Gönderen Konu: Sagopa Kajmer & Kolera - Kolaysa Anlat  (Okunma sayısı 552 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
Sagopa Kajmer & Kolera - Kolaysa Anlat
« : 27 Haziran 2007, 17:14:55 »
Eğer hoparlörler dogru mesafede olursa bu şarkı harika olur.

İçinde çürüdüğüm odama ket,ben öğrenci hayat mektep,haren gürra yıkılır hatıra,hassas yapraklarımın sonu cıka hayraabat.Harmoni gelsin kula,açılır susta, ya rapim ya ölüm ya dünya ya feza ne hasım ne çalım ne yapım ne yıkım değil umurumda yak.İzbe hayat hep hazır ol rahat hayta hilkat ve kalp hacamat yolculugun bi kundak bi toprak kahkahalarımda kayıpta murat,hayli hayati rap mütemadi ört üstümü mermer baki göm büsbütün herşeyim hayali geciktirme vaktim bu ikindi.Çekme heyt kahpe felek işin acı üretmek ne bilrsin sen nedir üşümek,titremek,isteğin acılara tuz biber ekmek demek,Kolo deneyımlı denek,yalnız hep sukunet ve net altını ustunu tersıne cevirir üstüne üstlük çamları devirir,tadan bilir,Sen gülerken ben pek ilgilenmem,burdan gectın mı bılmem kim tutmus?kim kesmiş?kim pişirmiş?kim yemiş?sen gülerken pek ilgilenmem yalnız uyanmak cehennem,madem uyku yarı ölüm canıma gecedir kasteden.

-nakarat-
Kendimi unutmak istiyorum yol kenarına biriken kuru yapraklar gıbı,günleri ayları yılları anıları hatta kendı devremı cehremı yakın cevremı dahi sen sen sen bı sırrı bıle tutamadın artık neyı paylasabılırız candan ki.Esti rüzgar hiçbekistandan,ölmek tatlıydı baldan,serpilmiş hayalime gubar-i gam ve ızdırap Koleramın rapi zaten inerdi nerde o eski rulokat,hababamın ruhu kaçtı gel de gör Rıfat halkım konusuyo kendi dılını cat-pat,kolaysa anlat.

Yürüyüşü paytak paytak,farları yak,karşıya gecmeye calısıyo çaylak.Sen aslında bir hissin dedim mi aniden yok oldu hortlak,doydu mu tumbak 24 ünde 3 öğün bebelac bitirme hepsini kardeine de bırak,biz öyle gorduk babadan anadan yarenden hayatında herşey dümenden bir gün ölürsen bilme benden bariz boynumu bagladım balona simdi bayaa bi yukseldım yerden sana koyuldu den den,selam getırdım sana Hollandalı William Tell den,debelenmezsen cabuk bıter işimiz eğer beni dinlersen her dem.

-nakarat-
Kendimi unutmak istiyorum yol kenarına biriken kuru yapraklar gıbı,günleri ayları yılları anıları hatta kendı devremı cehremı yakın cevremı dahi sen sen sen bı sırrı bıle tutamadın artık neyı paylasabılırız candan ki.Esti rüzgar hiçbekistandan,ölmek tatlıydı baldan,serpilmiş hayalime gubar-i gam ve ızdırap Koleramın rapi zaten inerdi nerde o eski rulokat,hababamın ruhu kaçtı gel de gör Rıfat halkım konusuyo kendi dılını cat-pat,kolaysa anlat.

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2007, 21:11:49 »
paylaşımın için teşekürler

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2007, 16:08:05 »
sağolasın  kardeşim ellerine sağlık ;)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Haziran 2007, 11:40:04 »
EYW BEYLER SİZDE SAOLUN

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!