İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - C3MALAKKo

Sayfa: 1 2 3 [4] 5
37
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / DÜNYA TÜRKİYEYİ KONUŞUYOR !!!
« : 16 Haziran 2008, 11:55:07 »
Çek Cumhuriyeti'ni 3-2 mağlup eden Türkiye dünya basınında bir numaralı konu oldu. Manşetler Türkiye'nin zaferiyle süslendi. Ünlü büyük gazeteler Türkiye'nin zaferini 'mucize' olarak nitelendirirken, Nihat'ın iki golüne dikkat çekti. Kuşkusuz en dikkat çekici başlık The Sun gazetesinin 'Onlar Türk' sıfatıyla İngilizce attığı 'Turk That' ifadesi oldu. İşte bazı gazetelerinde online edisyonlarından görüntüler...
THE SUN / İNGİLTERE

AS / İSPANYA

BİLD / ALMANYA

EL MUNDO DEPORTIVO / İSPANYA

EURO 2008 RESMİ SAYFASI

FRANCE FOOTBALL / FRANSA

GLOBO / BREZİLYA

LA GAZZETTA DELLA SPORT / İTALYA

LA REPUBLICA / İTALYA

L'EQUIPE / FRANSA

MARCA / İSPANYA

SKYSPORTS / İNGİLTERE

THE GUARDIAN / İNGİLTERE

38
100 KONTÖR ÖDÜLLÜ TURNUVA / ÇEYREKFİNAL EŞLEŞMELERİ !!!
« : 15 Haziran 2008, 10:39:05 »

Oyunsiteniz 27. 100 Kontor Ödüllü Turnuva ÇeyrekFinal Eşleşmeleri Aşağıdaki Gibidir.

Tüm Maçlar Rovanşlı Oynanıp Maç Skorları Burdan Belirtilcektir

Maçlardan Sonra SS Alma Zorunluluğu Yoktur. Tüm Katılımcılara Başarılar..

SPORTİNG LİSBON - O. LYON

B.MÜNİH - MİLAN

CELTİC - BARCELONA

İNTER - MARSİLYA

39
ULTRA LİG "A" 9.SEZON / BASIN TOPLANTISI
« : 14 Haziran 2008, 17:17:14 »
Ultra Lig 9 Oyuncuları Maçlar Ve Takımlarının Gidişatı Hakkında Burda Yorum Yazabilir...

40
ULTRA LİG "A" 9.SEZON / DUYURU: HERKES BAKSIN
« : 14 Haziran 2008, 17:16:18 »
2. Hafta Maçlarının Ardından Maç Sonunda "SS"(Screen Shots) Almayan Katılımcıların Golleri Gol Krallğını Etkilemiyecektir. Tüm oyunculara Duyrulur...

41

Çeyrekfinaldeki Tüm Katılımcılara Başarılar...

Teknik Bir Problemden Ötürü Barcelona'nın yerine Yanlışlıkla Milan Yazılmıştır.

Milan'ın Rakibi Maçı Barcelonanın Sahibi mumYA.13 ile oynamalıdır...

42
1. MAÇ >>>   TOTTENHAM 0 - 0 B.MÜNİH

2. MAÇ >>>   B.MÜNİH 1 - 1 TOTTENHAM
(ARKADAŞ 2. MAÇIN 85. DAKKASINDA ÇIKTI..ŞUANDA DA ÇEVRİMDIŞI)

öle şey olmazz bi kere  1 saat içinde die bi zorunluluk yok tamam mı kendi işine bak

Tottenham tur atmalmış skorlara baklılırsa. 1 kaç saate gelmesse skor geçerli olucak.

tbrkler..

Sen ne dıyon kamıl ya  :D

43
ÖFF KOMİKMİ ŞİMDİ BU GEL YAPALIM DİYORUM HEREKZ SENİN NE MAL OLDUĞUNU BİLİYOMUŞ ZATEN VE BURDA BİTSİN KONUŞMAMAIZ YAPIYOMUSN YAPMIYOMUSN MAÇ ONU SÖYLE

Senın gibi eziklerle kaybedicek zamanım yok yol al...

fenerqral hersey acık uyduruyo bısıler geregını yap sen dahada cvp yazmıcam bu velete

44
BAK KOÇUM CİNS CİNS KONUŞMA GEL KAPIŞALIM BİDAHA SEN KORKUNDA BÖYLE YAPIYOSUN VELETMİŞİM OLUM SEN KENDİNİ NE ZANNEDİYİN LA NERDE ZANNEDİYON FİLM DE FİLANMI

Yok ben zannetmıyomda senın gıbılerı ancak dallas fılmlerınde ızlıyodum falla :D çapsız çapsız konusuyorsun okadar lafın üstüne...

45
BAK 1 MAÇ DAHA YAPALIM KİMİN KİM OLDUĞU ANLAŞILIR

Ya veletsın sen uch allah aşkına :D

yenıcem sımdı gene dıcne yok saymıyom banane :D

46
KALDIĞI YER 70 . DK TMMI 20 DK BOYUNCA GOL OLMADI

golu 14. dk de attım ;)2-1 oldu dıer golude uzatma dakıkalarında attım...

Ayrıca sen dedın bana bır yarı oynarım dıye ben kaldıgı yerden devam etcektım :D bende teklıf etmedım yanı...

ezık

47
Gereken bısı yokkı 2-1 ondeydın cıktım amatormu dedım hyr dedın yemınler ettın ok dedım ınandım kaldıgı yerden devam ettık 3-2 aldım bukadar basıt ;)

48
KARDEŞİM BUNLARIN HİÇBİRİ KÜFÜR ETEMNE SEBEP DİİL

Kardeşim dıyor hala yaw gerızekalı :D ben bole bı olay gormedım daha önce valla :D yazık...

Sayfa: 1 2 3 [4] 5