İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Konular - YuRY

445
TÜM PC OYUN HİLELERİ / Caesar III
« : 09 Haziran 2007, 09:47:06 »
Trainer'ı yükleyip oyun ile birlikte çalıştırın.

Dosya Boyutu: 142KB
Dosya Adı: caesar3trn2-OS.zip

Kullanımı: Trainer'lar, çalışan oyunlar üzerinde değişiklik yaparak, oyuncuya bir takım kolaylıklar (Sınırsız para, sonsuz can vb.) sağlarlar. Trainer'ların çalışabilmesi için aynı anda oyunun da çalışıyor olması gerekir. Bunu sağlamanın en iyi yolu, önce oyunu başlatmak, ardından (Alt+Tab veya Alt+Esc tuş kombinasyonlarını kullanarak) Windows ortamına geri dönmek ve Trainer'ı çalıştırmak. Daha sonra Trainer'da istenen seçenekler seçilir ve oyuna geri dönülür. Oyunu oynamayı bitirmeden, Trainer'ı kapatmamak çıkması olası problemlerin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Trainer'lar her oyunda çalışmazlar, çünkü oyunun sadece bir versiyonu için yazılırlar. Trainer'ların çalışmaması gibi şikayetlerin sebebi, kullanıcının sahip olduğunu oyunun versiyonunun, Trainer ile uyuşmamasıdır.

446
SİTE TANITIMLARI / oyun forumu
« : 09 Haziran 2007, 09:42:30 »
www.oyun-arsivi.com

istediğiniz her oyunun linklerini vede program film bulabilirsiniz

447
OYUNSİTENİZ TEAM CUP 1 TURNUVASİ BİRİNCİ TUR EŞLEŞMELERİ AŞAĞİDAKİ GİBİDİR . TÜM MAÇLAR 2+1 SİSTEMİ İLE OYNANIP YANİ 3 MAÇ YAPILCAK 2 MAÇI ALAN GALİP (AVERAJ OLMUYACAKTIR) OYNANİP MAÇ SONUÇLARİ BU TOPİC ALTINA YAZİLACAKTİR . BİRİNCİ TUR EŞLEŞMELERİ İÇİN SON TARİH 11 HAZİRAN PAZARTESİ GECESİDİR.HEPİNİZE BİR ÜST TURA ÇIKMA YOLUNDA GÖNÜLDEN BAŞARİLAR DİLERİM !!!

METEHAN 0 - 2 MERT961

DEVİL 2 - 1 KORSAN06

HAMZA 2 - 1 CEMALAKKO

BJKLI EMRE 2 - 0 TUĞKAN

NİGHTMARE 2 - 0 BİG SEXY

BURQİ 0 - 2 SIR_SAFAK

NECATİ_HALİL 0 - 2 LAMPARD

A.PİRLO 0 - 2 FABREGAS

NOT : EŞLEŞMELER ADİL BİR BİÇİMDE KURA SİSTEMİ İLE GERÇEKLEŞMİŞTİR.

NOT : BERABERLİK YOKTUR UZATMALAR VE PENALTILARLA NET SKOR ÇIKMAK ZORUNDADIR

449
Biz bir dünya yıldızı olan Roberto Carlos'u aldık, peki rakiplerimiz ne alsın?

450
agam tilki fln varya mod diye gezenler onlar açsın  >:(

tilki online mı şu anda

bilmem adam 10 tane sitede modluk yapıyorya onlara bakıyordur  >:(

aynen ya bestfifa fifazamanı hepsinde vardı ne biçim iş bu ben mod olursam bi sitede olurum ;)

AGAM İŞTE ONUN KALİTESİ DE BU SİE ET

451
HADİ  >:(

452
HEMEN YETİŞRİDN DEMİ SEN BUSUN İŞTE AQ DAHA ÖBÜR MAÇ VAR NERDEN BİLİYORSUN BERKİ BEN ATCAM ALIŞMADIM YENİLDİM BEKLİYORUM  >:(

453
HAMZA - KORSAN06

SİZCE KİM ALIR 3 MAÇ YAPILCAK 2 MAÇI ALAN ALIR

MAÇ SKORLARİ :

HAMZA 10 - 1 KORSAN

HAMZA 3 - 4 KORSAN

HAMZA 5 - 3 KORSAN

454
GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU / ZAFER KAZANANLAR
« : 07 Haziran 2007, 09:09:01 »
beyler burda sadece sonuç yazsın tbr leri yazmayın lütfen taşıyorum sohbet bölümne

455
OYUNSİTENİZ TEAM CUP / SOHBET & SORUN BÖLÜMÜ
« : 06 Haziran 2007, 22:32:51 »
OYUNSİTENİZ TEAM CUP TURNUVASİ KATİLİMCİLARİ , BU TOPİC ALTİNDAN SOHBET EDEBİLİR VE KAFANIZA TAKILAN TÜM SORULARİ BİZLERE SORABİLİRSİNİZ

456
OYUNSİTENİZ TEAM CUP / TEKNİK KURALLAR
« : 06 Haziran 2007, 22:31:33 »
1. MAÇ SÜRESİ BİR YARİSI 8 DAKİKA OLMAK ÜZERE TOPLAMDA 16 DAKİKA 'DAN OYNANACAKTİR.

2.MÜSABAKA OYNANİRKEN BİR TARAF TEKNİK OLARAK GÖRÜNTÜDE BOZUKLUK ( LAG OLMA ) KASILMA GÖRÜYORSA OYUNUN İLK 10 DAKİKASİNDA ÇİKMA HAKKI BULUNMAKTADİR . FAKAT 10.DAKİKADAN SONRA EĞER BİR TARAF GÖRÜNTÜ BOZUK DİYE OYUNU TERKEDERSE İLK İKAZİNİ ALİP İKİCİSİNDE UYARİ GELMEDEN DİREK DİSKALİFİYE OLACAKTİR.

3. KARTLAR VE OFSAYTLAR AÇİK OLMAK ZORUNDADİR

4. OYUN HİZİ = FAST GÖRÜNTÜ KALİTESİ = LOW ( en düşük ) OLACAKTİR .

5. EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ = 800  600 OLACAKTİR..

6. SEVİYE = WORLD CLASS

7. MAÇLAR DİREK İP İLE ( OLUYORSA ) OLMUYORSA HAMACHİ İLA OYNANACAKİR..

8. MAÇLARİN BİLGİSAYAR KLAVYESİ DİŞİNDA HERHANGİ BİR JOİSTİK İLA OYNANMASİ SERBESTTİR . HERHANGİ BİR KISITLAMAMIZ YOKTUR .

9. MAÇ SONU PRİNT - SCREEN ALMA ZORUNLUĞU YOKTUR . SONUCU YAZMANİZ YETERLİ OLACAKTİR

10.MAÇ KOPTUGU ZAMAN KOPTU YERDEN VE SKORDAN DEVAM EDECEKTİR .