İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Force23

32125
ADAMLAR DEĞİRMEN SMACI ÜZERİNE DERLEME YAPMIŞLAR MİX GİBİ BİŞEY DEHŞET BİŞEY İZLEMEYEN COK ŞEY KAYBEDER BENCE....

TIKLA İZLE

32126
NBA / NBA SLAM DUNK CONTEST 2007
« : 25 Şubat 2007, 14:09:52 »
GERALD GREEN NATE ROBİNSON UN ÜZERİNDEN GÖZÜ KAPALI SMACI:

İZLE

32127
« : 25 Şubat 2007, 14:04:31 »
NATE ROBİNSON ALLEY - HOOP SMACI:

İZLE

32128
« : 25 Şubat 2007, 13:58:28 »
DWİGHT HOWARD STİCKER SMACI :

BURDAN İZLE

32129
Önemli deil kardeş tekrar burdasın ya bu güsel....

32130
BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ / SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN
« : 24 Şubat 2007, 20:06:05 »
Nightmare arkadaşım theblon adlı arkadaş karşılaşmaya hazır eğer sende hazırsan bugun maçınızı yapında aradan en azından bir maç çıksın bende yedek kayıttan birisiyle oynuyacağım diğer arkadaşlarda lütfen eşleriyle msn üzerin den görüşüp helledin maçınzı bu hafta sonu bu turnuva bitsin ve 2. bi turnuvaya başlayalım...

xrcrash kardeşim turnuvamızla ilgilenip theblon adına buraya kendisinin maç yapmaya hazir olduğunu söylemenden dolayi sana teşekkür ediyorum fakat şunu da söylemek istiyorum ki , katilimcilarimiz buraya kendi kullanıcı adlarindan giriş yapip mesaj gönderdikleri takdirde turnuvamız çok daha seri bir şekilde ilerleyecektir . bunun için kendilerini bu konuda uyarip turnuvamızla en az senin kadar ilgilenmeleri gerektiğini söylemenin çok yararlı olacağina inaniyorum 

Hamza abi cok haklısın ama bu arkadaş theblon adlı böle hiç site görmemiş sitede msjlar yazmamoş bi arkadaş o yüzden ben nightmare arkadaşın onun msn adresini ekleyerek msn üzerinden görüşmelerini rica ediyorum en uygunu bu olur bence ....

32131
BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ / TURNUVA ÖDÜLÜ !!!
« : 24 Şubat 2007, 20:02:42 »
Saol kardeş bunu belirttiğin iyi oldu

32132
NBA / McGrady'nin 37 sayısı yetmedi
« : 24 Şubat 2007, 12:10:57 »
Paylaşımın için saol kardeş ...

32133
Ya format ı biliorumda daha kolay bi yolu vardır belki çünkü format baya iş cıkarıor başına yok bütün yazılımları tekrardan yükle bilmem ne canımı cok sıkıor yaws

32134
FIFA 2007 / HAYATINIZDA BÖLE BİR SKOR GÖRDÜNÜZ MÜ ?
« : 24 Şubat 2007, 11:30:48 »
Güsel gol atmışsın da en düşük seviyede oynadın heralde

32135
Arkadaşlar ben bilgisayarı kapatıyorum acarken karşılama ekranına adminestrator diye bi hesap geliyor ben bu hesbı her seferinde siliyorm ama oda her seferinde tekrar geliyor neden böle oluyor bide şifre var şifreyide kıramıyorum acaba birisi benm bilgisayarımamı girmeye çalışıyor yada bu adminestrator güvenli moddaki adminestratormu? Bilen ilgilenen arkadaşlar varsa yanıtlarını bekliyorum....

32136
BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ / SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN
« : 24 Şubat 2007, 11:19:07 »
Nightmare arkadaşım theblon adlı arkadaş karşılaşmaya hazır eğer sende hazırsan bugun maçınızı yapında aradan en azından bir maç çıksın bende yedek kayıttan birisiyle oynuyacağım diğer arkadaşlarda lütfen eşleriyle msn üzerin den görüşüp helledin maçınzı bu hafta sonu bu turnuva bitsin ve 2. bi turnuvaya başlayalım...