İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - samed2194

325
msn'deyim...

326
lan beni sinir etmek için mi yapıyonuz bunlarııııııııııı...siteyi birbirine kattınız...

327
sen dikkat et tamam mı adamın dikkat etsin sen başlattın olayı.

328
görende süperisiniz sanar beee...2. sin

329
tamam yetkililer yapsın eğer bize böle bişey oluyosa diğer tüm sitelerde oyuncular çıkarılcak bakalım kaç site kalıyo...2 mi 3 mü.

330
sana ne oluyo
takım arkadaşlığı... senin kafan basar mı böyle şeylere bilmem gerçi ama yine de söyliyim kardeşlik dostluk laf ettiğin adam benim 12 yıllık dostum lafını bilde konuş.....

la bak bana hakaret etme bende hakaret ederim artık kişnemeyi bırak tamam mı yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

331
bunu duyuruları 2-3 gün oldu...ve maçta tedua tarafından oynandı...3 gün sustular şimdi itiraz ediyolarlar.

3 gün önemli değil.Olayın özü adalet,eninde sonunda işler.İşlerine gelmeyenler de öter..

evet işlerine gelmeyenlerde öter.seninki gibilerde 3 puan almak için durduk yere kişnerler benim ağzımı açtırdın.beni sinir etme tamam mı.amacın belli.bunca turnuvalara katıldın seninki gibi adam görmedim.

332
kardeş ben germedim olayı adamlar durduk yere böle konu açtılar.

333
sana ne oluyo.

1-ött deme

2-turnuvadayızz bende burdan sana kişne derim olmaz tamam mı?sus ortamı germe.

334
bunu duyuruları 2-3 gün oldu...ve maçta tedua tarafından oynandı...3 gün sustular şimdi itiraz ediyolarlar.

335
terbiyeli olmayı öğrende gel senin seviyen bana sus demeye yetmiyo. Konuşma tarzın zaten seninle muhattap olmamız için yeterli boşver tayfun abi kapatalım konuyu... arkadaş aynı şeyleri tekrarlamaya devam etsin

bir laf öğrenmişin lafı yiyince tekrarlayıp duruyosun.yaşın kaç senin ya...ben adamına göre konuşurum tamam mı?

336
ya laf ediyosun bal kabağı.

bu olayı hamza kardeşde biliyo a grubundaki herkeste sadece siz 3 puan almak için elinizden geleni yapıyposunuz.crnl ile tedua oynamış ve maç bitmiş sen hala niye böle konular açıyosun ben onu anlamıyorum...