Gönderen Konu: BUGLAR KALDIRILSIN MI ?  (Okunma sayısı 31481 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
BUGLAR KALDIRILSIN MI ?
« Yanıtla #96 : 02 Temmuz 2007, 17:47:43 »
Hamza bu turnuva başladığı gibi devam etsin bir sonraki turnuvayı ankete açarsınız.

Yeni kurallarimiz 29 haziran 07 tarihinde yürürlüğe girdi ve bu tarihten itibaren kimsenin buglari kullanarak kurallarimizi çiğneme hakkının bulunmadiğini düşünüyorum ben

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
  • ST golcü :=)
    • MSN Messenger - caring.safak@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BUGLAR KALDIRILSIN MI ?
« Yanıtla #97 : 02 Temmuz 2007, 17:48:23 »
messı ama senı beklıyorum

Çevrimdışı messi_19

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 20
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BUGLAR KALDIRILSIN MI ?
« Yanıtla #98 : 02 Temmuz 2007, 17:48:27 »
o zaman hayır ben oyum :D

ya sana ne diyorum kardesim ben oyumu gol atmada kısıtlama olmasını istemıyorum hangisi buna uyuyorsa oyum onadır tamam anladın mı şmdi
kusura bakmayın arkdaslar ben tam anlamadan vermısım oyu ben oyuna kısıtlama getirilmemısınden yanayım
messi eger oyleyse allahının  peygammerının  nımetın  ve butun sevdıklerının uzerıne yemın edermısın 

ya kardesim yemin etmeme gerek yok çunku benim dusuncem oydu inanmıyorsan sana msnden fenerkral ile konusma geçmişimizi yollayabilirim msn adresini ver eklıyım yolıyım hangisine oy vermek istemısım gor benım oyum gol atmada kısıtlama olmasın
ben ona bısey demıyorum dusuncene bısey demıom ama oyunu gercekten yanlıs yere verdıysen yemın et dıyorum

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
BUGLAR KALDIRILSIN MI ?
« Yanıtla #99 : 02 Temmuz 2007, 17:48:59 »
abı yarım saat degıl 45 dk gectı

oke o halde oylamayi kilitliyorum ;

SONUÇLAR :

16 OY KALDİRİLSİN

15 OY KALDİRİLMASİN Şeklinde olmuştur

hepinize katilimlariniz için teşekkür ediyorum

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
BUGLAR KALDIRILSIN MI ?
« Yanıtla #100 : 02 Temmuz 2007, 17:49:15 »
Hamza bu turnuva başladığı gibi devam etsin bir sonraki turnuvayı ankete açarsınız.

Yeni kurallarimiz 29 haziran 07 tarihinde yürürlüğe girdi ve bu tarihten itibaren kimsenin buglari kullanarak kurallarimizi çiğneme hakkının bulunmadiğini düşünüyorum ben

haklısın hamza abi  ;)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
BUGLAR KALDIRILSIN MI ?
« Yanıtla #101 : 02 Temmuz 2007, 17:49:43 »
..

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BUGLAR KALDIRILSIN MI ?
« Yanıtla #102 : 02 Temmuz 2007, 17:49:48 »
o zaman hayır ben oyum :D

ya sana ne diyorum kardesim ben oyumu gol atmada kısıtlama olmasını istemıyorum hangisi buna uyuyorsa oyum onadır tamam anladın mı şmdi
kusura bakmayın arkdaslar ben tam anlamadan vermısım oyu ben oyuna kısıtlama getirilmemısınden yanayım
messi eger oyleyse allahının  peygammerının  nımetın  ve butun sevdıklerının uzerıne yemın edermısın 

ya kardesim yemin etmeme gerek yok çunku benim dusuncem oydu inanmıyorsan sana msnden fenerkral ile konusma geçmişimizi yollayabilirim msn adresini ver eklıyım yolıyım hangisine oy vermek istemısım gor benım oyum gol atmada kısıtlama olmasın
ben ona bısey demıyorum dusuncene bısey demıom ama oyunu gercekten yanlıs yere verdıysen yemın et dıyorum
abı sade alıntı yapmıssın soledıgıme cevap vermemıssın

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
BUGLAR KALDIRILSIN MI ?
« Yanıtla #103 : 02 Temmuz 2007, 17:50:51 »

hamza kardeşim tamam yürürlüğe girdi ama yeni açılan turnuvalarda diyo yani yürürlüğe girdikten sonra açılan turnuvalarda uygulanacak ama sitelerarası turnuva 29 hazirandan önce açıldı ve buğlar vardı. Bizde buğların yasaklanmasından yanayız ve oyunu buğsuz daha zevkli olduğunu düşünüyorum.! ama turnuva nasıl başladıysa öle bitsin kural değişikliğine gidilmesi hatalı olur...

Çevrimdışı mert961

• 3. SINIF UYE
  • Puan 746
    • Profili Görüntüle
BUGLAR KALDIRILSIN MI ?
« Yanıtla #104 : 02 Temmuz 2007, 17:52:06 »

ooff offf  ok ne diim hamza illa sizin dediğiniz olcak ya senin mantığın alıyorsa eğer gerçekten ben bişy demiyorum hiç belirtmediniz kurallar siteler arasında da geçerli diye hassas bir durum bu ya önceden aççaktınız anketi ya da böyle devam edicekti sizin yaptığınız işinize geleni uygulamak kusura bakma  ;)

Çevrimdışı messi_19

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 20
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BUGLAR KALDIRILSIN MI ?
« Yanıtla #105 : 02 Temmuz 2007, 17:52:23 »
safak oyum gol atma kısıtlaması olmamasından yana tamam

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
BUGLAR KALDIRILSIN MI ?
« Yanıtla #106 : 02 Temmuz 2007, 17:52:45 »

hamza kardeşim tamam yürürlüğe girdi ama yeni açılan turnuvalarda diyo yani yürürlüğe girdikten sonra açılan turnuvalarda uygulanacak ama sitelerarası turnuva 29 hazirandan önce açıldı ve buğlar vardı. Bizde buğların yasaklanmasından yanayız ve oyunu buğsuz daha zevkli olduğunu düşünüyorum.! ama turnuva nasıl başladıysa öle bitsin kural değişikliğine gidilmesi hatalı olur...

Anket actık anketin sonucu boyle devil hala konusmana bir anlam veremiorum biz de macımızı tekrardan yapcaz !

Çevrimdışı sir_safak

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2381
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
BUGLAR KALDIRILSIN MI ?
« Yanıtla #107 : 02 Temmuz 2007, 17:54:32 »
safak oyum gol atma kısıtlaması olmamasından yana tamam
tamam o halde  nıye yanlıs yere oy verdım dıyorsun  ???