İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz

Mesajlar - yyusuf1993

469
UEFA SÜPER KUPA / THE BIG FINAL ! ! !
« : 25 Mayıs 2010, 19:45:53 »
Yusuf, Uefa kupası maçını oynamadan bu maçı oynama. Aksi takdirde skor geçerli olamaz. Uefa Kulvarında Rakibin seni bekliyor. Konu altından mesajı olduğu için kurallar gereği Final Turu hükmen yazılamaz
RAKİBİN BEKLEDİĞİ FALAN YOK ADAM CEVAP FALAN YAZMIYOR ARADA GİRİYOR SİTEYE BEKLİYORMUŞ GİBİ YAPIYOR DAHA NE KADAR BEKLEYEYİM ADAMI BU TURNUVA BIKTIRDI ARTIK ÇEKİLİCEM BÜTÜN TURNUVALARDAN.

470
FENERBAHCE / Güiza'nın çok yorumlanacak o demeci!..
« : 25 Mayıs 2010, 19:42:53 »
sanmam ama Fb avrupa da başarı istemiyorsa daum kalmalı nedeni apaçık ortada son dakikada gol atsalar şampiyon olacaklar ve daum bugün göklere çıkarılacaktı nitekim o maçta iş daumu aşıp futbolcuların becerisizliğinde tıkanmıştı yani teknik direktör ne olursa olsun 1 yıl daha kalmalı Avrupa konusunda ise Daum bu sefer daha temkinli davranacaktır yani Ş.Liginden  Uefa Avrupa Ligine gider Fenerbahçe..

471
UEFA Avrupa Ligi / FİNAL !
« : 25 Mayıs 2010, 19:40:20 »
Final müsabakaları hükmen yazılamaz çok olağanüstü bir durum olmadığı sürece arkadaşlar. Lütfen maçınızı bir an evvel oynayın
olağan üstü bir durumda ne demek 25 gün  oldu turnuva bitmedi adam cevap vermiyor ki yazdığım da daha finali beklicek olursak bitmez bu turnuva daha bunun gibi 10 tane caps koyarım ben artık adama da söledim son tarihi hiç sallamadı bile 2 gün daha bekledim cevap yok ee artık yeter yani fabregas avrupa ligi idaresini bana vermişti zaten, olağanüstülüğü aştı bu iş

472
FENERBAHÇE / Rıdvan Dilmen
« : 25 Mayıs 2010, 19:37:03 »
Rıdvan Dilmen NTV ile 5 yıllık sözleşme imzaladı üzgünüm :W

yıllık 1.6 milyon TL'ye 5 yıl NTV ile anlaştı.

473
UEFA Avrupa Ligi / FİNAL !
« : 25 Mayıs 2010, 15:08:22 »
RAKİBİM MESAJLARIMA BİR TÜRLÜ CEVAP VERMEDİĞİ İÇİN HÜKMEN YENİK SAYILMIŞTIR.BUNLARDA CAPSLER:

bende sana yazdım  :dm
ne zaman yazdın yalan söyleme

474
« : 25 Mayıs 2010, 13:03:31 »
eyvallah yusuf senin oldğun bi ağ yok bende

kkursatt - yusuf
123
eklersen iyi olur

tamam eklerim

475
Ülkemin sivri zekalı kadını

476
ne insanlar var ya :W

477
İLGİNÇ HABERLER / Bu sütyen erkekler içinmiş!
« : 24 Mayıs 2010, 22:17:56 »
bu japonlarında denemediği şey  kalmıyor :)

478
İLGİNÇ HABERLER / Bu da dünyanın ilk hayat erkeği
« : 24 Mayıs 2010, 22:16:58 »
Türkiye'de böyle bir genelev açılırsa erkek işçi alımı kuyruğunda izdiham yaşanır  :W  ;D
:W

479
FENERBAHCE / Güiza'nın çok yorumlanacak o demeci!..
« : 24 Mayıs 2010, 22:15:10 »
o demeci ben de okudum da çok olay yaratacak bir demeç değil. Guiza, Fenerbahçe'den aldığı kadar parayı başka nereden alabilirdi ki? Fenerbahçe yine yüklü bir tazminat ödemek zorunda kalarak gönderecek Guiza'yi.
evet bir de Guiza resmen tehdit ediyor fenerbahçe yi  kendi isteğimle gitmem aklınızdan geçirip beni rahatsız etmeyin diye ayrıca taraftarla da dalga geçiyor bu sözlerinde.

480
« : 24 Mayıs 2010, 22:11:53 »
başarılar