Gönderen Konu: "G.Saray'ın turu geçebileceğine inanıyorum"  (Okunma sayısı 789 defa)

Çevrimdışı Guiza

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle
    • www.Oyunsiteniz.com
"G.Saray'ın turu geçebileceğine inanıyorum"
« : 31 Ocak 2008, 19:42:38 »
Almanya Birinci Ligi (Bundesliga) takımlarından Schalke 04, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor. Antalya Belek'te ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Schalke 04, Arcadia Otel sahasında çalıştı.

Düz koşu çalışmasının ardından topla çalışma yapan futbolcular, daha sonra çift kale maç yaptı. Teknik Direktör Mirko Slomka, antrenmanda futbolcularını sürekli hata yapmamaları konusunda uyardı. Antrenmanı az sayıda Alman taraftar da takip etti.

Milli futbolcu Halil Altıntop, antrenman sonrası yaptığı açıklamada, Antalya kampının son derece verimli geçtiğini söyledi. Galatasaray'ın UEFA Kupası'nda eşleştiği Bayer Leverkusen'in güçlü bir takım olduğunu ifade eden Halil Altıntop, "Orta sahada Barnetta dikkat edilmesi gereken bir oyuncu. Etkili oyuncuları olan güçlü bir takım, ama Galatasaray'ın turu geçebileceğine inanıyorum" dedi. Bir basın mensubunun 'Lincoln ile Schalke 04'de forma giymek ister misin?' şeklindeki sorusuna milli futbolcu Halil Altıntop, "Schalke 04'ün Lincoln'ü yeniden kadrosuna katma gibi bir düşüncesi olsaydı, Galatasaray'a vermezdi. Lincoln oynadığında takım arkadaşlarını pozisyona sokabilen, futbol tekniği çok iyi olan, sakatlığı olmazsa son derece değerli bir futbolcu. Sakat olmayan bir Lincoln ile aynı takımda oynamak isterim. Sakat olmayan bir Lincoln takımına büyük katkı sağlar" yanıtını verdi. Bu arada antrenmanı izleyen Alman taraftarların spor gazetelerinde Galatasaray'ın Brezilyalı oyuncusu Lincholn ile ilgili haberleri okuyarak gülüşmeleri dikkat çekti.

Schalke 04, 13 Ocak Pazar günü Bundesliga takımlarından Werder Bremen ile bir hazırlık maçı oynayacak.