Gönderen Konu: HAMACHİ LİMİTİM DOLDU NAPABİLİRİM  (Okunma sayısı 1717 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
HAMACHİ LİMİTİM DOLDU NAPABİLİRİM
« Yanıtla #12 : 21 Haziran 2007, 22:34:15 »
AGA BAK SIMDI HERHANGI BIR INT CAFEYE GIT HAMACHIYI KUR SONRA CALISTIR.. TERCIHLER/SİSTEME GIR ORDAN DUZENLEME KLASORUNU GOSTER SECENEGINE BAS ACILAN KLASORDEKI TUM DOSYALARI KOPYALA WINRARA AT SONRA BIYERE UPLOAD ET EVE GELINCE UPLOAD ETTIGIN YERDEN DOSYALARI INDIR KENDI DUZENLEME KLASORUNDEKI DOSYALARI SILIP ONLARI YAPISTIR BOYLELIKLE HEM HAMACHIN SIFIRLANMIS OLUR HEM IP'IN DEISIR HEMDE TEKRARDAN 30 GUNLUK PREMIUM UYELIK KULLANMA HAKKIN OLUR..HEMDE SORUNUN HALLOLUR   ;)

:o :o :o :o SÜPERSİN B-R-A-V-O :) :) :)
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Burqi

• 2. SINIF UYE
  • Puan 4650
  • Türkiye FootbaLL kinq
    • MSN Messenger - team_burhan@w.cn
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 22 Haziran 2007, 00:42:03 »
AGA BAK SIMDI HERHANGI BIR INT CAFEYE GIT HAMACHIYI KUR SONRA CALISTIR.. TERCIHLER/SİSTEME GIR ORDAN DUZENLEME KLASORUNU GOSTER SECENEGINE BAS ACILAN KLASORDEKI TUM DOSYALARI KOPYALA WINRARA AT SONRA BIYERE UPLOAD ET EVE GELINCE UPLOAD ETTIGIN YERDEN DOSYALARI INDIR KENDI DUZENLEME KLASORUNDEKI DOSYALARI SILIP ONLARI YAPISTIR BOYLELIKLE HEM HAMACHIN SIFIRLANMIS OLUR HEM IP'IN DEISIR HEMDE TEKRARDAN 30 GUNLUK PREMIUM UYELIK KULLANMA HAKKIN OLUR..HEMDE SORUNUN HALLOLUR   ;)
peki içindeki adamlar ne olur ?

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 22 Haziran 2007, 07:13:08 »
BUGUN SORUNU ÇÖZ KARDEŞİM YAPALIM MAÇLARIMIZI ;)

Çevrimdışı C3MALAKKo

• Osc Çizik Üye

• 1. SINIF ÜYE
  • *
  • Puan 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 22 Haziran 2007, 10:58:46 »

KAYBOLUR  :D

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Haziran 2007, 12:40:07 »
 :D :D :D

AGA BAK SIMDI HERHANGI BIR INT CAFEYE GIT HAMACHIYI KUR SONRA CALISTIR.. TERCIHLER/SİSTEME GIR ORDAN DUZENLEME KLASORUNU GOSTER SECENEGINE BAS ACILAN KLASORDEKI TUM DOSYALARI KOPYALA WINRARA AT SONRA BIYERE UPLOAD ET EVE GELINCE UPLOAD ETTIGIN YERDEN DOSYALARI INDIR KENDI DUZENLEME KLASORUNDEKI DOSYALARI SILIP ONLARI YAPISTIR BOYLELIKLE HEM HAMACHIN SIFIRLANMIS OLUR HEM IP'IN DEISIR HEMDE TEKRARDAN 30 GUNLUK PREMIUM UYELIK KULLANMA HAKKIN OLUR..HEMDE SORUNUN HALLOLUR   ;)

KAYBOLUR  :D

Çevrimdışı HaLiLL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1441
  • Heryerdeyiz!
    • Profili Görüntüle
    • ultrAslan38
« Yanıtla #17 : 22 Haziran 2007, 15:57:19 »
burqi içindeki adamlar silinir diyo cemal..!

yawf msn de paralı

kapasitesi 600 mü ne ;D ;D

Çevrimdışı Burqi

• 2. SINIF UYE
  • Puan 4650
  • Türkiye FootbaLL kinq
    • MSN Messenger - team_burhan@w.cn
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 25 Haziran 2007, 02:58:30 »
Yafs cemal sen napacan internet kafeye gidipte yaw ...   tercihler sisteme girn  ORDAN DUZENLEME KLASORUNU GOSTER SECENEGINE BAS sora geri gel bi defa hamachi dosyasini sil.. sora program ekle kaldır dan sil sora yeniden yüqle ve yenı bi ip le girersin ne  uğraştiriyon bizi internet kafeyle :D