Gönderen Konu: SOHBET YERİ  (Okunma sayısı 57253 defa)

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #24 : 22 Haziran 2007, 12:40:46 »
ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HERKESE BU TURNUVADA BAŞARILAR DİLİYORUM VE BİR İKİ İSTEĞİM VAR ZEVKLİ MAÇLARIN OLMASI İÇİN

MAÇLAR YAPILIRKEN BAZI YASAKLAR KONSUN.MESELA BU SOCCERCENTER'DA VARDI.TAYFO BİLİYOR.O YASAKLAR ŞUNLARDIR :

1- Kornerden direk kaleye gol atmak
2- Kendi sahanızdan q+w ile ileri uzun top atmak.(Normal A ile atılan uzun top değil lütfen dikkat edin)
3- Kendi sahanızdan a+d ile roketşut atmak (Yerden sert şut)
4-Santradan direk başlayıp gole gitmek yasaktır.

İŞTE BU YASAKLARIN KONULMASINI İSTİYORUM.YOKSA MAÇA GİRİYORUZ ADAM HİÇ FUTBOL OYNAMADAN MAÇI KAZANIYOR.BİZ BURDA TURNUVA YAPIYORUZ.BUNUN DA ZEVKLİ OLMASI İÇİN MAÇLARIN ZEVKLİ OLMASI GEREKİR.YENSEK DE YENİLSEK DE ZEVK ALMAMIZ GEREKİR MAÇLARDAN.AMA SADECE Q+W,A+D İLE MAÇ KAZANANLAR GÖRDÜM.HATTA ADAM GİDİYOR KORNER OLMASINI BEKLİYOR NORMAL YOLDAN GOL ATAMIYOR KORNERDEN ATIYOR.LÜTFEN BİR ŞEYLER YAPIN.EĞER BENİ DESTEKLEYENLERİNİZ VARSA BURAYA EN AZINDAN AKIN'IN DEDİĞİ GİBİ OLSUN DİYE YAZSINLAR..[Bu söylediğim yasaklar dünya çapındaki yasaklardır.Sadece Türkiye'de olan yasaklar değil..]

SEN ZATEN FULL ORTASAHADAN ATIYOSUN GOLLERI SENCE RAKIBIN BUNDAN ZEVK ALIYOMU ?

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #25 : 22 Haziran 2007, 12:42:15 »
KATILIYORUM  ;)

en azından a+d bari yasaklansın kornerden direk gol yasaklansın ama akın senin orta saha gollerinde bug bunu bil

Çevrimdışı bilginler

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #26 : 22 Haziran 2007, 12:44:23 »
Ya ben hepsini orta sahadan atmıyorum ki siz benim önümü açıorsunuz ben de dayanamayıp çekiyorum.Hem çoğunuz barcayı alıorsunuz çoğunuz aynı oyuncuları oynatıyorsunuz yani sizler de atabilirsiniz...

Elim Tetikte, Yanlıs Yapana Acımam Sıkarım...

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #27 : 22 Haziran 2007, 12:46:24 »
QW GOLLERININ ONLENMESI ICIN TAKTIKLER VAR YASAKLAMAYA GEREK YOK BENCE.
 ZATEN HERKESTEDE ALISKANLIK OLMUS BU ARTIK ISTER ISTEMEZ QW DEN ATILAN TOPLAR OLCAKTIR MAC SONUNDADA TARTISMALAR YASANABILIR. CORNER GOLLERIDE PEK SIK OLAN BIRSEY DEIL ZATEN NORMAL MACLARDADA BOYLE GOLLERE RASTLIYORZ BUG HATASI DEIL BENCE CORNER GOLLERİ...
 BU YUZDEN SADECE A+D (FUZE SUT) YASAKLANMASI YETERLI..!

Çevrimdışı bilginler

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #28 : 22 Haziran 2007, 12:51:47 »
bilmioyrum ama q+w ve golleri ve korner golleri çok saçma geliyor.Biz o kadar bastırıyoruz,atak yapıyoruz,adam bi kalecisiyle q+w yapıyor gol... :-X :-X :-X

Çevrimdışı mert961

• 3. SINIF UYE
  • Puan 746
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #29 : 22 Haziran 2007, 13:29:38 »
ya heryerde sölüorum fifa nın bugları engellenemez onları yasaklarsın başka bulurlar bu işin sonu yok sonuçta yasaklanmasın hiç bişy normal oynayalım ;)

Çevrimdışı mert961

• 3. SINIF UYE
  • Puan 746
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #30 : 22 Haziran 2007, 13:29:54 »
HERKESE BAŞARILAR..!!

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #31 : 22 Haziran 2007, 13:31:46 »
nasıl yasaklanamaz çok rahat yasaklanır a+d olmayacak krnerden direk gol olmayacak orta sahadan atılmaycak bunlar yeterli q+w serbest olsun bari  :-\

Çevrimdışı bilginler

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #32 : 22 Haziran 2007, 13:38:57 »
q+w , ortasaha golü, a+d , kornerden gol bunların hepsi yasaklansın o zaman soocercenter da ortasahadan gol atmak yasak değildi  ondan yazmadım ama sanmıyorumki yasaklansın çünkü ortasahadan gol atmak kolay değil her adam atamıyor [yani her oyuncu atamıyor örneğin messi çok nadir atar..] Sen onu atan adama getirene kadar kaleye de epey yanaşmış oluorsun ki ortasahadaki yay çizgisini geçtikten sonra orası ortasaha olmuyor ya orayı geçtikten sonra atarsam çünkü gerçek futbolda bu var dimi ;) Ama ben şuana kadar gerçekte ne q+w gördüm ne  a+d ne de korner [direk kaleye atılan kornerden bahsediyorum diğerlerine sözüm yok...]

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #33 : 22 Haziran 2007, 13:47:05 »
kesinlikle saçma scn de orta sahadan serbest olabilir ordaki turnuvaları gördüm neyin ne olduğunu da anladım ama orta saha golüyle diğer bug golleri aynı bence

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
SOHBET YERİ
« Yanıtla #34 : 22 Haziran 2007, 13:48:25 »
kesinlikle saçma scn de orta sahadan serbest olabilir ordaki turnuvaları gördüm neyin ne olduğunu da anladım ama orta saha golüyle diğer bug golleri aynı bence

yaw nedemek ortasaha yasaklansın :S ozmn cezasahası dısındanda yasaklıyalım olmaz acayıp sacma olur sadece a+d yasaklansın yeter

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET YERİ
« Yanıtla #35 : 22 Haziran 2007, 14:03:30 »
bir dahaki sitelerarsı turnuva ne zaman olcak??????