İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - Nightmare

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 88
85
İNGİLTERE LİGİ HABERLERİ / Lincoln ve Carlos yorumu
« : 30 Haziran 2007, 12:45:18 »
Milli takımın ve Newcastle United'in yıldız oyuncusu Emre Belezoğlu, Roberto Carlos'un transferini "Türkiye'ye gelmiş geçmiş en kariyerli futbolcu", Lincoln'ün transferini de "Çok büyük bir oyuncu" olarak değerlendirdi. Hagi'nin de en iyi 10 numara olduğunu söyledi.

Dizindeki sakatlık nedeniyle THY'nin tarifeli seferi ile Münih'e giden yıldız oyuncu Münih'e hareketinden önce Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde özel açıklamalarda bulundu.

"YABANCILARIN TÜRKİYE'Yİ SEÇMESİNİN BİR NEDENİ DE MADDİ İMKANLAR OLABİLİR"

Fenerbahçe'nin Roberto Carlos ve Galatasaray'ın da Lincoln transferlerini değerlendiren Emre Belözoğlu çarpıcı açıklamalarda bulundu. Roberto Carlos için "Çok büyük bir oyuncu. Türkiye'ye gelmiş geçmiş en kariyerli oyuncudur" diyen milli futbolcu, "Benim kendi görüşüm Roberto Carlos çok büyük hizmetler verecektir. Bir Hagi'nin Galatasaray'a verdiği hizmetleri inşallah Roberto Carlos da Fenerbahçe'ye verir" şeklinde konuştu. Lincoln'ün de çok önemli bir transfer olduğunu belirten yıldız futbolcu Emre Belözoğlu, "Lincoln Avrupa'da devamlılığı olan bir oyuncu. Galatasaray'da çok başarılı olacağını düşünüyorum" dedi.

Emre sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu oyuncuların Türkiye'ye tercih etmesindeki sebeplerden biri bu kulüplerin tabi ki Fenerbahçe'de Galatasaray'da çok büyük takımlar. Ancak maddi anlamda da onlara sunulan imkanlar ön planda olabilir. Orasını ben bilmiyorum. Yabancı oyuncu gelecekse böyle oyuncular gelmeli. Türk oyuncularına hem örnek olacak hem de abilik yapacak oyuncular bunlar. Biz Hagi'den çok şey öğrendik"

Galatasaray'ın Hagi'den sonra bir türlü bulamadığı 10 numaralı oyuncu için Lincoln'ün iyi bir transfer olduğunun altını çizen Emre, Lincoln ve Hagi'nin karşılaştırması konusunda da şu görüşleri dile getirdi:

HAGİ GİBİ BİR 10 NUMARANIN TÜRKİYE'YE GELECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM

"Ben dünyanın en büyük oyuncuları ile yan yana oynadım. Ronaldo olsun, Adriano olsun  Vieri ile olsun bir sürü oyuncu ile oynadım. Bana yan yana oynadığın en büyük oyuncu kim diye sorsalar tartışmasız "Hagi" derim. Kimseyi Hagi ile kıyaslamam. Hagi'nin vermiş olduğu başarılar ortadadır. Hagi gibi bir 10 numaranın Türkiye'ye geleceğini düşünmüyorum. Lincoln de çok büyük bir futbolcu. Hagi gibi başarılı olur inşallah. Ben dünyaya gelmiş geçmiş en büyük 2-3 tane 10 numaradan biri olarak düşünüyorum Hagi'yi. O yüzden kıyaslama yaparken vermiş olduğu hizmetlere göre kıyaslama yapılması gerekiyor. Lincoln'de Hagi'nin vermiş olduğu hizmetleri verirse o da büyük bir oyuncu olur. Bugüne kadar Türkiye'de Hagi'nin verdiği hizmetleri hiçbir yabancı oyuncunun verdiğini düşünmüyorum."

Premier League'deki başarılı temsilcimiz Emre yine bu yıl transfer M.Boro'ya transfer olan Tuncay ile ilgili  olarak, Avrupa'ya açılmakla en doğru kararı verdiğini söyledi. Tuncay için "Türkiye'de başarılması gereken ne varsa başardı" diyen  Emre, Tuncay'ın transferi hakkında şunları söyledi:

"Tuncay zaten kaliteli bir oyuncu çok karakterli bir oyuncu. Kendisi ve kulübü hakkında hayırlısı olsun. İlk önce Tuncay adına baktığımızda  daha iyi oldu. Türkiye'de başarılması gereken ne varsa başarmıştı. Avrupa'ya açılmakla en doğru kararı verdi. Bu karara saygı duymak gerekiyor. İngiltere'de Tuncay için yapılması gereken ne varsa yapmaya hazırız. Sonuçta Tuncay'ın gittiği takımda çok köklü bir takım. Ve orayı basamak olarak kullanabilir. Çok iyi bir çıkış yapabilir. Herkesin beklediği de budur."

Milli yıldızımız Emre Belözoğlu, "Tuncay ile karşı karşıya geleceğiniz ilk maç için şimdiden neler hissediyorsun?" sorusuna da "Tugay abi ile karşılıklı oynadım. Değişik bir duygu olacak Tuncay ile karşılıklı oynamak. Türk oyuncu olarak çok fazla oyuncu ile karşılıklı oynayamıyoruz. Avrupa'da çok az sayıda Türk oyuncu var. Ama Tuncay'ında gelmesi ile daha da ayrı bir yer olacak. Çünkü bizim için kuzey derbisi çok önemli. Sunderland ve Middlesbrough ile oynuyoruz. Middlesbrough çok önemli bir takım kuzeyin. Onlarla oynadığımız zaman çok ayrı bakıyor taraftar" şeklinde yanıtladı.

86
İNGİLTERE LİGİ HABERLERİ / Bunu da mı yapacaklar?
« : 30 Haziran 2007, 12:44:52 »
Bu sezon ligde şampiyonluğu R.Madrid'e kaptıran Katalan ekibi Barcelona, Henry ve Toure transferlerinden sonra gözünü şimdi de Chelsea'nin yıldızı Frank Lampard'a dikti.

Bayern Münih'ten sonra şuan Avrupa'da en ses getiren transferleri yapan Barcelona'nın yeni hedefinin, Mourinho'nun talebesi Lampard olduğu belirtiliyor. İngiliz yıldız için Chelsea'ye 15 milyon pound'luk bir teklif yapmayı planlayan Barça, bu transferin bütçesini Deco'yu Inter'e satarak karşılaşmayı hedefliyor.

Katalan ekibin ortasahasındaki yıldız oyuncuların çokluğu ve son olarak da Toure'nin transferi Deco'nun gözden çıkarılmasına neden oldu. Portekizli yıldızı satabileceklerini açıklayan başkan Laporta ve Rijkaard, onun yerine İngiltere Milli Takımı'nda da forma giyen Chelsea'li yıldızı kadrosuna katmayı düşünüyor. Eğer Deco'nun Inter'e transferi gerçekleşmezse Barça'nın bu oyuncuyu Lampard karşılığında Chelsea'ye önermesi bekleniyor.

İngiliz ekibiyle 2 yıl daha kontratı bulunan Frank Lampard, daha önce yaptığı açıklamalarda eşinin doğum yeri olan Barcelona'ya karşı sempatisi olduğunu açıklamıştı. Ancak bu transferin önündeki en büyük etken Jose Mourinho. 29 yaşındaki futbolcusunu kaybetmek istemeyen Jose Mourinho, bunun önüne geçebilmek için İngiliz yıldızın haftalık ücretinde yükseltmeye gitmeyi planlıyor. Sheva'nın aldığı 130 bin pound'luk ücretin aynısını Lampard'a vermeyi düşünen yönetim daha önce de Michael Ballack'a haftada 110 bin pound teklif etmiş fakat Alman oyuncu bunu kabul etmemişti.

Bu transfer söylentileri Jose Mourinho'nun başını ağrıtsa da Porto'dan eski talebesi olan Deco'yu takımda görmek isteyebileceği belirtiliyor.

87
İNGİLTERE LİGİ HABERLERİ / Şimdi de Martins
« : 30 Haziran 2007, 12:44:36 »
Fransız yıldız Thierry Henry'nin Barcelona'ya transferinin ardından forvet arayışlarını hızlandıran Premier League ekibi Arsenal için her geçen gün başka bir isim ortaya atılmaya devam ediliyor.

Gunners taraftarları Henry'nin boşluğunun dolmayacağı konusunda fikir birliğinde olsalar da yeni sezon öncesi sıkıntı çekmemek adına mutlaka iyi bir golcüyü kadrolarında görmek istiyorlar.

Anelka ile başlayan transfer dedikodularında son durak Newcastle United'ın Nijeryalı etkili ismi Obafemi Martins oldu. 22 yaşındaki etkili forvetin Arsenal'in Fransız çalıştırıcısı Arsene Wenger'in transfer listesinde olduğu iddia edildi. Ada'nın ünlü tabloid gazetelerinden The Sun'da yer alan habere göre Gunners Martins için Newcastle United'ın istedi 13 milyon pound'luk bonservis bedelini ödemeye hazır.

Öte yandan Emre Belözoğlu'nun ekibinde bu sezon vizyon değişikliği yaratmayı düşünen yeni hoca Sam Allardyce'ın ise Martins'in kalmasını istediği belirtiliyor.

88
İNGİLTERE LİGİ HABERLERİ / Şimdi de Martins
« : 30 Haziran 2007, 12:44:10 »
Fransız yıldız Thierry Henry'nin Barcelona'ya transferinin ardından forvet arayışlarını hızlandıran Premier League ekibi Arsenal için her geçen gün başka bir isim ortaya atılmaya devam ediliyor.

Gunners taraftarları Henry'nin boşluğunun dolmayacağı konusunda fikir birliğinde olsalar da yeni sezon öncesi sıkıntı çekmemek adına mutlaka iyi bir golcüyü kadrolarında görmek istiyorlar.

Anelka ile başlayan transfer dedikodularında son durak Newcastle United'ın Nijeryalı etkili ismi Obafemi Martins oldu. 22 yaşındaki etkili forvetin Arsenal'in Fransız çalıştırıcısı Arsene Wenger'in transfer listesinde olduğu iddia edildi. Ada'nın ünlü tabloid gazetelerinden The Sun'da yer alan habere göre Gunners Martins için Newcastle United'ın istedi 13 milyon pound'luk bonservis bedelini ödemeye hazır.

Öte yandan Emre Belözoğlu'nun ekibinde bu sezon vizyon değişikliği yaratmayı düşünen yeni hoca Sam Allardyce'ın ise Martins'in kalmasını istediği belirtiliyor.

89
İNGİLTERE LİGİ HABERLERİ / "Wenger kalacaktır"
« : 30 Haziran 2007, 12:43:43 »
Arsenal'de bir süredir gündemi meşgul eden Arsene Wenger'in geleceği konusuna, Arsenal başkanı Peter Hill Wood son noktayı koydu.

Hill Wood yaptığı açıklamada, 1 senelik daha sözleşmesi bulunan Wenger'in çalışmaya devam edeceğini inandığını belirtti.

Arsenal'den Barcelona'ya transfer olan Thierry Henry, yaptığı açıklamada, takımdan ayrılma sebebi olarak David Dein'in takımdan ayrılışı ve Arsene Wenger'in geleceğinin belirsiz olduğunu ifade etmişti.

Hill Wood ise Henry'nin açıklaması konusunda, "Henry'nin ne düşündüğü pek de önemli değil. Wenger'in takımda kalacağına inanıyorum." dedi.

90
İNGİLTERE LİGİ HABERLERİ / Torres'e izin çıktı!
« : 30 Haziran 2007, 12:43:23 »
Torres bilmecesi yavaş yavaş çözülüyor. Madrid ekibinin hissedarlarından Miguel Angel Gil, Punto Radyosuna yaptığı açıklamada, her şeyin Torres'in elinde olduğunu ve isterse İngiltere'ye gidebileceğini söyledi.

Gil yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Biz, onun kulüpte kalmasından yanayız. Zaten kendisiyle de konuştuk ve bunu ilettik ancak burada söz konusu olan Fernando'nun geleceği o yüzden karar tamamen kendisine ait. İster kalır, ister gider" dedi.

Hiç kimsenin vazgeçilmez olmadığını da söyleyen Gil şöyle devam etti; "Torres gibi bir oyuncuya teklifler gelmesi çok normal. Şuan kafası biraz karışık ancak biz onun doğduğu kulüpte devam etmesini istiyoruz."

Gil ayrıca Torres'in kulüpten ayrılması durumunda yerine Villarreal'in Uruguay'lı yıldızı Diego Forlan'ı alacaklarını da söyledi. Gil, "Torres gitse de kalsa da Forlan'ı alacağız. Eğer Fernando kalırsa Forlan'la çok iyi bir ikili oluştururlar ama eğer giderse Forlan'ın yanına başka birini daha almamız gerekir" diye konuştu.

Sözleşmesi 2009 yılında bitecek İspanyol oyuncu için sırada bekleyen kulüpler ise Liverpool, Manchester United ve Chelsea.

Son günlerde basında çıkan 'Liverpool Torres ile anlaşmak üzere' haberlerini yalanlayan Atletico Madrid başkanı, kendilerine hiç bir kulüpten yıldız futbolcu için teklif gelmediğini söylemişti. Kulübünden ayrılması durumunda İngiltere'ye gitmesine kesin gözüyle bakılan Torres'in en ciddi alıcısı Liverpool. Rafael Benitez'in ısrarla istediği yıldız futbolcuya 27 milyon pound vermeye hazır olan 'Kırmızılar' bu transferi bitirmk istiyor.

Forvet arayışlarını sürdüren Manchester United'ın da Torres için ciddi girişimler yapabileceği belirtiliyor. Liverpool ayrıca, Bulgaristan 21 Yaş Altı Milli Takımı'nda da forma giyen kaleci Nikolay Mihaylov'u kadrosuna kattı.

91
İNGİLTERE LİGİ HABERLERİ / Geremi nereye gidiyor?
« : 30 Haziran 2007, 12:42:56 »
İngiltere Premier Lig'de şampiyonluğu M.United'a kaptıran Chelsea'de, gönderilmesi kesinleşen Geremi'ye Emre Bölezoğlu'nun da formasını giydiği Newcastle United talip oldu. Geçen yıl İngiltere'de ve Şampiyonlar Ligi'nde yaşanan hayal kırıklığının ardından kadroda revizyona gitmenin sinyallerini veren Mourinho Geremi'yi gözden çıkarmış durumda. Bolton'dan bu sezon başında ayrılarak Newcastle United'in başına geçen Sam Allardyce da Geremi'yi kadrolarına katmak için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Öte yandan Geremi'nin bir başka talibi ise bir zamanlar formasını giydiği Mıddelsbroug. Yeni teknik direktörü Southgate ile yeni bir yapılan içerisine giren ve bu doğrultuda Fenerbahçe'den Tuncay Şanlı ve Arsenal'den Aliedieri kadrosuna katan Mıddelsbroug şimdi de gözünü Geremi'ye dikmiş durumda.

Bu görüntü ve ortaya çıkan Middlesbrough ve Newcastel United söylentileri karşısında basın mensuplarına açıklamada bulunan Geremi, "Middlesbrough formasını yeniden giymek benim için oldukça güzel bir duygu olur. Kulüp olarak yüksekleri hedefleyen ve benim de önceden formasını giydiğim bir yer olması bu güzel duygunun sebebini açıklamak için yeterli olsa gerek. Eğer bir teklif gelirse büyük bir mutlulukla koşa koşa gidebilirim" eski kulübüne yeşil ışık yaktı.

Geremi'nin bu açıklamasından sonra Newcastle United, bu transferi bir an önce bitirmek ve Mıddelsbroug'un Geremi'ye açılan yollarını kapamak için harekete geçti. Önümüzdeki hafta sonu Geremi'nin menajeriyle bir araya gelecek olan Newcastle United yetkililerinin bu transfer bitirmek için kesenin ağzını açması bekleniyor.

Geçen yıl da bir süre adı Beşiktaş ile birlikte anılan Kamerunlu futbolcu, tercihini kulübünden yana kullanmıştı. 2003'te Real Madrid'den transfer edilen ve artık Chelsea'de mutsuz olduğu bilinen Geremi'nin bu sezon kesinlikle Chelsea'den ayrılacağı ifade ediliyor.

Bu transfer savaşını da Newcastle kazanırsa, siyah – beyazlılar, Middlesbrough’ya karşı ikinci transfer zaferini elde etmiş olacak. İki takım daha önce de Mark Viduka'nın transferinde karşı karşıya gelmiş ve    Viduka savaşını kazanan taraf Newcastle United olmuştu.

92
İSPANYA LİGİ HABERLERİ / Capello'dan Real'e teşekkür
« : 30 Haziran 2007, 12:41:33 »
Real Madrid'i dört yıl aradan sonra şampiyonluğa taşımasına karşın sezon bitiminin ardından görevine son verilen İtalyan teknik adam Fabio Capello, İspanyol ekibine teşekkür etti.

İspanya'daki görevine son verilen Fabio Capello, Real Madrid'e, kendisine kulübü çalışırmak için ikinci bir şans verdiği için teşekkür etti. Halen tatilde bulunan ve Real Madrid'den kovulduğunu da tatildeyken öğrenen Capello, yaptığı bir basın açıklamasıyla durum değerlendirmesi yaptı. 61 yaşındaki tecrübeli İtalyan teknik adam açıklamasında, "Bu karar, kulüp yönetimi tarafından alınmıştır. Real Madrid Kulübü'ne, bana, ikinci kez takımı çalıştırma şansı verdiği için teşekkür etmek istiyorum. Takıma,antrenörlere, sağlık ekibine, malzemecilere ve danışmanım Franco Baldini'ye tüm desteklerinden dolayı minnettarım. Real Madrid'in İspanya'da ve dünyanın her yerindeki taraftarlarına da bana verdikleri koşulsuz destekten dolayı sevgilerimi sunuyorum" dedi.

Fabio Capello, 1996-1997 sezonunda şampiyon yaptığı ancak sezon sonunda sürpriz bir kararla kovulduğu Real Madrid'de tam 10 yıl sonra yeniden görev almış ve takımı dört yıl aradan sonra yeniden şampiyon yapmıştı. Ancak Capello'nun ikinci dönemindeki sonu da tıpkı 10 yıl önceki gibi oldu. Capello, sezon bitiminin ardından yönetimin aldığı bir kararla görevden alındı.

93
İSPANYA LİGİ HABERLERİ / Lampard gidiyor mu?
« : 30 Haziran 2007, 12:41:11 »
Chelsea ile 2 senelik sözleşmesi bulunmasına rağmen aldığı ücretin yükseltilmesini isteyen Frank Lampard, Chelsea'nin hızlı davranması gerektiğini söyledi.

29 yaşındaki oyuncu; FA Cup final maçının ardından Chelseali yetkililerle görüştüklerini ama ardından yetkililerin sessizliğini koruduğunu ifade ederken, Londra'da yaşamaktan mutlu olduğunu söylemiş olmasına rağmen, Chelsea'nin bir an önce sözleşmeyi gözden geçirmesi gerektiğini ifade etti.

Tatilini İspanya'da geçiren ve her fırsatta İspanya'da olmak istediğini ifade eden Lampard için Barcelona'nın 30 Milyon Avro teklif yapacağı iddia ediliyor.

94
İSPANYA LİGİ HABERLERİ / Abidal Barça'da
« : 30 Haziran 2007, 12:40:48 »
Geçtiğimiz günlerde Lyon; Barcelona'nın Eric Abidal'la ilgilenmesini önemsemediğini açıklarken, Katalan ekibi cuma günü Abidal'i renklerine bağladı.

Lyon, Barcelona'nın teklifini düşük bulduğunu açıklarken, Barcelona, 14 Milyonluk teklifi 15'e yükselterek oyuncu ile 4 senelik anlaşma imzaladı. Abidal böylece Barcelona'nın 3. transferi oldu. Daha önce Yaya Toure ve Thierry Henry ile anlaşılmıştı.

Abidal; imza töreninin ardından yaptığı açıklamada, Barcelona'ya transfer olmaktan dolayı gurur duyduğunu ve bu transferin gerçekleşmesinde yardımcı olan herkese teşekkür etti.

95
İSPANYA LİGİ HABERLERİ / Sonunda anlaştılar!
« : 30 Haziran 2007, 12:40:33 »
Atletico Madrid ile Liverpool arasında Fernando Torres için haftalardır süren pazarlık sonunda bitti.Madrid ekibi, 27 milyon pound + Luis Garcia teklifine ‘evet’ dedi ve topu golcü oyuncu Torres’e attı. 9 Temmuz’da tatilden dönecek olan ‘El Nino’ lakaplı oyuncu, Liverpool’da oynamayı kabul ettiği takdirde önümüzdeki yıl Anfield Road’ta mücadele edecek. Geçtiğimiz sezon La Liga’da 36 maçta 14 gol atan 23 yaşındaki yıldız futbolcunun bu teklifi kabul etmesi bekleniyor.

Liverpool’un ödeyeceği 27 milyon pound yani yaklaşık 40 milyon avro, kulüp tarihinin en pahalı transferi olacak.

96
İSPANYA LİGİ HABERLERİ / Lyon umursamıyor
« : 30 Haziran 2007, 12:40:18 »
Ligue 1 temsilcilerinden Lyon, bir süredir gündemi meşgul eden "Barcelona Abidal'la anlaştı" haberlerini önemsemediğini açıkladı.

Abidal'ın gelecek sezon Nou Camp'ta forma giyeceği ve 14 Milyon Avro'ya anlaşıldığı iddia edilirken, Lyon Basın Sözcüsü Olivier Blanc, görüşme yapıldığını ama henüz bir anlaşmaya varılmadığını ifade etti.

Barcelona daha önce 6 kez Abidal için teklif yaparken en son yapılan teklifin, Lyon tarafından düşük olduğu belirtilmişti.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 88