Gönderen Konu: Arkadaşlar benim PCde 2 gündür 2 tane dosya silsemde geri geliyor.Neden acaba?  (Okunma sayısı 1268 defa)

Çevrimdışı ALLEN67

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Arkadaşlar benim PCde 2 gündür 2 tane dosya silsemde geri geliyor.Dosyaların ismi "update ve ssyt"...bu dosyaları siliyorum pcyi kapatıp geri açıyorum geri geliyor(Dosyalar tv ekranı gibi şekilde )...Ben trojen vb. olarak düşündüm Nod32 ile tarattım ama hiç bişi çıkmadı...Daha önce bu durumla karşılaşmış olan biri yardımcı olabilir mi..? ???
FOREWER >>>FIFA and BJK<<<

Çevrimdışı MaS

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 248
  • && JONH CAREW &&
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Arkadaşlar benim PCde 2 gündür 2 tane dosya silsemde geri geliyor.Dosyaların ismi "update ve ssyt"...bu dosyaları siliyorum pcyi kapatıp geri açıyorum geri geliyor(Dosyalar tv ekranı gibi şekilde )...Ben trojen vb. olarak düşündüm Nod32 ile tarattım ama hiç bişi çıkmadı...Daha önce bu durumla karşılaşmış olan biri yardımcı olabilir mi..? ???

KARDEŞİM BİLGİSAYARINDA DEEPFREZE KURULU DEĞİL DİMİ ?!
VE BİRDE BAŞKA BİR VİRÜS PROGRAMINLA TARAT VE TEKRAR DENE YADA BUNLAR SİSTEM DOSYASIYSA SİLDİĞİNİ ZANNEDERSİN AMA SİLİNMEZLER ! BÖYLE BİŞEYDE OLABİLİR  :D

Çevrimdışı ALLEN67

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
DeepFreeze kurulu deil kardeş...Ayrıca peki sistem dosyası olabilir ama dosyanın biri masaüstünde çıkıo biri de yerel disk:c 'de...Bi de kardeş awastla tarattım oda tehdit bulamadı :S

Çevrimdışı MaS

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 248
  • && JONH CAREW &&
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
DeepFreeze kurulu deil kardeş...Ayrıca peki sistem dosyası olabilir ama dosyanın biri masaüstünde çıkıo biri de yerel disk:c 'de...Bi de kardeş awastla tarattım oda tehdit bulamadı :S

KARDEŞ UPTADE GÜNCELLEME DOSYASI BİLİYORSUN ONUN SİMGESİNİN ÜZERİNE SAĞ TIKLA HEDEF BUL YAP BAKALIM NEREYE UZANIYOR ONA GÖRE ZARARLI YADA ZARASIZ OLABİLECEĞİ KONUSUNDA O UZANDIĞI DOSYANIN ADINA GÖRE BİŞEYLER SÖYLEYEBİLİRİZ SANIRIM AMA DİĞERİ KONUSUNDA Bİ FİKRİM YOK  ???

Çevrimdışı ALLEN67

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Biliorum kardeş update olduqunu ayrıca haklısın hiç saq tıklayıp hedef bul demeyi düşünemedim...Bi denerim dicem ama dosyaları sabah konuyu açarken sildim bi daha gelmedi siteden çözüm bulunacak diye korktu herhalde...  ;D

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
TROJENDİR O

Çevrimdışı ALLEN67

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Furkan kareş bende öle düşündüm ama virüs programları (NOD 32 ve Awast) bi tehdit bulamadı...Zaten en son sildim bi daha da çıkmadı bunlar...

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
KaspeRsky ı dene  ;)

Çevrimdışı ALLEN67

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Kasperskyı Denemeye deneyim ama dosyalar sildim en son bidaha gelmediler ki...İlgileriniz için herkese teşekkür ederim...