İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - DeViL

253
Niqht : 3   Sinoplu : 1
tbrkler night ;)

254

255
;)

BYKILAVUZ 2 MELİH 1

tbrkler klavuz ;)

256
izmirli2:2
sinoplu:0 ilk maçta galibiyet aldım  :)
tbrkler izmirli ;)

257
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / LİVERPOOL : 8 - 0 : BEŞİKTAŞ
« : 08 Kasım 2007, 13:45:01 »
Beyler Bu sonucu almamızın iki sebebi var.
Bir 40 000 taraftara karsı 2000 kişiydik.

ikincisi ise Cemalinde Deyindği gibi teknik çok zayıftı.oyunda Hakim Liverpool da Gonul isterdiki maçı almayı ancak Ne yapalım kaybettik

NOT : Beyler Fenerlilerde çok sevinmesinler.Sunu unutmamak lazım avrupada maçlar hiç belli lmuyor.Bende Fenerim interi yenmesini isterim ancak Sonucta inter evinde.Bu nedenle hazır çımajk gerek.Her an hersey olabvilir
her maça taraftarınız arkanızda çıkmayacaksınız abdullah. o zmn her deplasman maçında 8-9 yiyin

258
Melih bunları sen çizdiysen bu konuda yeteneklisin demektir.. Çünkü mükemmel çizmişsin ;)

259
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / LİVERPOOL : 8 - 0 : BEŞİKTAŞ
« : 07 Kasım 2007, 13:25:27 »
diyecek bişey yok. Şampiyonlar Ligi'nde bu kadar berbat ve bu kadar kötü oynarsan olacağı budur. Üstüne üstlük karşındaki Liverpool..!

İnşallah Uefa Kupası'na fln giderler

260
OSC SEÇMELERİ / KAYIT YERİ & DAVETLİ LİSTESİ
« : 05 Kasım 2007, 14:31:49 »
korsannnnnnnnnnnnn benide koyyyyyyyyyy  ;D ;D ;) :) :P :'(
Bi adamı yenince buraya giremezsin bursankara. Sitede aktif olucaksın her turnuvaya katılcan ve bu turnuvalarda başarılı olduğun takdir de bu elemelere katılabilirsin.

Ama şuanda Davetli Listesi'nde onaylamayan birileri varsa onların yerine girebilirsin. Cemal ve Korsan'a kalmış

kaç tane turnuva 1. oldum kaç tane turn 2. oldum saten çoğunlukla açığım  hala ne konuşuon adamlar tanıdıklarını koyuyolar tanımadıklarını koymuolar >:( >:(
ffc'lerin hiçbirinde şampiyon olamamışsın. omffc lere bakmadım orda şampiyonlukların olabilir. Eğer aktif olsan ve şampiyonluk sayın çok olsaydı kesin alırlardı

261
Java nerde  ???

262
güzel olmuş eline sağlık

263
1.NBA 08 TURNUVASI / GRUP MÜSABAKALARI VE MAÇ SONUÇLARI
« : 05 Kasım 2007, 14:21:34 »
Herkese Başarılar...

264
OSC SEÇMELERİ / TURNUVA DUYURUSU [ RESİM]
« : 05 Kasım 2007, 14:20:13 »
Güzel olmuş eline sağlık