Gönderen Konu: TÜM MODEMLERE GÖRE RESİMLİ PORT AÇMA...  (Okunma sayısı 11810 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
TÜM MODEMLERE GÖRE RESİMLİ PORT AÇMA...
« Yanıtla #12 : 10 Şubat 2007, 10:12:14 »
Açtıkta sonra nasıl kapatılıyor peki ?

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 10 Şubat 2007, 18:07:53 »
ewy. kardes saool

Çevrimdışı Ricardinho

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 11 Şubat 2007, 10:21:11 »
Beyler ADSL y port açmak ne işimize yarıyor ?

Çevrimdışı Alemin__Kralı

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 6
  • Alemin_Kralı'yım
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 11 Şubat 2007, 16:14:43 »
çok saol

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 12 Şubat 2007, 23:28:03 »
eyw saolun beyler  ;)

Çevrimdışı DARK

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 162
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 15 Şubat 2007, 14:27:56 »

s.a kardeşim port acmak aslında sanıldığı gibi iyi bişey değildir hatta iyiliği zararından daha azdır port actığın zaman bilgisayarın savunmasız kalır kötü niyetli insanlar pc ne eline kolunu sallıyarak girebilirler kolay anlaman için söyle bi örnek verim tıpkı suna benzer gece yattığında evinin bi penceresini acık bırakıp yatmaya benzer ki o zaman güvende olamazsın bi port actınmı otomatikmen diğer portlarında acılabilir anlamına gelir çünkü pc ne girebilecek bilgisi olan kişi istediği portu da acabilecek bilgiye sahiptir heea gelelim port acmanın yararına on line oyun ların bazılarında port acman gerekebilir aslında port acmanın gerekliliği kullandığın programla ilgilidir mesela hamachide bu gerekmez ama pes launcher adında bi program var onun üzerinden oynarken port acman gerekir hatta dmz ayarlarınıda acman gerekir ki oda intihar etmen demektir çünkü dmz nın anlamı silahtan arındırılmış bölge manasına geliyor yani virüs programın da güvenlik duvarında devre dışı kalır devredeymiş gibi görünseler bile işlem yapmazlar bence kesinlikle port acma bu kadar sıkıntıya değmez 3 günde bir format atmak zorunda kalırsın şahsen ben denedim gercekten değmez sebebini bilmediğin kaynaklardan pc ne trojan yağar sen bile anlayamazsın pc in kendi kendini 60 saniye geri sayım la kapatır daha bi sürü buna benzer sorunlarla uğrasırsın benden tavsiye portlarına dokunma ;)
saygılı ol sevgi bul :)

Çevrimdışı MaS

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 248
  • && JONH CAREW &&
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #18 : 16 Şubat 2007, 20:07:31 »

s.a kardeşim port acmak aslında sanıldığı gibi iyi bişey değildir hatta iyiliği zararından daha azdır port actığın zaman bilgisayarın savunmasız kalır kötü niyetli insanlar pc ne eline kolunu sallıyarak girebilirler kolay anlaman için söyle bi örnek verim tıpkı suna benzer gece yattığında evinin bi penceresini acık bırakıp yatmaya benzer ki o zaman güvende olamazsın bi port actınmı otomatikmen diğer portlarında acılabilir anlamına gelir çünkü pc ne girebilecek bilgisi olan kişi istediği portu da acabilecek bilgiye sahiptir heea gelelim port acmanın yararına on line oyun ların bazılarında port acman gerekebilir aslında port acmanın gerekliliği kullandığın programla ilgilidir mesela hamachide bu gerekmez ama pes launcher adında bi program var onun üzerinden oynarken port acman gerekir hatta dmz ayarlarınıda acman gerekir ki oda intihar etmen demektir çünkü dmz nın anlamı silahtan arındırılmış bölge manasına geliyor yani virüs programın da güvenlik duvarında devre dışı kalır devredeymiş gibi görünseler bile işlem yapmazlar bence kesinlikle port acma bu kadar sıkıntıya değmez 3 günde bir format atmak zorunda kalırsın şahsen ben denedim gercekten değmez sebebini bilmediğin kaynaklardan pc ne trojan yağar sen bile anlayamazsın pc in kendi kendini 60 saniye geri sayım la kapatır daha bi sürü buna benzer sorunlarla uğrasırsın benden tavsiye portlarına dokunma ;)

BU KADAR KARAMSAR DAVRANMA DARK  ;D
BEN Bİ SENDE BU KADAR SORUN OLUŞTURDUĞUNU GÖRDÜM PORT AÇMA İŞLEMİNİN AMA YİNEDE BİLGİLENDİRMEN İÇİN SAOL KARDEŞ  ;) ;) ;)

Çevrimdışı akyollu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 243
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 15 Mart 2007, 17:06:47 »

BU KADAR KARAMSAR DAVRANMA DARK  ;D
BEN Bİ SENDE BU KADAR SORUN OLUŞTURDUĞUNU GÖRDÜM PORT AÇMA İŞLEMİNİN AMA YİNEDE BİLGİLENDİRMEN İÇİN SAOL KARDEŞ  ;) ;) ;)

;D ;D ;D

Çevrimdışı -Qlv-

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1008
  • Wasp
    • Profili Görüntüle
    • YOK A...Q
« Yanıtla #20 : 06 Nisan 2007, 11:10:44 »
Benim modemmim markası yok orada :D

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 17 Haziran 2007, 11:58:37 »
Benim modemmim markası yok orada :D

:D :D

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
« Yanıtla #22 : 17 Haziran 2007, 18:02:44 »

Çevrimdışı -Qlv-

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1008
  • Wasp
    • Profili Görüntüle
    • YOK A...Q
« Yanıtla #23 : 27 Haziran 2007, 11:44:21 »
bizimle paylaştiğin için teşekkür ederim mas . port açmak isteyen arkadaşlarimiz aşağidaki linktende aradiklarini bulabileceklerdir .

http://www.tcpsecurity.com/doc/adsl/portacmak.html

hamza abi dediğin siteye girdim.we adımları birer birer uyguladım olmuşmudur acaba