İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - ManSpider111

241
Müşterilerimize Özel / Tema Hatası
« : 02 Eylül 2008, 18:52:20 »
Saw saygılı ol biraz...!!!

Konu kilitlendi!

242
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / Win ve Schoot9 Buraya BAKIN !
« : 02 Eylül 2008, 18:47:55 »
hala bu sitede ve herkes adımı EGE olduğunu bilio tabi beyininde sorun olan varsa başka tabi ve sen burda ne arıyorsun ZİYARETÇİ!!!

rütbeye iyi bak eCe

karı oldugun için artık adın bu bn böyle diycem
WİN İLERİ GİTME SINIRLARI ZORLUYOSUN ..........!!!!!!!!!!!!!!!!

243
win rütbeni aldın artık kesin yoksa bizzat ben aldırırı mrütbenizi tabi ben demeden önce mesut almassa :D  ;D

244
evet schoot sitede öle bişe yazmadın :D gel  msn  e gel hamaya aksine ben yazdım gidin dedim  :) tabi pm den sölemediysen  ??? :)

245
« : 02 Eylül 2008, 18:36:31 »
kes sesini WİN kalıyorsan adam gibi kal gidiyorsaan erkek gibi git  :)

246
SORULAR VE SORUNLAR / HAMZA ABİ HAKKINI HELAL ET..
« : 02 Eylül 2008, 18:32:29 »
Konu kilitlendi!

247
« : 02 Eylül 2008, 18:31:44 »
 :)

248
« : 02 Eylül 2008, 18:25:29 »
o zaman söyle ana avrat kğfğr ettiğini onunda rütbesi alınsın
onun yerine sana rütbenin geri verilmesi öneriliyor ve başka seçme hakkında yok teklifleri hamza - abdullah ve mesut verir. kabu letmiyorsan  fazla yırtınmayı bırak fifadeviline git oke ?

249
« : 02 Eylül 2008, 18:22:02 »
Orda bir tek schoot9 küfür etmedi sende ettin belirmek isterim ve mesut schoot da deliller oldugu için senin rütbeni almış ve yinede son kez bana başvurdu ve dogruları söyledim ve mesut bu site ortasındaki kepazeligini affedip schoot un rütbesinini kalmasına sanada rütbenin geri verilmesi yönünde karar aldı sen hala bu durumda haksız mı görüyorsu nkendini ?

söyle o zaman onunda rütbesi alınsın
onun rütbesinin alınması yerine sana rütbenin geri verilmesi pek öneml idegi lgaliba ?

250
« : 02 Eylül 2008, 18:20:52 »
eh zorla tutmuyoruz burda kimseyi kimsenin nazınıda çekmeyiz güle güle ...!!!!!!

251
« : 02 Eylül 2008, 18:19:26 »
Orda bir tek schoot9 küfür etmedi sende ettin belirmek isterim ve mesut schoot da deliller oldugu için senin rütbeni almış ve yinede son kez bana başvurdu ve dogruları söyledim ve mesut bu site ortasındaki kepazeligini affedip schoot un rütbesinini kalmasına sanada rütbenin geri verilmesi yönünde karar aldı sen hala bu durumda haksız mı görüyorsu nkendini ?

252
« : 02 Eylül 2008, 18:16:23 »
umrumda değil şimdi o mesajları editlemesen onun rütbesi gitcekti bnm değil..
o kadar emin olma bence  ordakileri editlemesem ikinizde rütbesi gidecekti herşey çok kolaymı sanıyon ?