İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - venomm

Sayfa: 1 2 3 [4]
37
kardeş güzel olmuş tebrik ederim   ama 1 şey dicem puan durumlarının güncellenmesi unutulmazsa daha heyecanlı 1 turnuva  olur bence    bu şekilde boş 1 tabloya bakarak 1 heyecan duyamaz insana sanırım haksızmıyım arkadaşlar?????????????????????

38
kardeş h grubuna yeni 1 arkadaş gelmiş ama msn açmıo 
 volkan demirel

39
zehi=5 ali_sse_c=2    ali_sse_c=6      zehir=2   arkadaşımı tebrik ediyorum dürüstçe 1 oyun çıkardı kendisine turnuvada başarılar diliyorum. hile yapmadan turnuvada yol almalı bence ii 1 oyuncu

40
zehir=2       amet= 1                 amet=3  zehir=3 arkadaş  gerçektende ii 1 rakipti kendisine başarılar diliyorum herkese başarılar arkadaşlar

41
oğuzhanali yoksun abi hiç 1yerde nerdesin yav     baba ekle beni dexterix@hotmail.com

42
ha ayak yapıyomuşum adam benim galibiyetime gölge dşürmeye çalıştı ama başaramadı   arkadaşlar sizede tavsiyem bunun gibi arkadaşlara taviz vermeyin   herkese turnuvada bol şanslar hakeden bu turnuvanın 1 cisi olsun    hile yapark olmasın kimsenin hakkı kimseye geçmesin herkes bu yazdıklarımı okusun

43
arkadaşlar   soruyorum size hanginiz hakkının yenmesine müsade eder şahsen ben etmem abi bu kral 88 adlı arkadaş yazdıı skorlaala benim hakkım yemiiştir  abi sizden ricam bu arkadaşa ödün vermemeniz   dediği hiçbirşye   inanmayın bana inanmayan varsa msnmi alsın konuşayım

44
abi bu kral 88 in verdii
sonuçlar yanlıştır
o skorlar benimdir abi

Sayfa: 1 2 3 [4]