İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - N1CKL3S

Sayfa: 1 [2] 3
13
OSC REAL LEAGUE-1 / Sohbet Mekanı
« : 08 Temmuz 2010, 15:50:54 »
kardeşim ben yedek üye olarak ilk maçı yapamadım o maç nasıl sonuçlanmış olacak ?

14
güzel uygulama tebrikler  :cup  :yemek  :(alk)

15
sa hamza kardeşim bugün ayın 8'i . En geç bugün başlayacağımızı söylemiştin . Başlamıyor muyuz?

16
Yahu kardeşim 1 AY BOYUNCA 64 kişinin dolmasını mı bekleyeceğiz ???? 32 kişilik olsun ne fark eder ? başlayalım hemen  :yemek  :cup

1 Ay beklemeyeceğiz hocam :)) Şu anda 30 kişi kayit yaptırdı. Kayıtlar için son 4 gün veriyorum. Bu 4 gün içerisinde 64 kişiyi toplayamazsak son günde ne kadar kişi kayıt olmuş ise onun üzerinden bir format ayarlarız. Yani en geç 4 gün sonra başlıyoruz demektir bu.

İyi eğlenceler.
eyw kardeşim yani inş. temmuz'un 8'inde başlıyor turnuva iyi hadi hayırlısı bakalım. bu arada ödül için anket çoğunluğu mu belirleyici olacak?  :top :cup  :)

17
Yahu kardeşim 1 AY BOYUNCA 64 kişinin dolmasını mı bekleyeceğiz ???? 32 kişilik olsun ne fark eder ? başlayalım hemen !  ???

18
Yahu kardeşim 1 AY BOYUNCA 64 kişinin dolmasını mı bekleyeceğiz ???? 32 kişilik olsun ne fark eder ? başlayalım hemen  :yemek  :cup

19

20
OSC REAL LEAGUE-1 / OSC REAL LEAGUE KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR
« : 02 Temmuz 2010, 11:53:48 »
yedek için N1CKL3S > FC Porto  e-mail > givemeurlove34@hotmail.com

ilk yedeksin hocam izlemede kal

TMM Kardeşim sağolsn.yalnız msn pek açmıyorum da hamachiden FC JUVENTUS ağında eğer online isem "N" ye basıp beni kolaylıkla bulabilirsiniz nikim N1CKL3S oke.

21
ağ adını yazarsan sevinirim

22
kardeşim ağ doldu ek ağ açar mısın?

23
kardeşim ağ doldu ek ağ açar mısın?

24
Kardeşim Ağ Doldu Ek Ağ Açar mısın?

Sayfa: 1 [2] 3