İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - WolborQ

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
25
TEK MAÇ 2 GÜNLÜK İMZASINA İMZA SERBEST

26
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / CEMALAKKO - UGUR [ IMZA MACI ! ]
« : 01 Kasım 2007, 18:42:26 »
lan cemal 4-0 yendiğpimdee imzanı koymadın hamza ile bunu görüşcem  ;)

27
rakiplerimin hepsini ekledim ama hiçbiri yok soınra onlara vermeyin maçı

28
ugur maçını oynamak istemiyorr

bedmun 3-0 ugur

sonuç geçersiz

Uğur sakin ol kardeşim.Sen maçini yapmak istediğin sürece kimse hükmen yazamaz zaten.Niye bu kadar sinirleniyorsn.Mesajini editledim.
ama do ;)stum böle olaylara sinirleniyorum...geçende cemalii yendim meydan okumada mesajımı silior ve konuyuda silior ne biçim iş bu yetki verceksen adam akıllılara verr

29
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / ByKıLaVuZ - CeMaLaKKo
« : 28 Ekim 2007, 13:06:17 »
cemal le oynamayın bende imzasına oynadım hemen konuyu sildii >:( >:( >:(

30
FİFA 08 MEYDAN OKUMA BÖLÜMÜ / izmirli2 - ugur
« : 27 Ekim 2007, 15:38:14 »
2 maç imzasına 5 günlük

31
Fifa 2008 Oyununda Transfer Yaması Kuran Arkadaşlar ve Kurmayan Arkadaşlar İçin.Önemli Biliyorsunuz ki bu yamayı kuranlar kurmayanlarla maç yapamıyor o yüzden bu yamayı indirmeniz şart.

Transfer yamasını kurmuş rakibinizle maç yapabilirsiniz.

Transfer yamasını Kurmamış Rakibinizlede maç yapabilirsiniz

TRANSFER YAMASIDIR..
http://www.speedyshare.com/381286978.html

arkadaslar bu programda orjinal fifa olması için indirmeniz lazım yüklemeniz 10 saniye sürecektir yükledikten sonra fifayı acın ana menüde ok die bişi cıkıcek sonra TEAM MAGNETE GELİP EN ALTTA RESET MY DİE BİŞİ WAR ORAYA TIKLAYIN TIKLAYINCA BİŞİ SORUCEK EN ALTTAKİNİ SECİN!!! bukadar!!!

TRANSFER YAMASINI KURAN VE KURMAYANLA MAÇ YAPMANIZI SAĞLAYAN DOSYA
http://www.speedyshare.com/868999484.html

bu dosyayı C:\Program Files\EA Sports\FIFA 08içine yükliceniz <<< YANİ PATCH.EXE Yİ AÇINCA BU KONUMU SEÇİN

resimdeki gibi olması gerek sonra yamalı haline oynucanız zaman FIFA 08 v2 yamasız halini oynucaksanız FIFA 08 v1 i tıklıcanız (toplu iş dosyası halinde) SİZE BİR TUŞA BASIN DİCEK BASIN O BİR TUŞA

NOT! oyuna girdikten sonra v1 i seçtiyseniz reset my squads tan orjinal squads
v2 yi seçtiyseniz update online sqauads diyip saveleyin

masaüstüne FIFA 08 v1 FIFA 08 v2 diye kısayol gelcek

32
Fifa 2008 Oyununda Transfer Yaması Kuran Arkadaşlar ve Kurmayan Arkadaşlar İçin.Önemli Biliyorsunuz ki bu yamayı kuranlar kurmayanlarla maç yapamıyor o yüzden bu yamayı indirmeniz şart.

Transfer yamasını kurmuş rakibinizle maç yapabilirsiniz.

Transfer yamasını Kurmamış Rakibinizlede maç yapabilirsiniz

TRANSFER YAMASIDIR..
http://www.speedyshare.com/381286978.html

arkadaslar bu programda orjinal fifa olması için indirmeniz lazım yüklemeniz 10 saniye sürecektir yükledikten sonra fifayı acın ana menüde ok die bişi cıkıcek sonra TEAM MAGNETE GELİP EN ALTTA RESET MY DİE BİŞİ WAR ORAYA TIKLAYIN TIKLAYINCA BİŞİ SORUCEK EN ALTTAKİNİ SECİN!!!         bukadar!!!

TRANSFER YAMASINI KURAN VE KURMAYANLA MAÇ YAPMANIZI SAĞLAYAN DOSYA
http://www.speedyshare.com/868999484.html

bu dosyayı C:\Program Files\EA Sports\FIFA 08içine yükliceniz <<<  YANİ PATCH.EXE Yİ AÇINCA BU KONUMU SEÇİN

resimdeki gibi olması gerek sonra yamalı haline oynucanız zaman FIFA 08 v2 yamasız halini oynucaksanız FIFA 08 v1 i tıklıcanız (toplu iş dosyası halinde) SİZE BİR TUŞA BASIN DİCEK BASIN O BİR TUŞA

NOT! oyuna girdikten sonra v1 i seçtiyseniz reset my squads tan orjinal squads
v2 yi seçtiyseniz update online sqauads diyip saveleyin

masaüstüne FIFA 08 v1 FIFA 08 v2 diye kısayol gelcek

33
İNGİLTERE LİGİ / NİCK-MSN-TAKIM
« : 19 Ekim 2007, 08:42:49 »
Arsenal                        Hanzer     tello_hazer1903@hotmail.com
ManchesTer Utd.         İzmirli           gokhan_3591@hotmail.com
Manchester City          Melih123              steve_melih@hotmail.com
Liverpool                    Ballack           oyunsiteniz@hotmail.com
Blackburn                   Lupara              taz05_05@hotmail.com
Chelsea                      Klavuz      Facia-00@Hotmail.Com
Aston Villa                 Vivalabam         aktepe_alper@hotmail.com
Newcastle Utd            Uğur       ugur-ronaldinho@hotmail.com
Everton                      Malatyasporlu               AslaKimseyeGuvenme@hotmail.com
Tottenham                  Rebel Justice           cemal-cool@hotmail.com

34
Alıntı
Fifa 08 Resmi Patch
Bazı arkadaşların devamlı Galatasaray'da Nonda veya Hakan Balta yok. Beşiktaş'ta Serdar Özkan yok gibi yakınmalarına çözüm için resmi patchi indirmelerini tavsiye ediyorum.

http://largedownloads.ea.com/pub/patches/Fifa/08/

Nordic versiyonu indirin. Türkiyedeki oyunlar bu versiyonda çünkü. Daha sonra oyuna girdiğinizde kadronuzu resetlemeniz istenecek. Orginal My Squads'ı ve Update Online Squads'ı seçin. Direct ip, hamachi veya Play online da artık yeni transferlerle oynayacaksınız.

BEYLER BAZILARIMIZ BU RESMİ PATCHİ YÜKLEDİĞİ İÇİN VERSİON FARKI OLUOR..BUNA Bİ ÇÖZÜM BULALIM YA HERKES YÜKLESİN YADA İSTEYEN YÜKLESN AMA BENCE YÜKLENMELİ ÇÜNKÜ KADROLAR SÜREKLİ GÜNCELLENİOR..SIRF BU YÜZDEN İKİ KRE OYUNU SİLDM  :o..YORUMLARINIZI BEKLİORUM ANKET YARIN AKŞAM KAPATILCAKTIR....

35
Alıntı
Fifa 08 Resmi Patch
Bazı arkadaşların devamlı Galatasaray'da Nonda veya Hakan Balta yok. Beşiktaş'ta Serdar Özkan yok gibi yakınmalarına çözüm için resmi patchi indirmelerini tavsiye ediyorum.

http://largedownloads.ea.com/pub/patches/Fifa/08/

Nordic versiyonu indirin. Türkiyedeki oyunlar bu versiyonda çünkü. Daha sonra oyuna girdiğinizde kadronuzu resetlemeniz istenecek. Orginal My Squads'ı ve Update Online Squads'ı seçin. Direct ip, hamachi veya Play online da artık yeni transferlerle oynayacaksınız.

BEYLER BAZILARIMIZ BU RESMİ PATCHİ YÜKLEDİĞİ İÇİN VERSİON FARKI OLUOR..BUNA Bİ ÇÖZÜM BULALIM YA HERKES YÜKLESİN YADA İSTEYEN YÜKLESN AMA BENCE YÜKLENMELİ ÇÜNKÜ KADROLAR SÜREKLİ GÜNCELLENİOR..SIRF BU YÜZDEN İKİ KRE OYUNU SİLDM  :o..YORUMLARINIZI BEKLİORUM ANKET YARIN AKŞAM KAPATILCAKTIR....

36
TEK MAÇ İMZASINAAAA  KAZANAN TAKAR İMZAYI (YANİ BEN );D 1 GÜNLÜK İMZA

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22