İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Force23

32137
BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ / NBA LİVE 07 OYUN KURALLARI
« : 24 Şubat 2007, 11:16:48 »
ARKADAŞLAR Bİ KURALI EKLEMEYİ UNUTMUŞUM EĞER MAÇ ESNASINDA KARŞI TARAFIN VEYA BİZİM ELEKTİRİĞİMİZ VEYA BAĞLANTIMIZ GİTTİĞİNDE NE YAPACAĞIZ??

EĞER HANGİ PERİYOTTA KALINDIYSA MESELA 2 PERİYOT BİTTİ 3. PERİYOT BAŞLAYACAK OZAMAN İKİ PERİYOD OYNARSINIZ KAZANANIN SAYISI ELEKTRİK VEYA BAĞLANTI GİTMEDEN ÖNCEKİ SAYISINA EKLENECEKTİR.

O YÜZDEN HERKEZ SKORUNU İYİ AKLINDA TUTUSUN VE SÜREKLİ GÖZÜNÜZ SKORDA OLSUN UMARIM BU TÜR SORUNLAR LA KARŞILAŞMAZSINIZ

İSTEYEN MAÇI BAŞTAN OYNAYABİLİR HER İKİ TARAFTA KABUL EDERSE AMA EĞER 4 PERİTODUN SONUNA DOĞRU İSE VE FARK BAYA AÇILMIŞ İSE O KAZNMIŞTIR ...!!! 

32138
CRAL86 ADLI ARKADAŞ DİSKALİFİYE OLMUŞTUR

DİSKALİFİYE NEDENİ: SİTEDE VE MSN DE HAFTALARCA ONLİNE OLMAMASI....

32139
Ge force u al bence daa ii ama atı da ii tabe yine karar senin ...

32140
Hamza abiyle ben 14 saat hazırız ama dier arkadaşlara zor ulaşıyoruz bide night mare var apdullah var onlarda girior nese en kısa zamanda maçlar yapılıcak bide hamza abi sen bu ilk sayfadaki takımlara bak ona göre kendine yeni bir takım seç  oke ?

32141
Güselmiş kardeş saolasın....

32142
FULL PROGRAMLAR / masaüstünüze yılbaşı ağacı
« : 23 Şubat 2007, 17:10:03 »
Paylaşım için saol karddeş....

32143
3.CSS TURNUVAMIZ / KAYIT YERİ....
« : 23 Şubat 2007, 17:08:34 »
İnşallah hemen olurda başlasın artık turnuva ...

32144
BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ / NBA LİVE 07 OYUN KURALLARI
« : 23 Şubat 2007, 17:07:13 »
Bu kuralda nerden çıktı ? önce bi açıklamasını yapsaydın insanların gözünü korkutma yaw açıkla 8 dakka yı da ondan sonra oyuncular o şekilde hareket etsinler...

32145
Cral gelse yapacam maçımı ama bu gun son gündü gelmiyecek heralde msn de de ekledim gelmedi nese yedek kayıttan birisini alırız artık hamza abiyle fernando gago yapıcak cd yi bekliyor sonra nightmare le de the blon yapıcak ama ekleme sorunları oluyro nese hafta sonu gelsinde hallederiz hepsini....

xrcrash kardeşim bana kalırsa turnuvamızın formatini biraz daha hızlandiralim . nba 07 turnuvalarimizda da , pes 4 ve fifa 07 turnuvalarinda olduğu gibi her bir tur için maximum 2 ya da 3 gün verilsin . birinci turnuvamızı açali 15 günden fazla oldu fakat henüz hiç bir karşılaşma oynanmamiş . bu durumun en büyük sebebinin , karşılaşmalarin tamamlanmasi için son tarihin verilmemesi ve sürenin oldukça uzun olmasindan kaynaklandiğini düşünüyorum . isterseniz daha fazla vakit kaybetmeden rakibi burada olmayanlari diskalifiye edip turnuvamızla ilgilenen katilimcilari birbirleriyle eşleştirelim .

Sana tamamiyle katılıyorum hamza abi cral 86 diskalifiye oldu saten ben dün bütün gün onu bekledim gelsede maçımızı yapsak diye ama o gelmedi şimdi yedek kayıttan birisini seçelim cral 86 nın yerine girsin bu hafta sonuda bütün maçları bitirelim bence en kısa sürede ikinci nba 07 turnuvası yapalım hem daha cok konu ve ilgi olur diye düşünüyorum sen ne dersin hamza abi ?????

32146
Sanırım iki tane dallas olucak  ama olsun bari ne yapalım ha bire yoruyoruz seni hamza abi kusura bakma....

32147
Abi tamam da şimdi amatörden alırsak işi iyi olmazmı ? yani benim düşüncem öyle bide fifa 07 gibi tabe ilgi görmez ama ne yapalım yani bununda buna göre bi ilgisi olur az cok ben öle umut ediyorum.... ;)

32148
FULL PROGRAMLAR / masaüstünüzde kuzu gezsin
« : 22 Şubat 2007, 19:23:03 »
Güsel paylaşım saol kardeşşş...