İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - egee17

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 [7] 8
73
Nadir herkesçe favori ama Reaper in kombinelerine dikkat onun kadar iyi bi kontra atak oynatan görmedim ben.Onun sayersinde de kontrayı kontraya çevirmeyei öğrendim skor tahminim reaper 3 farkla alır

74
Türkiyemle oynuyorum unuttunuz heralde.Nihat Kahveci yoksa 10 nihat çıkar o takımda merak etmeyin bu arada arkadaşımada şimdiden başarılar diliyorum iyi maç olsun sonuç ne olursa olsun kardeş çıkma print screen alıcaz.

75
3 golü olanları yazmışsınız bnm Yıldıray da 3 gollü her maç frikik çakıo

76
Abi sağol ama bende senin gibi düşünüyorum hem düzen sağlanmalı hemde bişey daha var siteyi tanıyan üye olan ve turnuvalara katılan sayısıda artıyo emin ol taleplerde artacaktır.Belki şimdi hayal olarak durabilir ama sitenin ileride number one olması içten bile değil

77

TÜRKİYEM 3 - 1 PORTUGAL

Zor maç oldu ama arkadaş çok bastıdı baştan.10 kişi kaldım daha iyi oynadım ama bidahaki maç nihat cezalı bakalım napıcam

78
ULUSLARASI LİG / Ynt: HAMACHİ AĞIMIZ
« : 17 Aralık 2006, 01:02:00 »
herkes eklesin bari ağı

79
Hamza abi fifa 07 interactif ligle ilgili olan projemi biliyorsun o sebebledir ki mod olup projemi hayata geçirmek istiyorum.

80
Arkadaşlar interactive lig içinde rest of world ligi görmek istermisiniz olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi lütfen belirtin biçok ülkeden toplam 14 takımın olduğu hemen hemen eşit seviyelerdeki bilindik takımlarla yarışmanın zevkini tadalım

81
beckham capslock 7 gol yemedi benden normalde 88 de 4. golü attım Arda ile sonra arkadaş ukraynaya sinirinden kendi kalesine attı  bi + capslock kötü oynamadı 1. golüm frikikten 2. golümde biraz şansaydı bu kadar yüklenmeyelim adama

82
TÜRKİYEM 7 - 0 UKRAINE

Bu arada ben 4. golü atınca arkadaş kendi kalesine golatmaya başladı önlemek için bide sarı kart gördüm faul yaparken onun için son 3 golü saymasanısda olur genede arkadaş 4 olunca bile çıkmadı caps almam için saolsun

83
Ukraynayı alan arkadaş girerse bende bu akşam maçı yapıp bitirmek düşüncesindeyim.Arkadaşa başarılar şimdiden iyi olan kazansın şans faktörü etkili olmasın

84
FFC 16 / Ynt: KAYDINIZI BURAYA YAPINIZ
« : 16 Aralık 2006, 15:56:20 »

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 [7] 8