İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - DeViL

313
Total Posts:     20.983 mesaj
Total Topics Started:    7.958 konu

hadi zeynel yaparsın sen ;)

314
SOZLUK / issue Kelime Anlamı ve Kullanımı
« : 30 Ekim 2007, 14:31:11 »
Paylaşımın İçin SağoL

315
SOZLUK / position Kelime Anlamı ve Kullanımı
« : 30 Ekim 2007, 14:31:00 »
Paylaşımın İçin SağoL

316
SOZLUK / cost Kelime Anlamı ve Kullanımı
« : 30 Ekim 2007, 14:30:50 »
Paylaşımın İçin SağoL

317
SOZLUK / matter Kelime Anlamı ve Kullanımı
« : 30 Ekim 2007, 14:30:39 »
Paylaşımın İçin SağoL

318
SOZLUK / community Kelime Anlamı ve Kullanımı
« : 30 Ekim 2007, 14:30:30 »
Paylaşımın İçin SağoL

319
SOZLUK / figure Kelime Anlamı ve Kullanımı
« : 30 Ekim 2007, 14:30:20 »
Paylaşımın İçin SağoL

320
SOZLUK / type Kelime Anlamı ve Kullanımı
« : 30 Ekim 2007, 14:30:12 »
Paylaşımın İçin SağoL

321
SOZLUK / research Kelime Anlamı ve Kullanımı
« : 30 Ekim 2007, 14:30:02 »
Paylaşımın İçin SağoL

322
ANKETLER / FB - Kasımpaşa ?
« : 30 Ekim 2007, 14:09:15 »
aga geçen sene snn yaptığın hayelleri ebnde yaptım dedim feneri yenersek onu yaparsak  olmadı işte yüzme artk hayyaller içinde

Ben zaten İlk yariyi Kesin Lider Kapatacağiz diye bir şey söylemedim.sadece son haftalarda avrupada göstermiş olduğumuz başariyi lige de yavaş yavaş yansitmaya başladiğimiz için Böyle bir ihtimalin bulunduğunu belirttim.Zaten İlk devre sonunda Lider olmanin hiç bir önemi yok.Önemli olan sezon sonunda kimin şampiyon olacaği.Bunu da şimdiden kestirmek Oldukça zor
oda doru ama işte bi kasımpaşayı ligte yendiniz die  olmaz yani nese gs maçındaki penlatı neydi öle ya bomba gibiydi ulusoy zengin gene
hemen olayı nedn gs'ye kaydırıyosun..? 2-1 kazandık lideriz bitti artık tartışmaya gerk yok
nereye bitti len bu sene o kdr çok penaltı kazandınız.Bizim hakkımız yendi kaç defa  açık işte
bitti tabi artık o sonucu deiştirebilecekmisin anck maç bittikten sonra böle tartışma çıkarırsınız başka yapcak bişey yok çünkü

323
« : 29 Ekim 2007, 15:54:50 »
aga geçen sene snn yaptığın hayelleri ebnde yaptım dedim feneri yenersek onu yaparsak  olmadı işte yüzme artk hayyaller içinde

Ben zaten İlk yariyi Kesin Lider Kapatacağiz diye bir şey söylemedim.sadece son haftalarda avrupada göstermiş olduğumuz başariyi lige de yavaş yavaş yansitmaya başladiğimiz için Böyle bir ihtimalin bulunduğunu belirttim.Zaten İlk devre sonunda Lider olmanin hiç bir önemi yok.Önemli olan sezon sonunda kimin şampiyon olacaği.Bunu da şimdiden kestirmek Oldukça zor
oda doru ama işte bi kasımpaşayı ligte yendiniz die  olmaz yani nese gs maçındaki penlatı neydi öle ya bomba gibiydi ulusoy zengin gene
hemen olayı nedn gs'ye kaydırıyosun..? 2-1 kazandık lideriz bitti artık tartışmaya gerk yok

324
« : 29 Ekim 2007, 12:14:51 »
Gülünecek bir şey yok beyler.Son haftalarda Avrupada göstermiş olduğumuz başariyi lige de yansitmaya başladik.Zaten önümüzde Beşiktaş ve galatasaray derbileri var.bu maçlari galibiyetle kapatirsak İlk yariyi lider tamamlariz.
tmm hamza kaparsınız lider  ;D ;D ;D ;D