serkan gel yapalım maçımızı (@DM!N)

kardeş daha yarı finale çıkmadınız bize ek süre verildi yarın gece 12 ye kadar şimdi benle maçın var msndeyim bekliyorum  ;)

43
biz burdayız hükmen saymazsanız yaparız maçlarımızı

44
YA NE BEKLEICZ YARINA KADAR ADAMLARIN MESAJ ATTIKLARI YOK SITEYE KUSURA BAKMASINLAR  ;) ;)
net yoktu 2 gündürrr!!!...  >:( >:(

45
yha bole sey mi olabilir biz isteyerek mi maclarımızı yapmadik gunduzlerı calısıorum arkadas hıc aksam acmadı ki msn i yapalim

en son gun aksamları acamam yazmıs ee ne anlamı kaldı bunun?

bestfifa adına mi yarişiyordun sen
fifagameportal adına   >:(

46
beyler 2gündür net yoktu giremiodum tabi maçları yapamadm bugün full açığım maniak vargant gel yapalım

47
;D AYNEN AMA OYNANMASINA GEREK KALMICAK İNŞALLAH
olmaz merak etme sen

bora banko

48
CEMALAKKO 3 - 0 GOGO

HIC ONLINE OLARAK GORMEDIM ADAMI

BU MACLA BIRLIKTE 4 TE 4 YAPMIS BULUNUYORUM  ;) ;)

eğer hükme sayılıyosa bende yazim madem burak_32---3(www.fifagameportal.com)  gogo---0(.....)bilmiom

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9