İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - gallasagit

Sayfa: 1 [2] 3 4 5
13
HAMZA ABİ Bİ ŞİKAYETİM VAR VE BU SİTEDEN YAVAŞ YAVAŞ SOĞUTMAYA BAŞLADI BENİ

AGA Bİ TURNUVA BİTMEDEN DİĞERİNİ AÇTIRIYORSUN VE ÇOK KARIŞIK BİR HAL ALIYOR ARTIK İNANIN AMA OYUNDAN BIKMIŞ HALDEYİM HEM FIFA06 HEMDE FIFA06 WCUPTAN YANİ AGA ŞU İŞE EL AT YOKSA YANİ BİLMİYORUM ARTIK YORUM LTFN SİZ NE DERSİNİZ DEDİKLERİM İÇİN SAOLUN

14
20.FİFA 06 TURNUVAMIZ / Ynt: Turnuva Sohbet Bölümü
« : 06 Eylül 2006, 15:20:57 »
arkdşlar ben burdan çıkmak istiyorum yerime başkasını alamıyacaksanız skorlarımı 3-0 3-0 geçin bu sitedeki turnuvalar beni oyundan bıktırdı kusura bakmayın :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

15
22.FİFA 06 TURNUVAMIZ / Ynt: KAYDİNİZİ BURAYA YAPINIZ
« : 06 Eylül 2006, 14:27:43 »

16
ARKADAŞLAR YUSUF BENİM KUZENDE SİZ MSNNİZİ 22:00-23:00-24:00 ARSI AÇIKT UTUN.YUSUF DAYISI GİLE GİTTİDE.BEN ONA SÖYLERİM.

eğer deco nickli kardeşimiz o siralarda yusufu görürse maçini yapsin . ancak rastlayamazsa ilk şikayet decodan geldiği ve yusuftan da herhangi bir itiraz gelmediği için deco yari finale çikacaktir bilginize  ;)
malesef ben ulaşamadım aam öle olsun arkdşın pcsi kastı ve ben oyundan çıktım aslında sizlerin bu sözleri üzerine oynamam geekiodu ama madem öle dediniz maça çıkalım dedik bugün beni şoklar içinde bıraktı bu site allah bana sabır versin

17
deco91 1-3 yusuf1991
arkdş skoru yanlış yazdı heralde 20-0

18
hamza abi ben sana verdimmmm samedle birlikte verdim

19
aga bu sitede kimin ne olduğunu bilmiyorum elemeyi bana bırakmayın kimsenin günahınıda almak istemem ama o *.* kimse karşıma çıkmasın yemin billa pcsi elimde kalır

20
iide aga güsel sölüyonda nsl yapcas onu bilmiom falla sen sitede ii tanıdıklarını bi kefeye koy bi de tanımadıklarını bi kefeye koy sonra çıkartmaya çalış

21
KİM BUUUUUUUUUUU!......

SAMED KARDEŞ DAHA DEMİN SENİNKİNİ 0 LAMİŞTİM . OLAYİN SUÇLUSUNU YAKALAMAK ÜZEREYİM GALİBA HATTA BULDUM GİBİ  >:(
kim aga sölemiyo bari biz onn canını yakalım anakartı yansında görsün her kimse küfür de edemiyom içimde kalıyo yaa

22
kim bu yaaa aramısa sısmış

24
ağalar yusuf_akkus açmıyo sölüyom ulaşimıyom adama >:( >:( >:( >:(

Sayfa: 1 [2] 3 4 5