İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - Nightmare

589
FORUM OYUNLARI / ŞUAN NE YAPIYORSUNUZ
« : 25 Mart 2007, 21:47:12 »
ARDAKAŞLAR ŞUAN NE YAPIYORSUNUZ BU OYUNA ÖRNNEK :D

ŞU AN OYUNSİTENİZDE YENİ OYUNLAR HAZIRLIYORUM :D

590
FORUM OYUNLARI / RUH HALİNİZ
« : 25 Mart 2007, 21:46:14 »
Ardakaşlar suanda nasıl bir ruh halindesiniz belirtin :D

591
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / TÜRKİYE : 4 YUNANISTAN : 1
« : 25 Mart 2007, 21:45:42 »
BEYLER YUNANİSTAN KARŞIMIZDA ACİZ KALDI NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ DUYGULARINIZI BELİRTİN

BEN MUTLULUKTAN UÇUYORUM :D :D

592
200.FİFA 07 TURNUVAMIZ / REAPER - NIGHTMARE
« : 25 Mart 2007, 21:23:16 »
...YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

593
ŞARKİ SÖZLERİ / Ceza - Gene Elde Mendil
« : 25 Mart 2007, 21:19:18 »
Ceza
Ne kadar çok arif var bir çoğu sahte, ne kadar çok tahrik var edenler kahpe, eli boş dönmüşsen kalmamışsa hatırı dostun, hiç hatırı kalmamış olan o Kırk yıllık kahve, caddeler mert değil bir çoğuna dert değil, sefer tasıyla gezdiğim günlermi dertti, yoksa okulda öğrenemediğim ders mi, hayallerimse planlarımdan daha güzeldi, yüzüme bakmayan insanlar şimdi başka, hepsi geldi aşka, bilgin kalktı şaha, ben değişmedim hepiniz değiştiniz, ye kürküm ye demedim, eğer hatam varsa af ola, eskiden gördüğüm rüya daha güzeldi, ettiğim her kavgaysa boşa dalavereydi, harcanmış her saat yitip giden her yıl sonbaharda dökülmüş yapraklar, biri bendim

Nakarat

Yener
Gözlerim kan çanağı uykusuz durgun, ne zaman nerden yaptın lan vurgun, yapıtlarımın hepsi oynamayan kurgun, eski okul dinlenmez her vakit yorgun, ceza ve yener soluksuz seferdeler, adlarımızı bütün sokaklar heceler, hep dert çile keder, biz çekeriz bilader, düşsek te sorun olmaz tanır bizi yerler, çıktığımız her yer bizim mahalleler, gün gelir peynir ekmek çayla gider, gün gelir en kral restoran ayakta bekler, saygı sevgi racon sadece sokak der, sigaramın ateşinden oluşan küller, bizim hayatta açmadan soldu güller, her yazılan kafiye vakitsiz gürler, hayde bre selam

Nakarat

Ceza
Artık aşkı yüzdelerle hesaplamaktalar, parayla satın alınmış sevgiliyle aşk yaşanmaz, meşkten önce köşk isteyen hep yalancı aşık, kalansa sahte sözler bir çoğu da buna inanmış, aşkı tarif etti birçok şiir köşke nazır, romantik olmak için herkes hazır ve nazır, belki sevmek yada sevmemektir mesele, belki de geri dönmemektir sevdin mi bir kere neyse, gereken kalp sadakat gerisi boş, sağına soluna bir bak seni seven kim, sen kimi seversin, sonuna dek ne dost ne yar nede kanından hiçbir kimse var, seni emedur hadi gününü gün et yol uzun fakat soluklanacak hiç vakit yok sorun bu artık uğraşamıyorum bak bir fıçı dolusu dert elime koluma bağlandı ama gene de

Nakarat

Sahtiyan
Dur poli yüzlü boy, inatla yaptın rol, ateşim hala kor, aklım hala Sigmund Freud, oidipus kompleksli bana bulaşma verin ona bir ayna, bir kere bak lan, gururu çok büyük olur küçükse insan, eşeklik baki kalır okusa ilim irfan, saklarım sırsan etimi ısırsan, yanmaz canım canbaz kılı kırk yarsan susamam ha ver batek bir et ver, hepimizin aynı yolu, yolun sonudur makber, her satırımı yazdım son eserim gibi 6 ay verdiler 23 sene oldu kim gidici, müzikten önemli şeylerde var dostluk gibi bize geldi çoğu müzisyen dost gibi daha da bencil düşman yarattı haberim yoktu  hayatımdan bir kahpe daha azaldı,

Nakarat

Ceza
Etrafım sarıldı, çember daraldı ben bunaldım, ekran karıncalandı, görmez oldu bu gözlerim, bu dükkan kapandı meydan boş kalınca sürçi lisan etiysem ben af ola, döner bu devran, kayıtsız şartsız dost kimdir, kervan geçmez bir yerdeyiz,  ve fark edildi araya konmaya çalışılan mesafeler, tamam uzak durunda şöyle ben de gölge istemem, unuttum tüm bildiklerimi ve yeniden yazdı eller, aşkı fazla gördük aşka geldik, aşka bindik, belki çok yüklendik öyle geldi, şöyle oldu, böyle gider sandık, öylesine düşündük hep, böylesine dolunca çıkmazlar birer birer bunaldık, fırsatlar azaldı hemen yardım edin tez elden, önüne baksan yürü ve çalış kurumasın değirmen, vicdanınla hareket etki solmasın çiçekler hiç kimseye kalmamış ki, kalmaz bu bedesten

Nakarat
Mendil var gözyaşımı sildim, kendin tart aslolan neydi ki, kandil gibi mum gibi eridi tüm arkadaşlıklar bitince ağladık sonunda gene elde Mendil var gözyaşımı sildim, kendin tart asıl olan neydi ki, kandil gibi mum gibi erise her şey suçlu sen değil, suçlu ben değil

594
birer birer kayıp giderde her bir sevilen, yenisi gelmez, eline geçmez hele ki değeri hiç bilinmeyen, yürekte varsa sevgiden de ötesi,
sen ağlasan da boş, ışıkta yaksan nafile, odan karanlık hep loş, hayatın emri hep koş, bayağı bir bekledim boş,
yaşantım sanki bir savaş ve hoşta bazen,  ateş kesildiğinde ve de sular durulduğunda, yoksa hep gülerdi insan, hep kalırdı masum, saygıda bir kusur ettiğinde minnetinde değeri yok, kafalarda hesaplar yapılır ve mesafeler konur, fakat bu kalp unutmaz, unutamaz ki zaten, her kalp yıkılır ancak yenisi bulunamaz bir mesken, her anım birini özler, rüyada yolunu gözlediğim, düşünceler ve benliğimle canlanır tüm hatıralarım, bitince yalnızım, gözümü açtığımda kalmışım yanımda ailem ve birde arkadaşlarım....

nakarat

şimdi boşuna bakma saate zaman geç oldu, dün annem elimi tutarken bugün 29'da doldu, vakit can almaz ancak can yakar,
fakat bir bekle bak, nakavt olursan çok sakat, mücadeleyle geçen hayatta son round, kazanmak herkes ister,
ne istediğini bilmektir önemlisi var mı listen, hayallerin, hırsın, cesaretin, sabır selametimse intikam felaketimdir,
ne mektebimde vardı huzurum, ne vardı evde, çıkıp bir başıma ağlamaktı belki caddelerde, hayallerin kurulduğu ve düşlerin yok olmadığı, bu gözlerinse dolduğu, zamanın donduğu bir yerdeyim, düşünceler dumanlı dağlar aynı, gözse puslu,  bir bakmışım mesafeler uzun ve tozlu, benimse yol yürür gider bir seyyah olurum, ne paranın bir değeri vardır aslında, ne de şerefle onurun...

nakarat

ameleydim eskiden şafak sökerdi her gün işe giderken, cebimde yoktu bir kuruş ve Üsküdarımın her bir yeri yokuş,
her gün yeni bir suç, ittiler fakat ben olmadım tuş, kanatlı doğmamış kuş, vakit hiç geçmemişti, ben hep aynı yerde saydım,
ekmekle vardı kavgam daha bir sertti günler, ve geçmişeydi saygım, gelecekti kaygım, kelebekti kalbim,
akar giderdim olsa bile bir derdim hep gülerdim, ve ağladığımı görebilen bir annem birde ben, inceden bir perde vardı gözlerimde,
göz görür fakat dilim susardı, ayaklarım, elim, kolumda bağlı, hayat bu dile kolay velakin her bir yerine ağrı,
ve kimi zaman düşündüm, aslında hiç üşenmedim ben hep düşündüm, hayata karşı dört silahşör hep güler sanmıştım,
bu öyle lanet olası tos bir pembe ki bir baktım her şey ciddi ve hemen uyandım...

nakarat
gelsin hayat bildiği gibi gelsin, işimiz bu yaşamak,
unuttum bildiğimi doğarken, umudum ölmeden hatırlamak...

595
ŞARKİ SÖZLERİ / Ceza - Gece Gündüz Karışmaz
« : 25 Mart 2007, 21:18:39 »
nakarat

daha yazılması gerek bin bir türlü şey var, bende bitmemiş ki ilham ancak sizde kalmamış, bir kitap kurdu değilim fakat iki kitap var okuduğum, birisi sağ gözüm öteki sol gözümdür dinleyin ve biraz açıl hadi rakkase, kimse bakmazsa bekle gelecekler kaliten klas,
senin için rakip yok, senin için vakit çok, benim için hakikat yürümek, cemaat gözü pek olmalı, itimat gözle görülecek bir yerde durmalı, ve vakit gelince kapanacak her perde, kış değil ama soğuk durur her çehre, gül hadi gül biraz bak bugünde bitti,
bülbülü koyma kafese bırak gitsin, kül gibi oldu yanan dostluklar, hey gidi be gene eridi şu koca dağlar, arada bir bak lan, arada bir fark var, aradakini anlamak sana kısmet olmaz, sabahlara kadar düşün işin yok, bizi boka çeken ipi kes gerisi gelir, kitap çok ama çare yok , ışık var ama fayda yok gibi görünse bile gene de bir umut vardır elbette, çok yürek inanır onu hiç görmesek te...

nakarat

kıl kurdu gibi görünmekte pek çok kahraman, çok ordu gördüm fakat işi bitmiş tastamam, bol buldun yağı kıçına sür hadi o zaman,
dosdoğru git önünde bekler seni tarlalar, hayatın tozpembe bize de el ver, benim elim yandı dilimden öte boş ver,
kilitli kalmış insanlığa özgürlük ver, savaşa bir son ver, şu gemine yön ver, adam olup dön gel, yada bize yol ver,
burası derin, basınç fazla ve serin, sanki bir tarafım ateş, berim uçurum, gerim kuduz köpek dolu, yerim dar ama gene benim,
döndükçe dilim ve ben oldukça sağ, döndükçe bu dünya ben hep yazacam,  ya boş olur yada dolu hisset ve dinle fakat gene de hiç kimseye sormayacağım...

nakarat

kim ne yazdı ki bu güne kadar, kim ne anlatmış ki bugüne kadar, hep yalan, hep dolan, hep içten pazar,
anlayan anlar, anlamayan hep yazar, tembelsen eğer aheste ve hayta, o zaman sen bir hem var hem de yoksun
kendini dolu sanan bir içi boşsun, içi dış, dışı iç ol aç için okunsun, kibir hiç para etmez, hele ki beynin yoksa hiç çekilmez,
herkesin öteki dünyası var, neden herkes bu dünyada hesaplaşır bunu kimse bilmez, sepeti dolu, bol unu olan görür yolun sonunu,
mesele para, ekili tarla, emeğin yoksa hadi toparlan, topu yuvarla, beni hovarda sanma sakın duvarda yazılmayacak adın,
kumarda kayboldu kanın, kitapta yazmasa da adın, mezardaki taşına kazınacak o yarın, bu mesele dosta ihanet edene çok kalın,
ben hiçim rapim hariç, gecelere yaslandık, her bir genç beni dinleyip fey zalsın, herkes hiç kabul eden mum diksin kaleye yarım kalpliler geri çekilsin ...

nakarat
bu çene gene düşmüş yere susmaz, tek pas, hipnoz beni bayıltmaz,
bloklar, kumpas beni şaşırtmaz, gece gündüz karışmaz ve ceza hiç uyumaz...

596
ŞARKİ SÖZLERİ / Ceza - Feyz Al
« : 25 Mart 2007, 21:17:23 »
Vakit az ya da çok nakit al cebe sok para var ya da yok.Filozof Dede Korkut'u ite kaka sorma kitabi birak orda bu tarihe lanet olsun alakok gibi ol Holocaust'a bir son bana kalsa muson yagmur yagsin alevinizde sönsün savasinizin serefi yok seref o savasi çoktan terk etti bok koktu çok.Panik atak oldu bu toplumun oglu ve kizi gelinim ol,kizimi satamadim anani getir kaynana kaynadi isini bitir nasil olsa sana kari bol.Sonu karakol kani donmus bir kara dul mahremiyeti yok mahkemesidemi yok acaba bu isin fisini çekip isini bitirin yeter cezasi bu rap ve birazcik keder.Kimi tezgah açar biri tezgah kurar kimine çamur atar ya da kalpazan olup okutur o paralari kimi rakinin dibine vurup önünü göremez o bir erkek olur.Takim elbise onun üniformasi yarin herkesin delikanlisi körfez kan gölü bunu bosver röntgen daha agir basabilir.Sag duyu yok bosken bile hosgörü kalmadi sen tokken ben tokken ama çogumuz açken Anadolumuz hos hep kara duluda def et hadi zehiri sokma karikatürümü bu memleketimin ha?Kendi kendimize gülüyoruz acaba neden? Gerilim hat safhalarda. Deliren bir toplumdur bence ufuktaki görülen.
 FEYZ AL BU GERÇEK KORKMA SAKIN ÜRKME TIRSMA GERI DÖNME SANS VAR KIM ÖZÜNE DÖNÜP ELESTIREBILIR BOSVER HEPINIZE IYI AKSAMLAR
 FEYZ AL BU GERÇEK KORKMA SAKIN ÜRKME TIRSMA GERI DÖNME SANS VAR KIM ÖZÜNE DÖNÜP ELESTIREBILIR BOSVER HEPINIZE IYI
AKSAMLAR
 BANA YAZDIKLARIMIN ANLAMINI SORMAYIN YAZDIKLARIM BENIM ZATEN ANLAMIM MUHAFIZLARINI ÇEK BE MAHMUZDA VURMA GAZETECI KUYUMU KAZMA HIÇIM BEN NIÇIN RAPIM VAR BU SİZİN IÇIN VE DE AHINI ALMAM HIÇ BI PIÇIN BENIM IÇIN AND IÇIN RAPI SAKLAYIN DIL UZATANIDA BIÇIN.VE O BUÇUK  ABAZANIN ALEMI BITSIN BI ÖPÜCÜK ISI BITIREMESİN  O DUDAGINA UÇUK OLUP KULAGINA KÜPE VE DE AYIK OLUN AÇIN GÖZÜNÜZÜ DIK DURUN GÖZÜ PEK OLUN KICK VURUN BEN COSARIM ZAFERE KOSARIM AKIBETIMI BOS VERIN OLUN SIZ EMIN VICTORU YAKIN BU ILK TURU RAPIN TEPELERİN  ÜZERINDE PIPI GIBI TEPIN BAK HADI GENEMİ KELİME DAGLARI DOLU ALMA ELINE SILAHI TOPLUM MAHVOLUR MAHVEDİZİTİN FARKI VAR MI MARKA HEPSI FARKLI FARKLI BABALARI KANLI HAKLI KAFALARI KOLPA KASTI ASTI BASTI MASALINA INANANI BOL KASTI BENI BU ROL YORDU BENI BU YOL OLSUN VARSIN EZELDEN BERI MI KASTIN EKSI SÖZLÜKTE YAZILI BİR KANSIZ YAPACAK ISI YOK EMEGIN IÇINE SIÇSIN DELI BEN OLURUM AKILI O GIDIP ALSIN KOSUYORUM BANA NE KI LAN O GERI KALSIN BESLE KARGAYI DA GÖZÜNÜ OYSUN BU GECE GELIP BENIM SON SÖZÜMÜ DUYSUN AILEME DOSTUMA SELAMLAR OLSUN BENI SAVASA SOKTULAR KOSTURDUM
 FEYZ AL BU GERÇEK KORKMA SAKIN ÜRKME TIRSMA GERI DÖNME SANS VAR KIM ÖZÜNE DÖNÜP ELESTIREBILIR BOSVER HEPINIZE IYI AKSAMLAR
 KIMSEYE BENIM IÇIN ÖL DEMEM BELKI DERIM BANA Bİ BUSE VER AMA BU SEFER ÇOK KIZGINIM BEN SAKINIM BEN MUTEBER EY RIYAKAR EY DÜZENBAZ EN HILEKAR HADI BI YAKLAS HER YERDE BI ISYAN VAKASI VAR HER DERDE BI DERMAN BULUNAMAZ SÖZÜM ONA FELEGINI BULDU DONDU KOLU KOPTU VE GEMISI BATTI KOPTU IRTIBAT TUT ITIBARI VAR PUT GIBI TAPAR ONA FIRAVUN GIBI SAPAR ONA PIS HERİF HADI BANA DISS YAP BU NE BIÇIM ISYAN BU KOCAMAN ISTANBULU SANA DAR EDECEK OLAN ADAMIM BEN BU RAPLER YÜREKTEN GELIR SEN ISE KAÇ!SEN BENDEN BENDE SENDEN FARKSIZ DERKEN BEN SENDEN ERKEN KALKTIM BIRAK BENDEN GELEN RAP AKSIN KALEM YAZSIN SEN SUS BAKIM HOP!!KALEM ELIMDE ARKADA YÜKÜM ÇOK KALEME SAYGIYI GÖSTEREBILEN YOK YAZDIM HEPSINI VE SAVASA KARSIYIM AMMA DIKKAT ET EVLAT CEZANINDA BI KARA LISTESI VAR MR.DUBA DALI GIBI YASAYANA DAR SOKAKLARDAN SELAMLAR KIM ÖZÜNE DÖNÜP ELESTIREBILIR BOSVER HEPINIZE IYI AKSAMLAR

FEYZ AL... FEYZ AL... FEYZ AL... FEYZ AL... FEYZ AL...

597
ŞARKİ SÖZLERİ / Ceza - Fatalrhyme VIP
« : 25 Mart 2007, 21:16:51 »
fatalrhyme v.i.p. al gülü ver gülü siyasi
olamaz konular hep ilahi yanlışlara olmaz telafi
arap japon yada siyahi her halükarda ol efendi
insanın fendi insanımı yendi dünya koca ıssız vadi...

gereken birikim aklı başımdan aldı etrafta güvercin yok terörizm kan aldı
bu yozlaşmış televizyon hattı günaha aktı mahkeme kim ben kim hakkımda soruşturma açtı
savunmama karşılık olacak tek bir gözyaşı köksüz adaletiyle insanoğlu kaldı şaşı
taşın başında başını kaşıyan aşamasız yaşamın acımasız olduğunu zor anladı
gençlerin herbiri dertli jenerasyon çile çekmekte çilekeş çok çilek ekmekte kimi bahçesine
kimi çile bülbül derken kimi çine gitmekte kimi esir olmuş kimi esir etmekte
kimi ekmek peşinde koşmuş kimi yorulup durmuş beklemekte
tekmelemekte rap bebekleri tacizdekiler en yedekleri talebeler açmış hep gedikleri
yalayıp yutmuşlar mürekkebi mürettebat merkezde müfredata en uygun şekilde dağıtım
kanun korsana göz yumsun ben konuşurken herkes sussun...

bana bir bak sentezlenmiş askerin miğferi midesinde olmaz
dert çile çekenede sansür koymuşlar olmaz hmm tamam o zaman
i1legal olmadan ormanları yakmadan savaşmadan konuşalım hadi gel
barikatlar macera peşinde sana engel olamazlar he
anladım ancak anlayamadığım konular peşisıra peşpeşe geliyor
daha on olamamışsın onda beşsin ancak bunu kimse farketmiyor
hissettirmediğim sokuluşlar yalakalara yakışır yok oluşlar bu yokuşlar
geri döndürür adamı bu sunuşta yıkılır kuruluşlar
avrasyanın ortasında bu bir devrim geçirilen evrim zaman ve makina
başka bir şey değil dikkat et bu hayra...

Müzik, Düzenleme : Kick (Beat Fabrik) - Beat Fabrik Studio Berlin

598
ŞARKİ SÖZLERİ / Ceza - Fark Var
« : 25 Mart 2007, 21:16:40 »
nakarat

maymunlar cehennemindeyim, hiç kimse duymamış, sordum hiç kimse görmemiş ve hiç kimse konuşmamış,
korkular dolup taşınca komşularda kalmamış, yalancı şahitler çoğalmış, ordularda saf almış, sanki herkes zan altında, pozisyon sert penaltı,
yeraltından çıktım ben çoktan fareydim çok yol aldım, korktum bazen bende herkes gibi umudum kalmadı,
fakat sabrımsa aramızdaki en büyük farktır, gönlüm kavga etmek istemez bıktım da zaten, çelimsizlerle uğraşıp, şaşırmışa laf anlatmak,
beyinsizlerle sohbetler, gereksizlere öğütler, bakışlardan bellidir kim ne ister, niyetse nedir, orda kimse yok mu hadi biraz ses ver,
burada ben sıkıldım yaklaş bana el ver, eninde sonunda görüşeceğiz elbet, şimdilik benden bu kadar iyi bu mesafe...

nakarat

iyice havaya gir havaya gir iyice, ben yorulmam kondisyonum top ta dj, sahnede büyülerim tam bir buçuk saat,
seyirciyle birleşir bir bütün oluruz o an, gözünü kapat ve dinle bence en azından, yüzde yüz gerçek ve canlı çokta rahatız burada,
gönlünü sen hoş tut, olacaksın hoşnut, boşluklar dolar yavrum biz boşuna mı koştuk, ayrılmış birbirinden millet, hep uzak blok blok,
sallandıkça kendinden geçmiş sınıflar hep tok, yeni moda glock, bizde ise barış stok, yanlış söyler horoskop ve vakitsiz ötmüş horoz,
festivaller özgürlük, barış demekti n'oldu, insanoğlu İstanbul'da bu kuralı bozdu, neyse bizim işimiz çok dinlemek ve eğlenmek,
dinletmek ve eğlemek gerek beklerler çünkü bizde...

nakarat

uzaklaştıkça uzaklaşır insanlar yabancılaştı, ortamlar yabanileşti, kelamlar acayipleşti, saygıysa çölde bir yerde her dilde bir aşk şarkısı, kördüğümle düğümlenen yollarda arkadaşlıklar, eğlenmekte şart biraz, kafa dağılmadan oynanmaz,
her gün bayram olmaz ancak arada bir coşmak farz, kuruntulardan kurtulmak, kırıntılarla kalmamak,
yosun tutan bir kimse değil de ışığı parlayan olmak, sen sıkma canını ben buradayım her daim, coşturmak için hazır gönüllerde yer varsa,  geldiğim yerdeyim, elimde kağıt kalemim, elimde açık kartlarım ve elimde ki mikrofonla... 

nakarat
fark var seninle iyi arasında büyük bir, fark var benimle senin aranda kocaman bir,
fark var kötüyle benim aramda irice bir, fark var iyiyle kötü arasında duran...

599
ŞARKİ SÖZLERİ / Ceza - Falaka Ordu Komutanları
« : 25 Mart 2007, 21:16:25 »
FUAT
Hey Yo Hey Yo Dj Mic Check Kuvvet Mira İnternational
Ceza Sahtoman Fuat Birarada Gerek İstanbul-Berlin Hattı Hey Yo Üstad Gel Bastırr...

Evim yok, arabam yok karnim tok beyzbol sopasiyla avlanir fok

havlu atan çok dünyadan kop kiçinda cop

s.o.s. top tekerlek daha dogru olur Jön Türk gaylerle solur

bu sefil sonu indir donu uzakdoguyla tek baglantisi kimono mu?

Travestilerle tura çikmisin dogrudur

filozof kesildi alkolik tohumu Tanri degil rapi ben yarattim

her parçam iltahap yapti.

Barikat rapçi degil kapkaççi çakar nifak açar kasi akar

kral takar taci apar topar toplan sasi.

Girdi basi bitti aci yandi tatli nerde aklin poponda sakli

havanda açlik sakatsin kancik elimde kamçi.

Kezban'i tutar sanci egil köpek soyu Fuat da Almanci

fit Türk rapindeki yalanci bildigim üç dilden ikisi yabanci.

NAKARAT

Bu ne curet cebinde para varsa kirami ver.

Yoksa mangir sesini kes.

Sen ancak kabuklanmis yaralari deş.

SAHTİYAN

Ataköy de El Kaide bence,
kocani dürbünle dikiz krem ola spermleri kizil saçina
kandirilanlar keriz.
Her vakit bekleriz cemre düsmüs bacak arana, öldü motivasyonu saglayan her hamza,
bakis atilan her fazda yaptigin her cazda bir payim var.
Mikrofonumu unutmusum helada duyarsiz manda.

Pirimsiz magazamda bu sazda kaldim darda.
Çiban güzelim tezek kokar tenin,
fallara kalmis suretin yiyenlere kan serbetin tam askere uzaktan kesilir biletin.
Cihan oldu simdi büyük söhretin lakin boynuna denk gelmesin ecelin,
dürüst oldum ki ben, sen yolunu bekledin.

SAGOPA KAJMER

Kurdugum filmin kurgusu bilmin hasere kastini buldu
ve tekmeleyen bebekler tekmelenen kadinlarinki Acilarin kürekledim
vardir zulmen hedefin asrini kaybeden yasini tutar oldu bilirim
her dem faslini bilir oldu her yeri günde güncellesen arzular,
pisuvarlara atilan sigaralar gibi ilerisi için yasayan geridekiler yoklar simdi korktular.
Topragin alti dolu yarinimi gömdüm bugünümü
süzdüm kendimi üzdüm belki de hergün öldüm.

CEZA

Istisnalar mi vuracak beni yerden yere babiali yalamalarinin altina ben
kilidi vurdum enbesil elma kurdu gibisiniz hepiniz siz
her derde deva lokman hekim formülü gibi defter ölümsüz bu rapler Lefter Küçük Andonyadis golleri gibi büyülü lyricler. Kimi harakiri sandi bu rapleri kimi namus bekçisi gibi gördü kendisini  ayak alti rapçisi neredesin acaba ulan i*ne fazla heveslenme beni kirmak kizilirmaktan tek ayak üstünde sekerek geçmek kadar zordur
mclerin çenesini kirmak bana düser.
Metaforlarimin anaforunda kaybolacaksiniz itler kondom bu sefer
Bana baba diyeceksin kustugum her sözü sen yiyeceksin
S.O.S veremiyeceksin pi* ruh hali dengesiz i*ne sus
kalbin duracak bir gün geberip gideceksin neyin pesindesin!!

600
ŞARKİ SÖZLERİ / Ceza - Eko (Ft.Fresh)
« : 25 Mart 2007, 21:14:58 »
bir adam ormanda başka bir ayıya rastlar uzaktan akraba çıkar ve biraz laflarlar güneş süzüldükçe arşa boynuzları parlar t.şşağıyla oynar o bi yavşak ve küstah ne desek bu garibe büyücü bu pe.evenk ağzına pelesenk vurmayımı denesek yada günaha girme biz hurmayı mı yesek ayıp ey akılanmaz daha ayısı gelecek kaldı karanlık mağarada bir başına g.tüne yedi tekme o yağlı k.çına başını ye p.şt kendi elini zik yaşın olmuş artık kırk beynin yok yerinde benim kuşum öttü diye kıl döndü g.tünde ucuzluktan aldım seni gördüm emin önünde benden istemiştin s.çtım senin evin önünde osurunca yıkarsın dağları koca g.tünle son gül iyi gül hadi k.hpe gül yüzüme bakta konuş sen yarım sandevüç iradenin sınırı travestiye denk hoşt kalitenin hası bu hasımı sen olan p.şt kaşınır senin gibi bi çoğu verilir ders kakılır başıma niye çünkü benim evin delisi akıl başa gelmez çünkü bu bana ters sakındıkça geldi dert belki buda biter önemi neki senin için boşver yolumu kes kesebilirsen gücün yeter ise burdayım gel ç.künü keserim ama kafanı geçerim ez sen hale pişi gibi piştin lan et hadi pes