Gönderen Konu: Dijital Rulo Etiket  (Okunma sayısı 161 defa)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Dijital Rulo Etiket
« : 12 Nisan 2019, 21:05:43 »
Domain İsmi : Dijitalruloetiket.com

Site ile ilgili başlık : Dijital Rulo Etiket

Sitenin Aktif Olma Tarihi : Eylül 2018

Açıklamalar - Tanıtım : Dijital Rulo Etiket firması için, zamanında teslimat, hatasız baskı ve tabiki müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Sektörün öncü firmaları arasına girmeyi başaran Dijital Rulo Etiket, her geçen gün daha da büyümektedir.

A sınıf kağıtlar kullanan firma, tüm etiket yüzeyinin tam anlamıyla denetimini sağlar. Hatalı olan alanları, optik bir sistemle ortaya çıkaran Dijital rulo etiket, böylece sıfır hata ile üretim gerçekleştirir.

Dijital rulo etiket, pdf dosyası ile baskıyı karşılaştırır. Ve tamamen eksiksiz bir inceleme raporu takdim eder.

Renk sapması, yanlış kayıt, dolu ya da eksik karakterler, çeşitli istenmeyen parazitler ve bunun gibi bütün kusurlar, burada yüksek hassasiyetlerle belirlenir. Firma, basılı malzemenin yüzde yüzünü izleyip, bütün iş süresince, hem kalite, hem de renk tutarlılığını korumaktadır.

Ankara rulo etiket firması arıyorsanız, siz de gönül rahatlığı ile dijitalruloetiket.com platformunu ziyaret edin. Site vasıtasıyla, sunulan çalışmalar ile ilgili en kapsamlı bilgilere ulaşma fırsatı bulabilirsiniz.