İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - evanescence

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22
229
KAYIT YAPILMAYACAK

2.RAUNDAN DEVAM EDECEKSİNİZ

GURPTAN ÇIKAN TAKIMLARAL BERABER 2.RAUNDAN DEVAM EDECKSİNİZ

peki maçlar ne zaman başlayacak ? ve nasıl olacak şampiyonlar ligi gibi grupmu (A,B,C vs.) olacak yoksa karşılaşmalar daha önceden belirlenecek tek maç mı olacak

230
arkadaşlar replayımı kaydettim ve youtubeye gönderdim ama bu youtube ne zaman onaylıyor yada onaylıyormu ? göstermiyor çünkü

231
FİKSTÜR / Ynt: 3. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
« : 27 Ekim 2006, 23:14:59 »
Arsenal: 8
Galatasaray: 1

(yeni sahibiyle yaptık)

evet maçımızı ettik güzel maçtı ve yine yenildim arkadaşı tekra tebrik ediyorum

232
« : 27 Ekim 2006, 22:15:01 »
benim rakip msn acmıo :S

cmylmzzz kardeş galatasarayın yeni patronu ve senin yeni rakibin benim istersen maçımızı edelim
tabiki buralardaysan

233
FİKSTÜR / Ynt: 4. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
« : 27 Ekim 2006, 22:11:38 »
M.UNİTED : 5 - 3 : REAL MADRİD

NOT: GFB_SEROO YU YENMEK GERÇEKTEN ÇOK ZOR ÇOK İYİ MÜCADLE İDİ TBRK EDİYORUM KENDİSİNİ VE LİDERLİK KOLTUGUNDA BU HAFTADADA BEN VARIM  ;D ;D

ÇOK EMİN KONUŞMA SADIK :D LİDERLİK KOLTUĞUNU SENDEN BİR DAHA HİÇ VERMEMEK ÜZERE DEVRALDİM :D

BARCELONA 7 - 1 GALATASARAY

YENİLMEZLİK ÜNVANİM SÜRÜYOR :D

Güzel bi maçtı Hamza kardeşe teşekkürler bana o 1 gol yetti (ne kadar attığım önemli değil önemli olan nasıl attığımdır.) :D

234
« : 27 Ekim 2006, 20:56:26 »

hocam senin rakibin pcsi bozulmuş malesef yerine başkasini alacağiz mecburen .  bu karşilaşma 3-0 hükmen senin galibiyetinle sonuçlanacaktir .

ne oyuncu mu lazım hemen girebilirim

peki kardeşim oyunsiteniz euro lig turnuvamıza yedek kayit talebin kabul edilmiştir . takımın galatasaraydir . üçüncü hafta maçin cmlymzz ile şimdi yap istersen , başarilar dilerim

oooff hemde galatasaray he güzel eyvallah hamza kardeş sağolasın

235
« : 27 Ekim 2006, 20:53:52 »

hocam senin rakibin pcsi bozulmuş malesef yerine başkasini alacağiz mecburen .  bu karşilaşma 3-0 hükmen senin galibiyetinle sonuçlanacaktir .

ne oyuncu mu lazım hemen girebilirim

236
bende şampiyonlar ligindeyim ve orada 3. sıradayım uefa kapısını araladım ancak benimde buraya kayıt yapmam gereklimi yoksa orada oynayıpta uefa ya gidenlerin kayıt yapmalarına gerek yokmu ??

237
ve bu da printin arka yüzü beyler :D bakın 2 golü de 90 da atmiş . neden yanlış tarafi gösterion sero :D

sende he iyiki 90 da atmış iki golüde sen kendine bak 30,31,33,34 peşpeşe sıralamışsın :D kesin oyunda bi sorun oluşmuştur :D

238
arkadaşlar 2. tur kuraları çekilmiş uefa ne olacak  ???

normalde uefa kayitlarinin dolmasini bekleyecektik fakat görülen o ki uefa kupasi kulvari kayitlarinin tamamen dolmasi biraz zaman olacak . bu yüzden şöyle bir uygulamaya gideceğiz : ŞAMPİYONLAR LİGİ KULVARİNDAN ELENEN HERKES UEFA KUPASI KULVARİNA KAYİT YAPTİRABİLECEK . ister gruplarda elensin ister ikinci turda . isterse finalde . yani uefa kulvari bambaşka bir turnuva olacak 40 kişiden oluşacak .

peki biz buranın 40 olmasını mı bekleyecez yoksa oynayacakmıyız

239
arkadaşlar 2. tur kuraları çekilmiş uefa ne olacak  ???

240
FİFA 2007 TURNUVALARI / Ynt: FİFA 07 TÜRKİYE LİGİ
« : 26 Ekim 2006, 22:50:51 »
RaiN  arkadaşımızında dediği gibi aramızda aynı takımı tutan çok kişi var takımların güçleride ortada nasıl olacak peki şahsen ben galatasaraylıyım ve galatasarayı almak isterim ve aramızda çoğu kişide tuttuğu takımı ister onun içinde ben pek sıcak bakmıyorum bu olaya. düşünsenize mesela ben galatasarayı alacam diğer arkadaş misal rize spor denk geldi bu iki takım arasındaki güç durumu nasıl olacak o yüzden pek adil olmayabilir

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22