İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - Burqi

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14
73
SORULAR VE SORUNLAR / E-POSTA
« : 30 Temmuz 2007, 15:05:18 »
E-POSTA Mİ AÇAMIYORUM TANIMLAMA BİLGİLERİNE İZİN VERİLMELİDİR DİE BİR ŞEY CİKİOR ANLAMDIM

74
FFC 316 / ŞAMPİYONNNN ...!!Burqiii!!...
« : 13 Temmuz 2007, 21:47:41 »
^^^ FFC 316 ^^^

!!! Burqi!!!

75
FFC 316 / FİNAL
« : 13 Temmuz 2007, 15:31:29 »
^^^ FFC 316 ^^^

BURQ! vs MUMİ

76
FFC 315 / FİNAL
« : 12 Temmuz 2007, 21:51:11 »
^^^ FFC 315 ^^^

BUQ! vs CAHİT

77
FFC 315 / YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ ve MAÇ SONUÇLARI
« : 12 Temmuz 2007, 20:53:34 »

OYUNSİTENİZ FİFA 07 315. FAST FUTBOL CUP TURNUVASI YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ AŞAĞİDAKİ GİBİDİR . TÜM KARŞILAŞMALAR RÖVANŞSIZ OYNANİP , MAÇ SONUÇLARİ BU TOPİC ALTİNA YAZİLACAKTİR . HEPİNİZE BİR ÜST TURA ÇIKMA YOLUNDA GÖNÜLDEN BAŞARİLAR DİLERİM !!! 

BURQİ - HENRY

CAHİT  - (FENERKRAL- CRAZY_YİĞİT)

78
SORULAR VE SORUNLAR / beyler bana film kesici lazım
« : 11 Temmuz 2007, 16:12:47 »
beyler bana film kesici lazım yanı filmden bir kesidi silmek istiyorum mesela film de kötü bir sahne var o sahneyi kaldırmak istiyorum googlede okadar araştirdim en sonunda sitede yazayim dedim   sitemizde cok iyi pc kullanan oldugu için "cemal , hamza, korsan vb " daha sayamadıgım bircok kişi var..
nese bizkonumuza donelim bu programı bulursanız allah razi olsn

79
6. FİFA 07 RE-PLAY YARIŞMAMIZ / !!!!!KÜRSÜ!!!!!
« : 11 Temmuz 2007, 12:20:49 »

1. *buRq!!* <> 8 OY

2. VOLKAN <> 7 OY 

3. CEMALAKKO <> 5 OY

80
beyler ben tıklıorum bunlara hepsi kapalı gozukuo hiç bir yere bassamıorum

hepsi kapalı bakın tiklıcak bir yerim yok selectin altında isimler kapalı hep tiklanmıor nasıl düzelticem
layer e giriyorum hepsi kapalı napmam lazım ya  :(

81
KUR'ANI KERİM / SURELER
« : 07 Temmuz 2007, 01:37:20 »
Fil Suresi

Elem tera keyfe feale rabbuke bi-eshâbil fîl. Elem yec'al keydehum fî tadlîl. Ve ersele aleyhim tayran abâbîl. Termîhim bi-hicâratin min siccîl. Fece'alehüm ke'asfin me'kûl."

Kureyş Suresi

Lî-îlâfi Kurayş. îlâfihim rihlete'ş-şitâi va's-sayf. Fe'l-Ya'budû rab-be haza'l-beyt. Ellezî et'amehum min-cûin ve âmenehum min havf"

Maun suresi

"Eraeytellezî yukezzibu bi'd-din. Fezâlikellezî yedu'u'lyetim. Velâ yehuddu alâ taâmi'l-miskîn. Feveylun li'l-musallin. Ellezîne hum an-salâtihim sâhûn. Ellezîne hum yurâûn. Ve yemne'ûne'l-mâun"

kevser suresi

"İnnâ a'taynâke'l-Kevser. Fe-salli lirabbike ve'nhar. İnne şâni'eke huve'l-ebter"

kafirun suresi

Kul yâ eyyuhâ'l-kâfirûn. Llâ a'budu mâ ta'budûne velâ entum abi-dûne mâ a'bud. Velâ ene âbidun mâ abedtum. Velâ entum âbi-dûne mâ a'bud. Lekum dînukum ve liye dîn'

nasr suresi

İzâ câ'e nasrullahi ve'l-feth. Ve raeyte'n-nâse yedhulûne fi dinil-lâhi efvâcâ. Ffesebbih bi-hamdi rabbike ve'stağfirh. İnnehû kâne tavvâbâ."

tebbet suresi

Tebbet yedâ Ebî Lehebin ve tebb. Mâ-ağnâ anhu mâluhû vemâ keseb. Seyaslâ naran zâte-leheb. Vemraatuhû hammâlete'l-ha-tab. Fîcîdihâ hablun min-mesed."

ihlas suresi

Kul huvallâhu ahad. Allahu's-Samed. Lem-yelid ve lem-yûled. Ve lem-yekun lehû kufuven ahad."

Felak suresi

Kul eûzu bi-rabbi'l-felak. Min-şerri mâhalak. Ve min şerri ğâsi-kın izâ vakab. Ve min-şerri'n-neffâsâti fî'l-ukad. Ve min-şerri hâ-sidin izâ hased."

nas  suresi

"Kul eûzu birrabi'n-nâs. Meliki'n-nâs. İlâhi'n-nâs. Minşerri'l-ves-vâsi'l-hannâs. Ellezî yuvesvisu fî sudûri'n-nâs. Mine'l-cinneti ve'n-nâs"

82
İMZA'SINA YAPILAN KARŞILAŞMALAR / buRq!! & sErEmOny
« : 07 Temmuz 2007, 01:30:33 »
!!! buRq!! & sErEmOny!!!

3 MAC YAPCAZ, 2 MACTA KAYBEDEN İMZAYI YER !!!YORUMLAR..

83
SORULAR VE SORUNLAR / Limit
« : 01 Temmuz 2007, 15:22:45 »
beyler counter strike yada youtube  den video izlemek kotaya nasil yansir bide fifa2007 oynamak nasıl yansır kotaya

84
İMZA'SINA YAPILAN KARŞILAŞMALAR / Burqi & Adu
« : 29 Haziran 2007, 15:12:30 »
!!! Burqi - Adu!!!

3 MAC YAPCAZ, 2 MACTA KAYBEDEN İMZAYI YER !!!YORUMLAR..

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14