Gönderen Konu: BİTMİŞ BİR OSC ! ! !  (Okunma sayısı 1418 defa)

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • MSN Messenger - felsefigencyusuf@hotmail.com
    • Yahoo Instant Messenger  - felsefigencyusuf@yahoo.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BİTMİŞ BİR OSC ! ! !
« : 25 Nisan 2010, 23:12:15 »
Buradan OSC yönetiminin I.dereceden yöneticilerine sesleniyorum..Sitenin hali vahim.Aktif bir konu yok,üye sayısındaki yükselme grafiği geçen seneye göre oldukça az,fifacıların uğrak sitesi osc artık onların listelerinden çıkmış durumda.Basit bir forum sitesi bile şu an daha aktif konumda.Ben gece 2'de 3'de FFC açıp turnuva yaptığımı hatırlıyorum bu sitede o saatte adam geliyordu..Şimdi ise ödüllü bir turnuva ortada gelecek adam bulunamıyor.Bence site böyle giderse siteyi devretmek zorunda kalırsınız aksi takdirde susuz bir gölde gitmeye çalışan kayıkta kürek çekmek zorunda kalabilirsiniz..
Bunun için bence OSC'yi tekrar aktif konuma getirmek için Msn'den çoklu olarak belirli bir saatte toplantı yapılmalıdır.Yöneticiler tarafından belirlenen kişilerce,görev dağılımı yapılarak yapılmalıdır bu toplantı.Ancak belki o zaman osc tekrar aktif  konuma gelebilir.. Benim Nacizane görüşüm böyle..

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
BİTMİŞ BİR OSC ! ! !
« Yanıtla #1 : 26 Nisan 2010, 12:20:18 »
Bu konuda sana hak veriyorum arkadaşım, özel sebeplerim yüzünden uzun zamandır siteyle ilgilenemiyordum.Ben yokken de site iyice boş kaldı; gerek turnuvalar gerek üye sayısında gözle görülür bir azalma oldu.Bunun tek sorumlusunun kendimin olduğunu düşünmüyorum çünkü Fifayı bırakıp Pese geçenlerin çoğalması, Fifa 10 un eski serilere göre fazla ilgi görmemesi bu sonuçları doğurdu.2 hafta önce siteye geri döndüm şu andan itibaren yaza kadar oyunsiteniz.com a elimizden gelen çabayı göstermemiz gerek.Ne kadar üye kazandırırsak,ne kadar turnuva düzenlersek bizim için büyük bir başarı olacak.Yazın da Hamza abinin site için büyük planlarının olduğunu söylemek istiyorum.Sitemizi eski haline getirmek için hep beraber çalışmamız lazım.Bu imkansız değil. :)

yyusuf1993 istersen seni turnuva yetkilisi yapayım? Yine geceleri FFC açarız :)

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BİTMİŞ BİR OSC ! ! !
« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2010, 16:23:03 »
 olur tabi cumaya kadar yazılılarım bitiyor cuma gecesinden itibaren başlarım ;)

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
BİTMİŞ BİR OSC ! ! !
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2010, 16:34:52 »
olur tabi cumaya kadar yazılılarım bitiyor cuma gecesinden itibaren başlarım ;)

iyi o zaman :)

Çevrimdışı yyusuf1993

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 43
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BİTMİŞ BİR OSC ! ! !
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2010, 16:39:18 »
 :av   :W