İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - fbli_07

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6
50
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / İLK ÜÇ HAFTA TOPLU SONUÇLARI
« : 31 Temmuz 2007, 20:58:44 »
tek maçı olanları ne yapcaz aga

51
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / OYUNCU DEĞİŞİKLİKLERİ
« : 31 Temmuz 2007, 20:58:20 »
ben gircemde cd arkda bnm yerimi ayırtın ;D  :D cdyi alınca sokarsınız :D

52
bn hanzer kadar .... görmedim yhaw ilk eli 2-1 yendim 2.eli 2-0 dı 1 şutu kaldı çıktım sora dio bida felan sora bida yaptık 2-0 yendim konusmasin ss war cok mizikci bn cemalokkodanım artık böle insanmı olur süper ligde cemalden tarafım!

53
FENERBAHCE / 10 Numara Kaptan Alex!
« : 31 Temmuz 2007, 13:14:41 »
Fenerbahçe Yönetimi, pazubandını ve Tuncay'dan boşalan 10 numaralı formayı Brezilyalı yıldıza verip, ona takımın lideri olarak baktığını gösterecek.

Takım, ikinci dönem çalışmaları için Avusturya’nın yolunu tutarken, geçen sezondan kalan sakatlığını tedavi ettirebilmek için Brezilya’ya giden Alex, dönüşte iki sürprizle karşılaşacak. 3 sezon giydiği Sarı-Lacivert formayla 2 şampiyonluk yaşarken, bu sene gol krallığı sevincini de tadan Sambacı’nın motivasyonunu yükseltmek isteyen yönetim, bunun için iki aşamalı bir plan üzerinde duruyor. Roberto Carlos’un, “Kaptanlık büyük onur olur. Ancak Alex ve Aurelio gibi isimlere saygım var” sözleri sonrası, kaptanlık pazubandını Alex’in takması kesinleşti gibi. Planın ikinci bölümünde ise forma numarası değişikliği var. İmza törenine numarasız formayla katılan Alex’e, Tuncay’dan boşalan 10 numaranın teslim edilerek, “Sen bu takımın liderisin” mesajı verilecek.

KAYNAK:FANATİK

54
Evet arkadaşlar Yanlış duyamadınız bu tamamen doğru ve denenmiştir.Geri dönüşüm kutusundan yanlışlıkla bi dosyamı sildiniz?Telaşa gerek yok ozaman hemen bu programı indirin ve kurun.Yazılımın kurulumu ve kullanımı cok basit Yazılım kurulduktan sonra çalıştırın karşınıza bi ekran gelicek orda oranacak sabit diskleri seçiyorsunuz ve sonra scan diorsunuz bu kadar basit gerisini Undelete Plus a bırakın biraz arama yaptıkdan sonra size silinen dosyaların bi listesi gelecek bu listeden istediğiniz bir dosyanın yanına tik atıp Yukardaki seçeneklerden ''START UNDELETE'' yi seçioruz ve başlıyor geri dönüşüm sonra istediğiniz bir klasör seçerek geri dönüştürülen dosyaları ordan alabilirsiniz....

Yazılımın Boyutu:1.05 MB(CIK)

Yazılım tamamen ücretsizdir....
http://www.undelete-plus.com/files/undelete_plus_setup.exe

56
GIRGIR YERİ / fbli_07 nin flood bölümü kimse girmesin!
« : 31 Temmuz 2007, 11:57:08 »
asdasda

57
GIRGIR YERİ / fbli_07 nin hahaha bölümü kimse giremez!
« : 31 Temmuz 2007, 11:54:08 »
hahaha

58
Burada yaptığım walları paylaşacam
Anelka:

59
HER TELDEN DUYURULAR / FiFayı Bırakıyorum
« : 28 Temmuz 2007, 00:14:02 »
ARTIK BENDE FiFaYI BIRAKIYORUM FİFA 08 DE GÖRÜŞMEK ÜZERE  ::)

60
SORULAR VE SORUNLAR / AciL Cevap Verin
« : 26 Temmuz 2007, 21:07:21 »
Ya Bana hala şu repimi wermediniz B Liginde 2.olmustum!

Sayfa: 1 2 3 4 [5] 6