İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - WolborQ

517
İNGİLTERE LİGİ / KAYITLAR BURAYA!!!
« : 18 Ekim 2007, 22:19:52 »
bence almayalim ;)

518
UKRAYNA 5:0 HIRVATİSTAN   (1.OLARAK ÇIKTIM HERHALDE NİGHT İTALYA AMA ÇAKMIOR ;D)[

saolasın hamza

tbrkler uğur . iyi sonuçlar aldin

519
İNGİLTERE LİGİ / KAYITLAR BURAYA!!!
« : 18 Ekim 2007, 22:16:01 »

520
UKRAYNA 5:0 HIRVATİSTAN   (1.OLARAK ÇIKTIM HERHALDE NİGHT İTALYA AMA ÇAKMIOR ;D)

521
Alıntı
Fifa 08 Resmi Patch
Bazı arkadaşların devamlı Galatasaray'da Nonda veya Hakan Balta yok. Beşiktaş'ta Serdar Özkan yok gibi yakınmalarına çözüm için resmi patchi indirmelerini tavsiye ediyorum.

http://largedownloads.ea.com/pub/patches/Fifa/08/

Nordic versiyonu indirin. Türkiyedeki oyunlar bu versiyonda çünkü. Daha sonra oyuna girdiğinizde kadronuzu resetlemeniz istenecek. Orginal My Squads'ı ve Update Online Squads'ı seçin. Direct ip, hamachi veya Play online da artık yeni transferlerle oynayacaksınız.

BEYLER BAZILARIMIZ BU RESMİ PATCHİ YÜKLEDİĞİ İÇİN VERSİON FARKI OLUOR..BUNA Bİ ÇÖZÜM BULALIM YA HERKES YÜKLESİN YADA İSTEYEN YÜKLESN AMA BENCE YÜKLENMELİ ÇÜNKÜ KADROLAR SÜREKLİ GÜNCELLENİOR..SIRF BU YÜZDEN İKİ KRE OYUNU SİLDM  :o..YORUMLARINIZI BEKLİORUM ANKET YARIN AKŞAM KAPATILCAKTIR....

522
Alıntı
Fifa 08 Resmi Patch
Bazı arkadaşların devamlı Galatasaray'da Nonda veya Hakan Balta yok. Beşiktaş'ta Serdar Özkan yok gibi yakınmalarına çözüm için resmi patchi indirmelerini tavsiye ediyorum.

http://largedownloads.ea.com/pub/patches/Fifa/08/

Nordic versiyonu indirin. Türkiyedeki oyunlar bu versiyonda çünkü. Daha sonra oyuna girdiğinizde kadronuzu resetlemeniz istenecek. Orginal My Squads'ı ve Update Online Squads'ı seçin. Direct ip, hamachi veya Play online da artık yeni transferlerle oynayacaksınız.

BEYLER BAZILARIMIZ BU RESMİ PATCHİ YÜKLEDİĞİ İÇİN VERSİON FARKI OLUOR..BUNA Bİ ÇÖZÜM BULALIM YA HERKES YÜKLESİN YADA İSTEYEN YÜKLESN AMA BENCE YÜKLENMELİ ÇÜNKÜ KADROLAR SÜREKLİ GÜNCELLENİOR..SIRF BU YÜZDEN İKİ KRE OYUNU SİLDM  :o..YORUMLARINIZI BEKLİORUM ANKET YARIN AKŞAM KAPATILCAKTIR....

523
GÖRGÜSÜZ.. GELDE TOKATLAYIM SENİ  :D

UKRAYNA 4:0 İRLANDA (SAMPİYON OLCAMM  ;) :D)

güzel tokatladın 0-0 :D:D:D

524
night ile az sonra gircez

525
LA LİGA CUP / Kayıt Yeri
« : 17 Ekim 2007, 19:43:27 »

526
night ve melihhh ne zaman yapcax bu akşam yapalımm yawww

527
saolasın

528
saol knka