İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - WolborQ

493
8-7  oldu sanoırım

494
8-6 oldu herhaldee

495
YAMA KESİNLİKLE KULLANMAYALİM...

OYUNDAN ATİYOR HANGİ NE YAMASİ OLURSA OLSUN !

BEN BİLİYORUM DAHA ÖNCE FARKLİ YAMALAR DENENMİŞTİR...

YAMA KESİNLİKLE KULLANMAYALİM...

OYUNDAN ATİYOR HANGİ NE YAMASİ OLURSA OLSUN !

BEN BİLİYORUM DAHA ÖNCE FARKLİ YAMALAR DENENMİŞTİR...

adm 2 kere demiş 2 kere saydınız

496
ya beylerr anlamıoyorum niye 1 mb dosyayı indiremişomusnuz 1 kereliğine kadrolar güncel oluorr transfer oldumu hemn aktarılıor anlayın braz yaw ..demin arkdaş herkes istedği gibi oynasın dedi yaw  oynayamyla alaksı yok bakıorum maçım var adamla patch yükledi şimdi nolcak o oyunu silip bidahamı yüklese kolay olur yoksa biz 1 mb patchi indrip kurmamızmı kolay biraz mantıklı düşünün şahsen ben kurmadım ama burda çoğunluk neyse ona uycaz

497
şahsen benim sitemdee de yüklenmeli epey öndee bence yüklensin

498
EVERTON:0 LIVERPOOL:3

HAMZA KARDEŞİM BEN YAMAYI YÜKLEDİM.BENİM SORUMLU OLDUĞUM SİTEDE YAMA YÜKLEMEK ZORUNLU.BEN ŞU ANDA BU SİTEDE TURNUVADAYIM BU SİTENİN KURALLARINA AYKIRI DAVRANDIM.İÇİN RAHAT OLSUN.BURDA AMAÇ EĞLENMEK MAÇ KAZANMAK KAYBETMEK DEĞİL.YENİLDİM DİYE ÜZÜLMEDİM.SENDE HAKKINLA ALDIN MAÇI.

Keşke herkes senin gibi düşünse evren abi . Buradaki amacimizin sadece eğlenmek olduğunu hiç bir zaman unutmasa katilimcilarimiz . Açikçasi kazanmiş olduğum 3 puana hiç sevinemedim . Bu şekilde galip gelmem içime sinmiyor bir türlü . Bana kalırsa tüm siteler bu konuda ortak bir karar alsin ve böyle sorunlar yaşamayalim bir daha . Fifa 08 turnuvalari düzenleyen Büyük Site yetkililerinin oturup konuşmasi lazim bu konuda en kısa zamanda

evt yaa bence şöle yapalım hamza dostum sen siteler arası turnuva düzenle yamayı zorunlu kıl o sırada tabi site katılımcılarıda yüükler hem biz oynarız hemde kendi sitekeilermiz de yüklemek zorunda kalır

499
cemal yama varmı sendeee :o :o :o

500
melih nighten 6 yemezsin demi  ;D ;D

501
İNGİLTERE LİGİ / NİCK-MSN-TAKIM
« : 19 Ekim 2007, 19:31:17 »
eywlalh siz saolun

502
finali, doru dior biz oynayak kimse yok ortalıkta ;D ;D

503
1. FİFA 08 RE-PLAY YARIŞMAMIZ / KAYITLAR BURDAN !
« : 19 Ekim 2007, 08:49:05 »
 :o :o :o :o cemal çok emeği geçti bence atmanız bile yanlış en azından ona söyleyin yanlış yaptınız nese ben karışmıom

504
LA LİGA CUP / 1.Tur Eşleşmeleri ve Maç Sonuçları
« : 19 Ekim 2007, 08:46:37 »
murcia yani kirve nerdesin yaşpak