Gönderen Konu: Güncel blog sitesi - Bibilya.com  (Okunma sayısı 190 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Güncel blog sitesi - Bibilya.com
« : 30 Ağustos 2018, 20:27:01 »
Web site adı : Bibilya.com

Sitenin başlığı : Güncel blog sitesi - Bibilya.com

Sitenin kayıt edildiği ay ve yıl : Haziran 2016

Site ile ilgili açıklamalar : Bibilya.com adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren blog sitesine hepiniz hoş geldiniz. Site aracılığı ile, başta teknoloji ve eğitim olmak üzere, pek çok farklı konu ile ilgili, çarpıcı paylaşımlara ulaşabilirsiniz.

Son zamanların en çok tercih edilen güncel blog sitesi bibilya.com olmuştur. Sitede her biri özgün ve güncel çok sayıda kıymetli içerik bulunabilecektir. Eğitim, teknoloji, oyun, sosyal medya, tatil, müzik, kadın ve daha pek çok farklı kategori, sitede ziyaretçileri bekliyor olacak.

Arzu edenler, bibilya.com isimli internet adresine üye olarak, içerik de ekleyebilir. Uzmanlık alanınız doğrultusunda, sitedeki dilediğiniz kategoriye katkıda bulunabilirsiniz. Bibilya, üyelerinin katkısı sayesinde, her geçen gün daha da büyümektedir.

Hayaliniz tıp kazanmak ise, size bu konuda rehber olacak, çok kıymetli bir makale, site içerisinde mevcuttur. Bir tıp öğrencisinin kaleminden çıkan bu makaleyi, mutlaka okumanızı öneriyorum. Makale içerisinde, tıp kazanmak isteyenlere, tıp öğrencisinden altın değerinde tavsiyeler yer almıştır.

En iyi filmlerin listesi de yine, bu sitede ziyaretçilerle paylaşılmaktadır. Sitede, izlenmesi gereken filmler listesi ismiyle bir sayfa hazırlanmıştır. Bu sayfada, izlenmesi gereken en iyi 50 film bulunabilecektir.

Herhangi bir konu ile ilgili, aklınıza takılan sorular olursa, sitedeki Soru Sor kategorisine tıklayabilirsiniz. Sualleriniz, en kısa süre içerisinde ve son derece detaylı olarak yanıtlanacaktır.