İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - YuRY

241
http://yamaevi.com/depo/sanandreasv3.zip  burdan indire bilirsiniz tıkladığınız gibi inmeye başlıyacaktır

243
GTA VİCE CİTY YAMALARİ / Gta Kütahya City
« : 03 Temmuz 2007, 09:48:01 »
Resim;

ÖZELLİKLER:
-Eveet Artık GTA Kütahya City son versionu Çıktı...
-Hatalar giderildi,yeni bir kaç özellik eklendi (Örnek:traktör,GTA:Sa göstergeleri..
-Ve ayrıca oyuncu tipleri birebir benzeyen futbolcular oldu.Ü.karan,M.Nobre,Alpay..vs..)
-Kaydetmek için Kayıt Kasedine gerek yok "QuickSave" eklendi,
-Benzinlik PO olarak Değiştirildi,
-Yepyeni Silahlar Eklendi (Kelepçe...),
-Artık Tommy yani yönettiğiniz adam giydiği giysiler bjk,fb,gs ve ts formaları giyiyor,
-Yeni Olarak Avea Bayii ve İddaa bayii eklendi,
-Lokantaların isimleri Değiştirildi,
-Uçaklarda THY yazıyor,
-Türk arabaları ve motorsikletleri örnek: mobilet,
-Polis,itfaiye, ambulans isimleri türkçe,
-Kütahya'ya uygun yol tabelaları,
-Hastahaneler Kütahya'ya uygun,
-reklam panoları Türkçe,
-Yerlerde uçuşan gazeteler türk,
-Ayrıca eski Gta Kütahya City lerin yüklü olması gerekmiyor....

VE DAHA BİR ÇOOOK ÖZELLİK.........

Link
http://files.filefront.com//;6331771;;/

244
GTA VİCE CİTY YAMALARİ / Gta Trabzon City
« : 03 Temmuz 2007, 09:47:10 »
Günümüzün popüler oyunu olan GTA Vice City'nin Trabzon City yaması.Anlatımı basit, kurulumu kolay bu yama ile Trabzon şehrinde görmeye alışık olduğunuz tabela, billboard ve reklamları burada görebilirsinz. Mesela MM Migros alışveriş merkezi ve Fatih Devlet hastanasi yamaya dahildir. Bunun gibi birçok nitelik yama dahilinde.

http://www.yenidownload.com/download.asp?id=11228

245
GTA-X. Grant Theft Auto - Vice City - Millenium (RUS and ENG)

http://7dnnuutv83.rapidsafe.de/

246
FULL OYUN İNCELEMELERİ / Halo 2
« : 03 Temmuz 2007, 06:16:34 »
Platform:
 PC
Tür:
 Action
Multiplayer:
 Var
Yayıncı:
 Microsoft
Yapımcı:
 Bungie Software
Çıkış Tarihi:
 2007 Haziran

Min. Sistem:
Windows Vista, 2.0Ghz Intel Pentium 4 ve eşdeğeri, 1 GB RAM, Geforce 6 ya da Ati X700 üzeri, 7GB HDD Alanı, Games for Windows Live için Internet Bağlantısı

Konsol sahipleri onun kulağını her daim çınlatıyor olsa da, aradan geçen onca yılın ardından bir PC kullanıcısı olarak kendilerine "eski dost" tabiriyle hitap etmemin yerinde bir karar olacağına inanıyorum. Çünkü Master Cheif "monitör ekranını" ziyaret etmeyeli nereden bakarsak dört kocaman yıl geçmiş. Kuraklığın oyun dünyasında da sıçradığı şu günlerde tamamen eksi moda bir "birinci kişi bakış açılı ateş etmece" oyununa kimse hayır demez herhalde. Bir de bu oyun Xbox'la özdeşleşmiş bir isme sahipse, Halo'nun bu ikinci PC çıkarmasına seyirci kalamayacağınızdan adım gibi eminim.

Yalnız ilk denemesinde Halo'nun Xbox'ta ki kadar PC kullanıcılarını da kendine hayran bırakabildi mi diye hatırlayacak olursak, bu tabi biraz öznel bir soru olur. O yüzden bunu çok fazla kurcalamak istemiyorum. Ama gördüğüm kadarıyla Sayın Bungie, Halo 2 için fazlaca ders çıkarmış gibi duruyor. Çünkü uyarlama olmasına rağmen böylesine iddialı bir şekilde karşımıza çıkması beklentilerin de had safhaya taşınmasına neden oluyor. Tabi oyunu yıllar evvel Xbox'ta deneyenler için birçok şey sürpriz olmayacaktır. O yüzden bu konuda fazla dil dökmeye gerek görmüyorum. Halo'yu büyük keyifle oynayan bizler için Halo 2'nin de aynı oranda başarılı olacağına inanmak zor değil.

Halo Dayı

Teknik ayrıntılara hemen geçmeden önce oyunun senaryosu hakkında bir iki bir şey söyleyelim. Özellikle konunun işleyiş şekli çok hoşuma gitti. İlk birkaç bölüm Master Cheif ile senaryoyu kaldığı yerden devam ettirdikten sonra karşı tarafın kontrolünü ele alıp, temelde bağlantılı fakat bambaşka sayılabilecek bir maceraya daha atılmak gerçekten çok iyi olmuş. Daha önce birçok oyunda gördüğümüz bu uygulamayı Halo serisinde de tecrübe etmek oyunun başarısı açısından gerçekten çok önemli. Her ne kadar oynayışta büyük farklılıklar yaşanmasa da senaryoyu birde karşı tarafın gözünden görmek beraberinde oyuncunun nefes almasını sağlayacaktır.

Sakın yanlış anlamayın. Oyuna sıkıcı demek istemiyorum. Bence yapımcıların oyunu bu şekilde tasarlamaları yine çok yerinde bir karar olmuş. Bunun tekrar oynanabilirliğe de etki ettiği çok açık. O yüzden oyunun senaryosunu daha doğrusu senaryonun anlatım şeklinden memnun kaldığımı belirtebilirim. Tabi bunda videoların etkisini unutmuyoruz.

Parlayan İnsanlar...

Baştan belirtmek istiyorum oyunun grafikleri konusunda aşırı bir beklentiniz olmasın. Elbette kafadan grafiklere kötü demek istemiyorum ama kontrol elime verildiği ilk anlarda kaplamalar konusunda küçük çaplı bir hayal kırıklığı yaşadığımı itiraf etmek istiyorum. Konsoldan PC'ye çevrilen oyunların alışılageldik problemlerinden biri yine bu sorun olsa da böylesine isim yapmış bir oyunun PC'de daha yakışıklı görünmesini dilerdim. Hatırlar mısınız bilmem ama ilk Halo'nun da sayılı eksilerinden biriydi bu. Neyse, ilk oyunla Halo 2'yi grafiksel bağlamda karşılaştırdığımız zaman arada dağlar kadar fark olduğunu görmek zor değil. Halo 2'nin Xbox için piyasaya çıktığı tarihi göz önünde bulundurduğumuzda 3 yıl gibi bir sürenin geride kaldığını görüyoruz. Her ne kadar PC'ye çeviri yapmak için biraz geç kalındığını düşünsem de oyunun "yeni nesil grafik teknolojisi" mevzusunu kenarından köşesinden yakalayabildiğini belirtebilirim. Grafikleri ilk gördüğümüz anda bunu hissedebiliyorsunuz.

Öncelikle oyunun gerçekten çok temiz bir grafik kalitesi var. Sürekli canlı renklerin kullanımını da buna eklediğimizde pırıl pırıl kareler ekrana yansıyor. Yalnız başta da dediğim gibi grafik motorunun yüksek not alabilmesi için sadece bunlar yeterli değil tabii ki. Hayal kırıklığına uğramanıza sebep olabilecek başlıca neden elbette grafik motorunun yaşı olacaktır. Eğer oyun konsol ve PC için aynı zamanlarda piyasaya çıksaydı Xbox'ta yaşattığı efsaneyi PC kullanıcıları içinde yaratabilirdi. Ama maalesef oyunda son 3 yıl içerisinde çıkmış olan diğer iddialı FPS oyunda olmayan hiçbir yeni efekt veya grafik kalitesi göremiyoruz.

247
FIFA 2007 / FIFA07 07/08 Transfer Update v.2
« : 03 Temmuz 2007, 06:14:32 »
Boyut:     1017.76 KB
Açıklama:    transfermarkt.de sitesi baz alınmıştır.
Download:    http://www.speedyshare.com/161360855.html

Birinci Transfer Update e ek olarak en son transferler yapılmıştır!

Bir öncekinde olmayıp bu pakette olan bazı transferler:

>Tuncay Şanlı -- Fenerbahçe SK --> Middlesbrough
>Robert Kovac -- Juventus --> Borussia Dortmund
>Thierry Henry -- Arsenal --> Barcelona
>Jabi -- K.Erciyesspor --> Trabzonspor
>Serkan Balcı -- Fenerbahçe SK --> Trabzonspor
>Mehmet Yozgatlı -- Fenerbahçe SK --> Beşiktaş JK
>Rüştü Reçber -- Fenerbahçe SK --> Beşiktaş JK
>Ali Bilgin -- Antalyaspor --> Fenerbahçe SK
>Volkan Yaman -- Antalyaspor --> Galatasaray SK
>David Beckham -- Real Madrid --> LA Galaxy
>Ayala -- Valencia --> Villareal
>Tiago -- Lyon --> Juventus
>Almiron -- Empoli --> Juventus
>Lincoln -- Schalke 04 --> Galatasaray SK
>Colin Kazım-Richards -- Sheffield Utd --> Fenerbahçe SK
.
.
.

Çıkan dosyayı Belgerim/FIFA07 klasörüne kopyalayıp yapıştırın!

Bi sonraki versiyonu çıkarana kadar en iyisi bu!!

248
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / BUGLAR KALDIRILSIN MI ?
« : 02 Temmuz 2007, 19:19:25 »
walla o kadar sorun çıkcak bak gör başka birşey demiyorum walla

249
ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ MAÇ PROGRAMI

MAÇLARIN OYNANMASI İÇİN VERİLEN SON TARİH  5 TEMMUZ PERŞEMBE GÜNÜR.

MAÇLAR ROVANŞSIZ OYNANACAKTIR, TÜM KATILIMCILARIMIZA BİR ÜSTTURA ÇIKMAYOLUNDA BAŞARILAR DİLERİM.

250
ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ

251
FİKSTÜR / KORSAN06'NIN FİXTÜRÜ ve MAÇ SONUÇLARI
« : 01 Temmuz 2007, 17:06:36 »
OYUNSİTENİZ ULTRA LİG "A" KATOGORİSİNDE BULUNAN "KORSAN06" UN FİKSTÜRÜ AŞAĞİDAKİ GİBİDİR . KARŞILAŞMALAR RÖVANŞSİZ OYNANİP MAÇ SONUÇLARİ BU TOPİC ALTİNA YAZİLACAKTİR .

KORSAN06 2 - 4 CEMALAKKO

KORSAN06 5 - 3 HARUN

KORSAN06 4 - 1 NIGHTMARE

KORSAN06 - BİGSEXY

KORSAN06  - FENERKRAL

KORSAN06 2 - 5 DEVİL

KORSAN06 - HAMZA

KORSAN06 3 - 0 SİR.SAFAK

KORSAN06 1 - 3 UĞUR

KORSAN06 - BEŞİKTAŞLI EMRE

KORSAN06 4 - 5 TAYFO

KORSAN06  0 - 4   MERT 961