İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - C3MALAKKo

229
12.NBA LİVE 07 TURNUVAMIZ / S
« : 26 Haziran 2008, 23:35:51 »
 ;D

230
adam takım kurmayı bilmiyor! gitti yıldızları hep kadrodan cıkardı

Takım kurmayımı bılmıyo ?

(nese ben bişi demıyorm!)

231
EURO 2008 MİLLİ TAKIM ÖZEL / A Milli Takım İstanbul'da
« : 26 Haziran 2008, 17:42:37 »
A Milli Takım İstanbul'da
13. Avrupa Şampiyonası finallerinde büyük bir başarı elde ederek yarı finale çıkan ve şanssız bir şekilde Almanya'ya elenen (A) Milli Futbol Takımı İstanbul'a geldi.

Türk Havayolları'nın ''Edirne'' isimli uçağıyla Devlet Konukevi'nin önüne gelen millileri burada Türk bayraklarıyla karşılayan taraftarlar, çiçek vererek ''Hoşgeldin'' dediler.

Alkışlarla uçaktan inen millileri havalimanı personeli de yalnız bırakmadı.

Devlet Konukevi'nin dışında toplanan vatandaşlar da tezahüratlarıyla millileri bağırlarına bastılar.

Uçağın kapısından ilk olarak Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan ile Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim birlikte çıktı. Doğan ve Terim alkışlarla karşılandı.

232
"Terim 2010'da takımımızın başında"
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Hasan Doğan, Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in şu an görevinin başında olduğunu söyledi.

Milli takım kafilesiyle birlikte bugün Viyana'dan İstanbul'a gelen TFF Başkanı Hasan Doğan, taraftarların havalimanında düzenlediği karşılamaya şaşırdığını ve mutlu olduğunu belirterek, "Böyle bir karşılaşma beklemiyorduk. Bizim için süpriz oldu. Ama milletimiz kendisine hizmet edenleri her zaman takdir etmiştir ve o ailcenaplığını yine göstermiştir, bizim için büyük mutluluk" dedi.

Almanya maçının ardından görevinden ayrılacağı konuşulan teknik direktör Fatih Terim'in durumuyla ilgili olarak ise Doğan şöyle konuştu:

"Fatih hocayla uçakta görüştük. Fatih Terim şu anda milli takımın başındadır. Ama şunu da ifade etmeleyim ki Türkiye'de futbolcu olmak teknik direktör olmak gerçekten zor. Çünkü başarılı neticeler olduğunda göklere çıkarılıyorsunuz ama tersi olduğunda ailenizle yemeğe bile çıkma mümkün değil. Eleştirilerin boyutları ne yazık ki etik kurallarının çok dışında oluyor. Hem hocamızda hem futbolcularımızda bunun rahatsızlığı var. Ülkemiz herşeyin en iyisine layık. Yurt dışında nasıl bir takım maçını kaybettiğinde taraftarları onu alkışlarla uğurluyorsa, Türkiye'de de bu olabilmeli. Bunu yapabilmeli bunu başarabilmeliyiz. İşte görüyoruz Türkiye her açıdan dünyanın zirvesinde. Hocamızın bu konuda sıkıntıları olduğunu biliyorum. Bunları aşacağız. Ama herkese şunu söylebilirim ki Fatih Terim şu an milli takımlar teknik direktörüdür. Terim inşallah 2010 yılında da takımın başında olacak."

Kaynak : Sporx.com

233
. o.ç su fatih terim yıldıray ümit karan halil altintop u filan kadrodan cıkarmasaydı olmazdı boyle

Sen ne dıyosn ya ? fatıh hocanın alnından öpmemiz gerekırken !

buralara kadar getirdi takımı.. almanyaya karşıda HAKEM ve şanssızlıklar yüzünden kaybettiğimizi tüm dünya gördü. Hala halıldı yıldıraydı dıyosun a<q !!!

Çakmıyosanz bare saçma sapan konuşmayın...!!!

234
İSVİÇRELİ HAKEM'DEN NE BEKLENIRDI BEYLER _?

OFFFFFFF :@ EN AZ 1 HAFTA HAZM EDEMEM BEN BU YENILGIYI !

235
Yenılsekte üzülmicektim dıyodum şuan ağlamamak için zor tutuyorum kendımı a<q

Rüştü şu 2. goldeki saçma sapan hatayı yapmasa uzardı buyuk olasılıkla maç. çok çektik bu kalecilerden.

:(dyr) hakeme zaten söylencek çok şey yok. isviçreli o<ç!!!....

:-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X

236
İlk 11'ler belli oldu

TÜRKİYE
1- Rüştü
20- Sabri
4- Gökhan Zan
6- Mehmet Topal
3- Hakan Balta
22- Hamit
7- Aurelio
19- Ayhan
16- Uğur
18- Kazım
9- Semih

ALMANYA
1- Lehmann
3- Friedrich
6- Rolfes
17- Mertesacker
21 Metzelder
16- Lahm
15- Hitzlsperger
13- Ballack
7- Schweinsteiger
20- Podolski
11- Klose

Kaynak : Sporx.com

237
HER TELDEN DUYURULAR / Crime Yeniden Aranızda
« : 25 Haziran 2008, 21:20:18 »
Apo allah cezanı versin  :kus  ;D

238
ANKETLER / AŞK MI? SEX Mİ? :D
« : 25 Haziran 2008, 21:02:03 »
Sex ten kolay ne var am<q :D git kerhaneye sabaha kadar yap istersen..

aşk bencede..

239
Kağıt üzerinde 2-0 almanya alır dıyorm ama bu şansımızla :D maç penaltılarada gidebülü...

240
Hyr yanı logoda renk uyumu yok dıyosan renk koru olmalısın :D