Gönderen Konu: ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ MAÇ PROGRAMI  (Okunma sayısı 44256 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ MAÇ PROGRAMI
« Yanıtla #300 : 05 Temmuz 2007, 22:48:13 »
NASIL DİRECT IP DEN YAPMIYO YA KİM Kİ O !!!

karşılaşmanin 54.dakikasinda ben kontraya çıkarken maç kesildi .

skor 4-2 serkanin lehineydi

daha önce serkan pozisyon içerisindeyken maç kesildiği için benim kontram da kesilince itiraz etmek istemedim .

hamachiden bağlanti sık sık kesiliyor bende . sadece bu yüzden portlarimi 5 ay önce açtim . maçin başinda rakibime direk ipten yapalim dediğimde bana olmaz dedi . şimdi de hamachim açilmiyor .

serkan kardeşim eğer direk ipten girmeyi kabul etmezsen ve ben bu maç tamamlanmamasina rağmen 4-2 yenilirsem inan büyük haksizlik olur .

Yaklaşik 5 aydir tüm maçlarimi direk ipten oynarim . serkan tutturdu maçin başinda hamachiden yapalim diye . bende tamam dedim ama çok kesileceğini söyledim . girdik maça daha ilk dakkadan bağlanti koptu . benim hamachimde problem olduğu için port açtiğimi herkes bilir zaten . 5.dakikada bağlanti kesildikten sonra bir müddet hamachiye bağlanamadim . sonra açildi ve baştan girdik . ikinci girişimizde 54. dakikada yine kesildi oyun ve bir daha da hamachiye bağlanamadim . rakibime direk ipten yapalim diyorm bana hayır olmaz diyor . ilk defa böyle bir şeyle karşılaşiyorum vala

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #301 : 05 Temmuz 2007, 22:51:00 »
NASIL GİRMİYOR YAW DAHA ÖNCE HİÇ FİFA OYNANAMIŞ GALİBA YADA BAGLANTISI KOPMAMIŞ HİÇ GİRİCEK GİRMESSE KEYFİ BİLİR...!!!!!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #302 : 05 Temmuz 2007, 22:52:30 »
valla sırf bu maç için tüm plan ve programımı bozup buraya geldim . artik kimsenin keyfini bakacak değilim . oynamazsa kendi bilir

Çevrimdışı serkan-1989

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #303 : 05 Temmuz 2007, 22:54:31 »
BALLACK KARDEŞİM BEN HAMACHİDEN YAPIYORUM MAÇI NEDEN DERSEN BEN NERDEN BİLİM BAŞKASININ IP SİNİ VERMEYECEGİNİ HAMACHİDEN YAPIYODUK  DAKİKA 54 TÜ 4-2 ÖNDEYDİM BAGLANTI GİTTİ RESET ÇEK DÜZELİR DEDİM ÇÜNKÜ BENDEDE OLUYO DÜZELİYO TMM RESET ÇEKERİM GELİYOM DEDİN AMA YOKSUN ORTALIKTA YANE MAÇ

SERKAN:4-2:BALLACK

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #304 : 05 Temmuz 2007, 22:56:28 »
GELDİ İŞTE YAPIN AGA BU ADAM 5 AYDIR DİRECT IP DEN YAPIYO VE IP Sİ STATİK DEYİL DEGİŞKEN NDEN ANLAMAK İSTEMİYOSUNUZ...!!!

BALLACK KARDEŞİM BEN HAMACHİDEN YAPIYORUM MAÇI NEDEN DERSEN BEN NERDEN BİLİM BAŞKASININ IP SİNİ VERMEYECEGİNİ HAMACHİDEN YAPIYODUK  DAKİKA 54 TÜ 4-2 ÖNDEYDİM BAGLANTI GİTTİ RESET ÇEK DÜZELİR DEDİM ÇÜNKÜ BENDEDE OLUYO DÜZELİYO TMM RESET ÇEKERİM GELİYOM DEDİN AMA YOKSUN ORTALIKTA YANE MAÇ

Çevrimdışı serkan-1989

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #305 : 05 Temmuz 2007, 22:57:08 »
AGAM ÇIKTIN DAHA GİRMEDİN MSN DE AÇIK DEGİL SENİN BEN BURDAYIM TMM MI BEN DOGRUYU SÖLEDİM HAKSIZLIKTA YAPMADIM KARDSM

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #306 : 05 Temmuz 2007, 22:58:22 »
BALLACK KARDEŞİM BEN HAMACHİDEN YAPIYORUM MAÇI NEDEN DERSEN BEN NERDEN BİLİM BAŞKASININ IP SİNİ VERMEYECEGİNİ HAMACHİDEN YAPIYODUK  DAKİKA 54 TÜ 4-2 ÖNDEYDİM BAGLANTI GİTTİ RESET ÇEK DÜZELİR DEDİM ÇÜNKÜ BENDEDE OLUYO DÜZELİYO TMM RESET ÇEKERİM GELİYOM DEDİN AMA YOKSUN ORTALIKTA YANE MAÇ

hmm ortalikta yokum demi serkan .

tamam al maç senin olsun ama bilki sana hakkımı helal etmiyorum

bir maç için yaptiklarina yaziklar olsun kardeşim .

istediğiniz şampiyonluksa buyrun alin . burada eğlencesine oyun oynamaya çalişiyoruz

sadece bu maçi oynamak için tüm plan ve programımı bozdum . eski okulumdan arkadaşlarimla dişari çıkacaktik . önceden planlanmiş bir yemekti . iptal ettim onuda . sırf seninle oynamak için .

şimdi sen kalkmiş diyorsn hamachi dışında oynamam . benimde hamachimde sorun olduğunu sana anlatamiyorum galiba . ya da sen anlamak istemiyorsn . çünkü tek amacin bu maçi kazanmak . gözünü bir galibiyet hırsı bürümüş . yaziklar olsn

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #307 : 05 Temmuz 2007, 22:59:47 »
YA SERKAN KARDEŞİM DIRECT IP DEN YAPIN İŞTE ZATEN ÖNDEYMİŞSİN NİYE BÖYLE YAPIYOSUN

lampardgs

• Ziyaretçi
« Yanıtla #308 : 05 Temmuz 2007, 23:00:37 »
TORRES SEN HRAUNSUN KONUSMLARINDAN BİLE BELLİ KİMSE YUTMAZ .!! HAMZA LTFEN BASKA ADAM ALIN BU HARUN

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #309 : 05 Temmuz 2007, 23:01:04 »
YA SERKAN KARDEŞİM DIRECT IP DEN YAPIN İŞTE ZATEN ÖNDEYMİŞSİN NİYE BÖYLE YAPIYOSUN

bırak cüneyt. artik oynayalim dese bile onunla muhatap olmak istemiyorum . alsin maçi 4-2 . tek amacı bu zaten .

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #310 : 05 Temmuz 2007, 23:02:10 »
TORRES SEN HRAUNSUN KONUSMLARINDAN BİLE BELLİ KİMSE YUTMAZ .!! HAMZA LTFEN BASKA ADAM ALIN BU HARUN

beyler sonunda bana kötü bir şey yaptiracaksiniz . eğer torrese bir daha harun dediğinizi görürsem valla tüm turnuvayi sileceğim . adamı sonunda dinden çıkardiniz . şu anda çok sinirliyim gerçekten

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #311 : 05 Temmuz 2007, 23:02:32 »
YA SEN NEDİYON YA BİR TURNUVA İÇİN BU KADAR AGLINILMAZ BEYLER HAYAT MEMAT MESELESİ YAPMAYIN SU OYUNU YAW SIRF SİZİN YÜZÜNÜZDEN BIRAKICAM amk GINA GELDİ ARTIK ... !!!