İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - Nightmare

265
OSC SEÇMELERİ / PUAN DURUMU [ İDARELİK :) ]
« : 14 Kasım 2007, 18:48:44 »
ilk 5 e girenlere siteler arası turnuvasında başarılar dilerim...

266
PARTNER CUP / ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ ve MAÇ SONUÇLARI
« : 14 Kasım 2007, 18:47:34 »
BUG KALKARSA BİZDE WARIZ SPOR - FİFA ZERO EİGHT KİNG TEAM

Niqht : 1  KartalEmre : 0

267
buraya yazman kendi konuna yaz

ne açsın kardeş bekle yazıcaz

BYKILAVUZ 2 NİGHTMARE 1

adam gibi konuş....sensin !!!AÇ!!!...İstediğim zaman yazarım  >:(

268
PARTNER CUP / ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ ve MAÇ SONUÇLARI
« : 13 Kasım 2007, 16:37:11 »
başarılar beyler

269
yenemezki
SALLA GOKHAN 10 MAC YAPSANIZ HEPSINI SEN ALIRSIN ZATEN YALAN SOYLEDIGINE KIMSE INANMAZ BI MAÇ ICIN BSWER   ;)

270
Tmm gökhan uzatmayalım boşver..

night yaptığın çocukça bilior musun bir maçlık adam deilim  bir maçö için yalan sölemem hemde yemin ediorum yinede inanmıorsun   ama bana bunu bilerek yaptın  maçı yaptın hatta kaçtın her maç sorası delil toplayacak halim yok  tmm diorum  siliorum maçı gel yapalım diorum yine kabullenmiorsun daha fazla sana sölüceğim yok ama şunu bil bir maç için  kendimi küçük düşürmemm yalanda sölemem   yenildiğim maçalrıda yazdım ben  şu ana kdr yada oyunsitenizden önceki sitelerimdeki üyelere sorabilirsin hiç bir maçımda olay yada kavga çıkmamıştır ve skor konuşulmamıştır yalan fln die ilk defa  sen sölüorsun bizde insanız gurumuza yediremioruz  bu kdr laf sölüorsun daha sorada sitede adam kalmamış diorsun halbuki  bir kaç kişi dışında yine herkes bu sitede başka sitelere giden bizi satanlar  gitti halbuki gerçek adamlar şimdi ortaya çıkıor .

271
ELEMELERDEN ÇEKİLİYORUM ARKADAŞLAR HEPİNİZE BAŞARILAR DİLERİM....

272
Niqht : 0 izmirli :  3 ilk 45 de kaçmışım haberim yok neyse ztn artık sitedede eski tat yok  :D :D

saglık olsun

273
SİKTİR LEN

Sordukmu ?

Ankette Çoğunluk Oyunu , " Kaldirilsin " Şıkkından yana kullandiğindan ötürü,

Şu andan itibaren sitemizdeki tüm fifa 08 turnuvalarinda oynanacak Müsabakalarda Korner Kullanirken Topu Direğe çarptirip Gol atma Bugu nun Yasaklanmasına Karar Verilmiştir..!

en dogrusu
fark çakmaz bzm için  ;)
sorduk mu diyene çok koyduk !!!

274
ANKETLER / FİFA 08 DEKİ EN İYİ TAKTİK ?
« : 11 Kasım 2007, 18:30:30 »
4-5-1 4-3-3

275
Sordukmu ?

Ankette Çoğunluk Oyunu , " Kaldirilsin " Şıkkından yana kullandiğindan ötürü,

Şu andan itibaren sitemizdeki tüm fifa 08 turnuvalarinda oynanacak Müsabakalarda Korner Kullanirken Topu Direğe çarptirip Gol atma Bugu nun Yasaklanmasına Karar Verilmiştir..!

en dogrusu
fark çakmaz bzm için  ;)

276
Manu Chao - " Mano Negra Mala Vida "