İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - onurates2703

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
97
FULL OYUNLAR / Efsane oyun ücretsiz oluyor!
« : 01 Ağustos 2010, 17:51:10 »
Massive Multiplayer Online yani çok oyunculu devasa online oyun türü gittikçe ücretsiz hale geliyor.

DnD Online, Lord of the Rings, Company of Heroes gibi oyunlar ücretsiz oldu. World of Warcraft'ın bile ileride ücretsiz olması beklenirken, en meşhur ve eski online serilerden Everquest II'nin ücretsiz modu olacağı haberi geldi.

EverQuest II Extended isimli farklı bir abonelik sistemi geldi. Bu üyelik sisteminde ücret yok ama daha fazla satın alınabilecek eşya var. Sınıflarda ve ırklarda biraz kısıtlama var ve toplanabilecek altın miktarı kısıtlı.

İsteyen oyuncular eski aboneliklerine devam edebilecek, yeni oyuncular da Everquest II'yi ücretsiz olarak tecrübe edebilecekler

Devamı için: http://www.chip.com.tr/konu/efsane-oyun-ucretsiz-oluyor_21581.html#ixzz0vMkjEZwv
Daha yeni haberim oldu Company of Heroes ücretsiz olmuş şu an indiriyorum fakat çok yavaş iniyor :bas
//gerçekten muhteşem bir oyun ;)

98
HER TELDEN DUYURULAR / Çin'de hava alanında UFO krizi!
« : 18 Temmuz 2010, 12:34:59 »
Çin bu sefer bir UFO olayı ile çalkalanıyor. Kolayca es geçilemeyecek türden olay görüntülendi...

Işıklar hatta ateşler saçarak uçan tanımlanamayan bir cisim, Çin'de bir havalimanının kapanmasına sebep oldu.

Unidentified Flying Object yani tanımlanamayan uçan cisim olarak isimlendirilen bu şey adına yakışır bie şekide tanımlanamadı. Dev bir uçan iPhone 4'e benzeyen bu cismin ya da fenomenin bir uzay gemisi olup olamayacağı tartışılıyor. :(alk) bunuda iphone ya benzettiler ya  ;D

Akşam 9 sularında görülen UFO yüzünden Xiaoshan Havalimanına gelen bütün uçuşlar başka pistlere yönlendirildi. Açıklamalar ise uçaklardan yansıyan güneş ışığından, askeri deneylere kadar uzanıyor ama ortada herhangi bir resmi açıklama yok.

Devamı için: http://www.chip.com.tr/konu/cin-de-hava-alaninda-ufo-krizi_21200.html#ixzz0u1bsUFMn
EDİT
iphone ya gerçekten benziyormuş
http://www.youtube.com/watch?v=hHd7YGUI1eQ
http://www.youtube.com/watch?v=uddmh2jqPYY&feature=related

99
Evet arkadaşlar bir site le daha karşınızdayım bu siteden minimum ödeme standart üyeler için 0.1 $ fakat maximum 4 gün içinde bu miktarı kazanıyorsunuz
isterseniz sitelere üye olarak site başına 0.1$ kazanabilisiniz fakat yanlış bilgi verdiğinizde veya üye olduğunuz sitede aktif olmadığınızda siteden banlanıyorsunuz. indoclix grubun diğer sitelerini de yakında test edicem biri ödeme veriyorsa diğerleri de verecektir büyük ihtimal.
eğer onlar da ödeme verirse 6 tane siteden 4 günde 0.6$ kazanırız ve size daha önce verdiğimiz siteleri de katarsak minimum 4 günde 1 $
eder.ileride premium üyelik alarak kazancı 2 ye 3 e katlarız  bu siteleri kumbara gibi düşünebilirsiniz. ;)

Arkadaşlar siteye yukarıdaki bannerlere tıklayarak üye olabilirsiniz.
Fakat yinede söyleyeyim bu siteler gerçek hayatta işi olanlar için tamamen zaman kaybıdır.yinede benim gibi denemek isteyenler olursa size yüzlerce ödeme vermeyen sitenin arasından ödeme verenleri bulup koyuyorum.  ;)
:bas

Ödeme kanıtı (ödemeyi alırken 0.1 den 0.01 i işlem ücreti olarak keserler)

100

evet arkadaşlar bu sitede ptsu =0.1$ yani üye olduğunuz site başına 0.1$ kazanıyorsunuz.
ama ben siteye falan üye olmam diyorsanız 4 gün linklere tıklayın 0.04$ ödemenizi alın
referans  linkimden üye olursanız sevinirim
Bu ödemeyle birlikde paypalım 0.58 $ oldu :D
Bugün alındı - Ödeme Kanıtı

101
evet arkadaşlar bu da benim tarafımdan denenmiş bir sitesir çok olmadı az önce geldi ödeme  :D bu arada default tema bile eski temadan daha çok yakışıyormuş foruma  :D

Evet ardakaşlar bu yeni bir site üye oldum sadece 5 dk linklere tıkladım ve ödeme istedim
ödemeyi 30 dk içinde paypala yolladılar
lütfen referans linkimden üye olun
ödeme kanıtı:

102
http://www.rapidshare.com

rapidsharenin sitesinin en altında free premium user yazıyor bu ne demek arkadaşlar üye oldum şu an premium üye görünüyorum fakat ne olduysa artık rapid üzerinde indirilebilir nitelikte bir dosya bulup deneyemedim hepsi silinmiş   :o
bu nedir bilen var mı ?
 ???

103
 :W
başlıktanda anlaşılacağı gibi oyunsitenizin fosilini buldum
yani webde bıraktığı izi  :)
keşke resimlerde çıksa malesef
kısa süreli kullandığınız domain  :) yanlış hatırlamıyorum değil mi  ???
TIKLAYIN
şuradaki tarihlere tıklayın =) ne vardı acaba resimlerde hatırlayamadım.
online üyelere bakın oradan ne kadar fazlaymış
tarihlere tıkladıktan sonra görünmeyen resme veya foruma gidin yazısına tıklayın sonra en altta göreceksiniz.
21 online üye hem de sitenin saldırıya uğradığı zamanlardı  :'(
bakın internette bıraktığımız ize domain boşta izler duruyor tabii   ;) acaba tekrar ne zaman bu kadar aktif olabiliriz  :)

104
WEBMASTER OLMAK İSTEYENLER KAÇIMAMALI !!! BIR GUN İÇERİSİNDE İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPABİLİRSİNİZ  !!! VE O GÜN YARIN !!!! GEREKLİ PROGRAMLARI ŞİMDİDEN İNDİRİN
Canlı eğitim: Dreamweaver ve WordPress ile dinamik site tasarımı - Yarın
Evet arkadaşlar pcnette gördüğüm bir duyuruyu sizinle paylaşmak istedim
cms sistemlere yeni başlayacaklara faydalı olacağını düşünüyorum
yarın saat 10 da başlayacak eğitim biz de canlı olarak internetten izleyeceğiz
aşağıdaki linkten ayrıntıları öğrenebilirsiniz

http://www.pcnet.com.tr/haberler/internet-dunyasi/2010/07/07/canli-egitim-dreamweaver-ve-wordpress-ile-dinamik-site-tasarimi/

“Dreamweaver ve WordPress ile dinamik siteler tasarlamak” Canlı Yayın Taslak Programı

* TARİH: 8 Temmuz 2010, Perşembe,
    * SAAT: 10:00 – 17:00,
    * YER: AdobeGunlugu.com
    * KONUŞMACILAR: Barış Özcan (Adobe), Halid Özgür (Medyasoft), Hakan Çamoğlu (Vidobu.com), Erhan Meydan (Vidobu.com)

1. Açılış

Barış Özcan, 15 dakika
· Canlı yayın projesi tanıtımı ve amacı
· Ekip ve Stüdyo
2. Dreamweaver Nedir? WordPress ile ilişkisi nasıldır?

Barış Özcan, 30 dakika
· Dreamweaver tanıtımı
· WordPress tanıtımı
· WordPress kaynakları
· WordPress örnekleri
3. WordPress Kurulumu

Erhan Meydan, 30 dakika
· Local PHP kurulumu
· Local MySQL kurulumu
· WordPress paket kurulumu
· WordPress tema kurulumları
· WordPress eklenti kurulumları
4. Blog Arayüz Tasarımı

Halid Özgür, 90 dakika
· Blog tasarımında dikkat edilmesi gereken konular
· Tasarım sürecinde kullanılabilecek programlar
· Program entegrasyonları
5. Arayüz Tasarımının HTML’e dökülmesi

Hakan Çamoğlu, 45 dakika
· Temel DIV yapısı oluşturmak
· CSS ile menü tasarımı
· Alt sayfaların oluşturulması
6. Hazırlanan HTML tasarımın WordPress ile Entegrasyonu

Hakan Çamoğlu, 45 dakika
· Ana sayfa hazırlanması
· Alt sayfaların hazırlanması
· Modüllerin oluşturulması
7. HTML5 ile Hazırlanan Tasarımı İnteraktif Hale Getirmek

Hakan Çamoğlu, 45 dakika
· HTML5 ile degrade kullanımı
· HTML5 ile yuvarlak köşeler
· HTML5 ile animasyon
8. Tamamlanan Projenin Yayınlanması

Hakan Çamoğlu, 30 dakika
· Hosting ve Domain ile ilgili temel bilgiler ve ayarlar
· Dosyaların upload edilmesi
· MySQL database oluşturmak
· SEO çalışmaları

HTML 5 hariç hepsi sıradan şeyler bence ama izlemekte fayda var sonuçta ücretsiz :(alk)

105
OYUNCULARIN SOHBET YERİ / Türk lerin Diyalog Farkı
« : 07 Temmuz 2010, 13:28:57 »
Amerikan: hey dostum burda bir problem mi var ?
Turk: noluyo laa burda ?

Amerikan: nasil gidiyor mike?
Turk: napiyon lan?

Amerikan: korkarim seni oldurecegim!
Turk: salavat getir pezevenk!

Amerikan: oov dostum hic cool olmamissin.
Turk: bu ne lan g..üme benzemissin.

Amerikan: hey steve, neden kendine bir icki koymuyosun?
Turk: la suleyman, kap iki bira gel bakim hemen!

Amerikan: lanet olsun sana christine!
Turk: allah belani versin nurcan!

Amerikan: tanri askina brad kes sesini artik!
Turk: allahim sen bana sabir ver, sus lan yeter! Elimde kalcan...

Amerikan: aman tanrim simdi napicaz?!?
Turk: ha xiktir sictik?!?

Amerikan: help me please...
Turk: la bi baksana la!!!

Amerikan: ne derler bilirsin jack, hayat beklenmedik  surprizlerle doludur...
Turk: valla oglum bir soz var hani, kaderde varsa d..ülmek neye yarar üzülmek...

2 AMERİKALININ konuşması;
Amerikan 1: dante'nin bu kitabini okudun mu micheal?
Amerikan 2: aaa evet , gercekten edebi degeri olan bir calisma.

Buna karşılık 2 TURKUN konuşması;
Turk 1: abi da vinci sifresini okudum super!
Turk 2: lan birak! iyice entel dantel oldun ! Layt herif !!

Amerikan:: hey jerry gel pizza ye dostum...
Turk: sülo gel lan buraya mis gibi menemen yaptik...

Amerikan: FBI... bir kac soru sorabilir miyim?
Turk: polis! dun nerdeydin lan dallama?

Amerikan: (ses cikarmadan el işaretiyle) sen oraya sen buraya sessiz olun...
Turk:  Dagiliyoruz.  haydaaaaaaaaa! !!  :av
Alıntı "Canimgurubum"

106
Bunları okuduktan sonra hıyara çok daha farklı gözle bakacaksınız!!! 
 :W

Olağanüstü Hıyar

Bir süre önce bu bilgiler "The New York Times" gazetesinde yayımlandı.

1. Hıyar, günlük ihtiyacınız olan birçok vitamini içerir. Tek bir hıyarda Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B3, Vitamin B5, Vitamin B6, Folik Asit, Vitamin C, Kalsiyum, Demir, Mağnezyum, Fosfor, Potasyum ve Çinko ihtiva eder.

2. Öğleden sonra yurgunluk mu hissettiniz? Kahveyi, çayı, soğuk içecekleri bir taraf bırakın ve bir hıyar yiyin. Hıyar iyi bir B vitaminler ve Karbohidratlar kaynağıdır ve yediğinizde saatler sürecek yorgunluğunuzu kısa bir sürede ortadan kaldırır.

3. Banyo veya duştan sonra aynanızın buğulanmasından şikayetçi misiniz? Bir hıyar dilimini alıp aynayı ovun. Hem buğulanma yok olacak hem de pırıldayan bir aynaya ve nefis bir kokuya sahip olacaksınız.

4. Haşereler bahçenizi veya saksı bitkilerinizi mahvediyor mu? Bahçeniz için bir aluminyum tabağa (ya da aluminyum folyoya) hıyar dilimlerini koyup, ortada bir yere yerleştirin. Saksılarınıza ise birkaç dilimi toprağın üzerine yine aluminyum tabak veya folyo ile yerleştirin. Bütün mevsim haşerelerden kurtulacaksınız.  Hıyardaki kimyasallar aluminyum ile etkileşerek insanların algılayamadığı ama haşereleri deli eden bir koku yayar ve onların ortadan kaybolmalarına neden olur.

5. Bayanlar, sokağa çıkmadan önce veya denize-havuza girmeden önce bir süreliğine selülitlerinizden kurtulmak ister misiniz? Sorunlu bölgelerinizi birkaç dakika süreyle hıyar dilimleriyle ovun. Hıyardaki fitokimyasallar derinizdeki kollajenlerin gerilmesini sağlar, dış tabakayı sıkılaştırarak selülitlerin görüntüsünü azaltır. Aynı şekilde kırışıklıklara da iyi gelir (özellikle de göz civarındaki).

6. "Akşamdan kalma" sorununuzdan veya kötü bir baş ağrısından kurtulmak ister misiniz? Yatağa girmeden önce birkaç dilim hıyar yiyin ve ertesi sabah dipdiri, baş ağrısız kalkın. Hıyar, vücudun kaybetmiş olduğu gerekli besinleri takviye edici yeterli miktarda şeker, B vitaminleri ve elektrolitleri ihtiva ettiği için yediğiniz birkaç dilim sorunlarınızı hemen yok eder.

7. Özellikle diyet yapanlar, açlık dürtünüzü ortadan kaldırmak mı istiyorsunuz? Hıyar yiyin.

8. Evinizde ayakkabı boyanız mı kalmadı? Taze kesilmiş bir hıyar ile ayakkabınızı ovalayın. İçerdiği kimyasallar ayakkabınıza hem harika görünen bir parlaklık verir hem de deriyi su geçirmez hale getirir.

9. Evinizde bir kapı, pencere ya da benzer bir şey gıcırtı mı yapıyor? Bir dilim hıyarı alıp gıcırtı yapan yerlere sürtün (tabii sürtünme yapan yerlere, menteşenin dışına değil!!) gıcırtı gidecektir.

10. Kendinizi gergin, bitkin mi hissediyorsunuz (özellikle ders çalışan öğrenciler, yeni bebek sahibi olmuş anneler ve diğer herkes) ? Bir tas kaynar suyun içine bir bütün hıyarı ince dilimler halinde keserek koyun. Tası da bulunduğunuz odada uygun bir yere koyun. Hıyardaki kimyasallar ve diğer besinler kaynar suyun içine girince tepki gösterirler ve suyun buharı ile birlikte bulunduğunuz odaya yayılarak nefis bir aroma yayarlar. Bu aroma sizlerin tüm gerginliğini alarak sakin kişiliğinize dönmenizi sağlayacaktır. Özellikle öğrenciler bunu denemelidir.

11. Yemek yediniz (örneğin kebap) ve ağzınızdan kötü koku yayıyorsunuz. Bir hıyar dilimini alıp dilinizle damağınıza yerleştirin ve en az 30 saniye öyle tutun. Ağzınızda kötü kokulara neden olan bakterilerin fitokimyasallar sayesinde ölmesi nedeniyle bu sorundan kurtulmuş olacaksınız. (Soğan-sarmısak kokusu konusunda bir bilgi yok. Bunu da siz deneyin ve sonucu görün.)

12. Evyelerinizi, lavabolarınızı çevreye zarar vermeyecek bir şekilde temizlemek ister misiniz? Bir dilim hıyarı alıp temizlemek istediğiniz yeri ovun. Sadece yılların birikimi lekeleri kirleri temizlemekle kalmaz, ayrıca güzel bir parlaklık verir temizlediğiniz yere. Bunun yanında elleriniz de o temizlik malzemelerin verdiği zararlardan kurtulmuş olur.

13. Kalemle yazarken bir hata yaptınız ve hatayı silmek istiyorsunuz. Hıyar kabuğunu alıp yavaş ve nazikçe silmek istediğiniz yazıya sürtün. Boya kalemlerinde ve keçe kalem yazılarında da oldukça yararlı. (Bilirsiniz bazen çocuklarımız duvarlara yazılar yazar, resimler yaparlar. Onlarda da deneyebilirsiniz.)
Bir mail grubu olan "canimgrubum"dan alınmıştır..

107
İlk para kazandığım site bu  ;)
arkadaşlar bu sefer başka bir site buldum kendim denedim %100 doğru
eğer açtığınız bir paypal adresi varsa çok az bir miktar da olsa 0.00 $da kalmasını istemiyorsanız. sadece deneyin bir gün içerisinde istediğiniz kadar kazanabilirsiniz. para kazanma türleri
sitelere üye olarak hani facebookta da vardı ya sitelere üye olup oyunparası kazanıyorduk onun gibi site başı 0.03 $ alıyorsunuz
linklere tıklayarak link başı değişen bir para alıyorsunuz. arada bot olup olmadığınızı matematik işlemler sorarak doğruluyor.
linkler günlük 200 civarı bu yüzden link başı az para alıyoruz
reklam okuyup linklere tıklayarak kazanma var birde 10 sn bekliyoruz sonra link açılıyor.
hit artırmak için kullanabileceğiniz bir bölüm var bence işinize yaramaz yabancı ülkelerden gelen hit işimize yaramaz gibi geliyor çünkü 100 lerce sitenizi kirleten bot niteliğinde insanlar geliyor siteye
paranızı paypaldan almak için sınır 0.02 $  çünkü 0.01 kesinti olarak gidiyor
alertpaydan almak isterseniz 1 $ yapmanız lazım
para kazanma çok uzun bir iş bu sitede ama isteyenler deneyebilir ( gerçekten çok uzun iş fakat 30 dk içinde ödeme alabilirsiniz) ödeme 6 saat içinde geliyor

lütfen ref linkimle üye olun ;) linkim
ayrıca 0.01 vererek jackpot bölümünden daha fazla para kazanabilirsiniz kaybetme ihtimalinizde var tabi ama sonuçta parayı siz vermediğiniz için kumar sayılmaz ;)
ödeme kanıtı

108
ŞİKAYET VE ÖNERİLER / osc için bir turnuva önerisi
« : 13 Haziran 2010, 01:39:00 »
bir arkadaşa bu siteyi gösterdim o da turnuvaları gördü hemen
burdaki turnuvaların yanında COD4 turnuvası da yapsalar ya bir sürü kişi gelir siteye dedi özellikle ben hep cod 4 oynuyorum dedi
bende bunu önereyim dedim bundan sonra diğer turnuvaların yanında call of duty 4 turnuvaları da yapılsa nasıl olur ?
resme bakın saat 2 ye çeyrek var fakat serverların doluluk oranına bakın

Ayrıca oyun en popülerlerin başında gelmekte

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21