İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - eren1204

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6
25
ŞAMPİYONLAR LİGİ KULVARI / Ynt: ***FİNAL***
« : 20 Eylül 2006, 18:24:48 »
kaçtı  ;D

26
yaa ben kazandım bea susun  ;D ;D ;D

27
indiriyorum bak bi yamuk çıkarsa keserim kıskandım sizi yaw indirmem indirmem dedim gene indircem bi kere el alışmıs kücüklüğümnden beri fifayla büyüdüm ölüncede fifa oynayarak ölrüz ;D fifa 2075 :D

28
fenere 31 tane gol atcam benden günah gitti  ;D

29
KNIGHT ONLİNE / yeni koxpu istermisniz
« : 19 Eylül 2006, 20:48:49 »
 yeni koxpu isterseniz talebe göre koycam cünkü baya zorlastı olay  ;D kurması yapması flan

30
KNIGHT ONLİNE / Ynt: Kolay para kasma yolları
« : 19 Eylül 2006, 20:47:27 »
birkac tane abyssle olcak is deil en az 30 normal seviye icin 50 yi öneririm ben size 100 tane kırdırsanız bi hele aboww neler çıkar biz kafede öle bi iddaya girmistik kankimle :D sen kırdırsan bi bok çıkmaaz dedi bende gel iddasına dedim abyssden kırdıdıgımız zaman icinden cıkan en degerli seyine iddaya girdik :D tabii ben yöntemi biliyodum 1 hafta kastım sırf abyss hem 1 level atladım :D hemde 136 ydı galiba abssyim oldu sonra cafeye gittik açtık pcleri kankim 105 tane toplayabilmsiti sonra basladık sırayla kırdırmaya 50 ye kadar fp,chtin,pot gibi saçma saçma seyler cıktı 50den sonra basladı güğzel seyler cıkmaya :D ilk ona raptor çıktı havalandı birrden banada elixir çıktı dedim ben kesin kaybetcem sonra ona arka arkaya 5 tane pot çıktı sıra bana geldi shard çıktı saten onda son 10 abyss kalmıstı bende daha vardıı dedim hepsini kırdır bi anda kırdırdı bi tane gb çıktı dierlerinden pot,shell falan sonra bende basladım kırdımaya 2 kere üst ütse rogue shell çıktı :D sonra bıraktım kırdırmayıı garanti kazanmıstım saten kankimin raptorunuda aldım sonra abyssden çıkan herseyii sattıkk parayıda bölüstük gene acıdım keretaya :D valla benden tavsiye 50 taneyle gidin eğer levelde düsükse ii itemler mutlaka çıkar level 1 de kırdırınca valla ne manyak itemler çıkıyo yaw    ;D ;D ;D

31
KNIGHT ONLİNE / Ynt: Kolay para kasma yolları
« : 19 Eylül 2006, 20:38:52 »
yazımı niye dikkatel okumadın çekirge 30 dan fazla olursa ii olur demistim  :P 

32
adamlar benden önce isi pişirirler  ;D

33
msn yi iki gün açmadım bi dünyanın tersine dönmediği kaldı ne kadar gerekliymis yaw msn

34
ŞAMPİYONLAR LİGİ KULVARI / Ynt: ***FİNAL***
« : 19 Eylül 2006, 18:47:13 »
bende varımm  durun leennn  ;D

35
bu ara gittik üniye okulu falan turladım evde deildim açsam bile oynayamazdıM çok sorry nolcak sindik

36
27.FİFA 06 TURNUVAMIZ / Ynt: Karşılaşmalar
« : 15 Eylül 2006, 18:01:07 »
yahu ne zaman belli olcak kac gün oldu hadin yaw  ;D

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6